Nowa droga Apogee w Polsce

Nowa droga Apogee w Polsce

22 maja 2023, 09:37
autor: Daniel Zimerman
Producent: Apogee Electronics
Dystrybucja: ESS Audio

Firma Apogee słynie z profesjonalnych studyjnych urządzeń audio takich jak interfejsy, konwertery oraz preampy, za które zdobywała na przestrzeni dekad liczne nagrody i uznania w branży. Firmę założono w 1985 roku, a jej siedziba mieści się w słonecznej Kalifornii, gdzie znajduje się również ich centrum badawczo-rozwojowe, fabryka i studio nagrań. 

[img:1]

Apogee współpracuje z wieloma renomowanymi artystami, producentami muzycznymi i inżynierami dźwięku na całym świecie. Ich opinie i doświadczenia są kluczowe dla rozwoju produktów Apogee, które są dostosowane do wymagań i oczekiwań branży MI i Pro Audio.

[img:4]

W Apogee Studio nagrywali i występowali w nim artyści, jak John Fogerty, Mick Jagger i The Rolling Stones, Queens of the Stone Age, Bryan Adams, Bruce Springsteen, John Mayer i wielu innych. Studio służy także jako "laboratorium" do rozwoju i testowania produktów Apogee. Stworzył je legendarny inżynier i producent muzyczny Bob Clearmountain (członek rady doradczej Apogee i zespołu ds. rozwoju produktów), zdobywca kilku nagród GRAMMY.

[img:2]

W Polsce Apogee zagościło w wielu profesjonalnych, jak i projektowych studiach nagrań.
Oferta producenta jest od teraz dostępna w dystrybucji ESS AUDIO i możemy spodziewać się licznych akcji promocyjnych, testów sprzętu i prezentacji w salonach sprzedaży. 

[img:3]

 

Apogee Studio

Więcej o studiu: https://apogeedigital.com/apogee-studio 

Podcast i home office Instrumentalne Pojemnościowe Dynamiczne Mikrofony Konwertery ad/da Procesory dźwięku Rejestracja mobilna USB FireWire Interfejsy sieciowe Dante, AVB, AES67 Interfejsy audio

Gdzie kupić?

Apogee Electronics Apogee Electronics apogeedigital.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki

Studio

Auto-Tune Pro 11 - nie tylko do korygowania nieczystych nutek
Więcej wiadomości