ZiKE Labs na targach Prolight+Sound co nowego?

ZiKE Labs na targach Prolight+Sound co nowego?

25 maja 2023, 08:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: ZiKE Labs

Rodzima firma "ZiKE Labs" od 6 lat regularnie uczestniczy w targach Prolight + Sound jako wystawca, prezentując część oferowanych przez siebie produktów. Nie inaczej było w tym roku, więc odwiedzający frankfurckie targi mogli zapoznać się z tym, co ZiKE Labs wystawiał na swoim stoisku. A było sporo od szaf do dystrybucji zasilania i sygnału audio, po spersonalizowane splittery certyfikowane skrętki.

Co można było tam znaleźć? Kto był, ten widział. Kto jednak nie mógł wziąć udziału w targach, nie jest na straconej pozycji, bo przygotowaliśmy krótki przegląd targowej oferty ZiKE Labs, który przedstawia sam szef firmy, Piotr "ZiKE" Zajkiewicz.

 

Profesjonalna dystrybucja zasilania i sygnału

 

Jedną ze sztandarowych kategorii produktów, które oferuje ZiKE Labs, są rozdzielnice do zastosowań estradowych, których oczywiście nie mogło też zabraknąć na stoisku tej firmy. Producent zaprezentował szczególnie rozdzielnice przystosowane do zasilania urządzeń LED-owych, w których zastosowano adekwatne do potrzeb tej branży zabezpieczenia różnicowo-prądowe. Urządzenia te są też wyposażone w zaawansowane analizatory parametrów sieciowych, co pozwala im na pracę praktycznie w każdym państwie Unii Europejskiej i nie tylko. Wśród rozdzielnic znaleźć można było zarówno "konkretne szafy", jak 400-amperową rozdzielnicę z ponad setką niezależnie zabezpieczonych kanałów, jak i "zgrabne" rozdzielnice o wysokości 6U obsługujące 24 obwody - również niezależnie zabezpieczone za pomocą zabezpieczeń różnicowo-prądowych i nadprądowych.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:7]

[img:8]

 

ZiKE Labs: Basic Line

 

Kolejną kategorią produktów, zaprezentowanych przez ZiKE Labs we Frankfurcie były splittery, Oprócz customizowanych splitterów z serii "pro", rzeszowska firma ma w swojej ofercie również urządzenia z linii "basic", czyli produkty nieco prostsze, o z góry ustalonej funkcjonalności (np. z rozszyciami na stałe) - bez możliwości customizacji - ale wykonane równie solidnie, z wysokiej jakości komponentów, przy jednocześnie znacznie niższej cenie. W tej linii, oprócz splitterów, znajdują się też rozdzielnice - 32 A i 63 A.

 

[img:9]

[img:10]

[img:11]

 

Certyfikowane skrętki

ZiKE Labs oferuje również skrętki na bębnach, do zastosowań estradowych, które na tle konkurencji wyróżniają się tym, że są certyfikowane. Na każdym kablu jest przypisany mu numer seryjny, a do produktu dołączona jest dokumentacja z kompletem pomiarów — około 100 różnych parametrów — dzięki czemu mamy pewność, której kategorii wymagania spełnia dana skrętka - Cat5e, Cat6, Cat6a itd. 

[img:12]
 
Rozdzielnie prądowe Kable, przewody, wtyki Instalacje - akcesoria Splitery Systemy przyłączeniowe Kable, przewody, złącza Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ZiKE Labs rozwiń listę sklepów

Dlaczego wybraliśmy mikser Yamaha DM7?
Więcej wiadomości