Topowy Wykon: Josh Freese

Topowy Wykon: Josh Freese

24 maja 2023, 08:49
autor: Mateusz Wiewióra

Wybranie nowego perkusisty zespołu Foo Fighters przez dłuższy czas było ważnym tematem wśród fanów zespołu na całym świecie. Po wybraniu Josh'a Freese nie wszyscy wiedzieli kim do końca ten świetny muzyk jest. W dzisiejszym odcinku przybliżymy Wam trochę jego sylwetkę.

 

[img:1]

 

1. Josh Freese drum cam playing “The Opioid Diaries” with The Offspring

Zaczynamy od drum camu, który jest bardzo energetyczny i o punkowym zabarwieniu. Chociaż styl nie do końca może być łączony z Foo Fighters to akcenty od 0.53 są jak najbardziej w stylu zespołu. 

 

 

2. Sting || Live @885 KCSN || “All This Time"

Obok Steve Gadda, Vinnie Colaiuta i Omara Hakima również Josh Freese występował u boku Stinga. Mimo faktu, że granie u boku legendy zespołu The Police jest nieco spokojniejsze niż to z Foo Fighters - Josh radzi sobie naprawdę fantastycznie. To świadczy o klasie muzyka.

 

 

3. Josh Freese drumming "March Of The Pigs" live with NIN

 Utwór o nieco transowym charakterze z elementami elektroniki i ponownie punku. Efekt? Warto ocenić samemu.

 

 

4. Nine Inch Nails (feat. Josh Freese) - Live 2008

Sama realizacja klipu jest ciekawa i przyciąga uwagę widza. Główny rytm na werblu z całą pewnością może stać się ciekawą bazą naszego ćwiczenia na instrumencie. Nie sposób zauważyć również podobnego stylu grania do tego, który prezentuje Dave Grohl z ekipą.

 

 

5. The Foo Fighters New Drummer revealed in funny skit with All My Life

Nagranie mogące być odpowiedzią na pytanie czy Josh Freese pasuje do zespołu Foo Fighters. Z niecierpliwością czekamy na więcej materiału już z pierwszych koncertów.

 

 

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości