Oświetlenie Cameo rośnie w siłę. Bardzo ciekawa oferta urządzeń LED i IP 65

Oświetlenie Cameo rośnie w siłę. Bardzo ciekawa oferta urządzeń LED i IP 65

23 maja 2023, 13:30
autor: Alicja Reszpondek
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Cameo to rozpoznawalna na świecie marka, która swoją ofertą zaspokaja potrzeby oświetleniowe zarówno sceniczne, klubowe, jak i instalacje architektoniczne. Podczas Prolight + Sound we Frankfurcie Cameo zaprezentowała serię wielu nowych i ciekawych produktów, zarówno urządzeń ruchomych, konwencjonalnych, jak i dekoracyjnych. Wśród nich mamy kilka większych jednostek scenicznych z protokołem IP 65. Zapraszamy na relację z targów i zapoznanie się z ofertą producenta. 

 

Cameo Light z całą gamą urządzeń oświetleniowych 

 

 

Cameo Seria OTOS z IP65

OTOS SP6  to Spot/ Profile, posiadający źródło światła ledowego z wyjściową mocą 75.800 luxów przy wiązce o kącie 7 stopni. Głowa posiada 4 ramki, które mogą obracać się pod kątem 45 stopni, system mieszania CMY, dodatkową tarczę 6 kolorów i płynne CTO. Urządzenie posiada dwie tarcze gobo - 7 rotacyjnych oraz 7 statycznych oraz zakres zoom 7-50 stopni. 

 

[img:3]

[img:4]

 

OTOS B5 to z kolei mocny beam z lampą wyładowczą o mocy 480W. Wyjątkowo precyzyjny strumień światła o kącie 1 stopnia zapewnia bardzo precyzyjną wiązkę. Dzięki 19 statycznym gobo i potrójnemu pryzmatowi uzyskamy niezliczoną ilość efektów świetlnych w przestrzeni, a system mieszania barw CMY i tarcza 14 filtrów barwnych nie ograniczy nas w kwestii „kolorowania” naszej sceny. 

 

[img:1]

[img:2]

 

Z urządzeń ruchomych kolejne nowości to:

OPUS SP5+. Profil o LED'owym źródle światła o mocy 500W, posiadający system mieszania barw CMY, płynne CTO, system 4 rotacyjnych ramek, tarczę 7 gobo rotacyjnych i 8 statycznych (w obydwóch tarczach goba są wymienne) oraz dwa rodzaje pryzmatu. Tarcza z systemem ramek może być opcjonalnie zastąpiona tarczą animacyjną.

 
[img:7]
 
[img:8]
 

EVOS W7 IP Głowica typu wash Beam z IP65, której źródło światła napędza 10 pełnokolorowych diod LED RGBW, z współczynnikiem oddawania barw powyżej 90 Ra. W urządzeniu możemy kontrolować każdy pixel osobno, a zakres zoom wiązki to 4.5 do 34 stopni w trybie beam i 7 do 55 stopni w trybie wash. 

 

[img:5]

[img:6]

 

Marka zaprezentowała także serię urządzeń konwencjonalnych, w tym reflektory profilowe, czy fresnel, ze źródłem światła ledowego, oświetlenie instalacyjne oraz listwy LED PIXBAR 400 i PIXBAR 600. 

 

[img:10]

[img:11]

[img:12]
 
Ruchome głowy Reflektory Sterowniki Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Anolis, czyli oświetlenie architektoniczne z sercem Robe
Więcej wiadomości