Arturia KeyLab Essential mk3 - Uniwersalne i intuicyjne klawiatury sterujące w nowej odsłonie

Arturia KeyLab Essential mk3 - Uniwersalne i intuicyjne klawiatury sterujące w nowej odsłonie

26 maja 2023, 11:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Arturia KeyLab Essential mk3 to intuicyjna klawiatura sterująca zaprojektowana w celu zapewnienia przyjemnego procesu tworzenia muzyki i niekoniecznie drogiego kompletnego rozwiązania do studia. Muzycy i producenci mogą kontrolować dowolny DAW, oprogramowanie lub sprzęt MIDI, mając najważniejsze elementy sterujące na wyciągnięcie ręki. Do tego użytkownicy otrzymują do dyspozycji dodatkowe kreatywne funkcje i najbardziej inspirujące oprogramowanie muzyczne w standardzie. Producent wypuścił dwa nowe modele: wersję z 49 klawiszami i 61 klawiszami.

 

 

Ulepszony workflow

Użytkownicy mogą zająć się projektami i swobodnie eksplorować ich dźwięk za pomocą klawiszy, enkoderów, suwaków, padów i nie tylko, a dodatkowe kreatywne funkcje są zawsze na wyciągnięcie ręki. Ulepszenia obejmują większy wyświetlacz z przyciskami kontekstowymi i 2 wielofunkcyjne banki padów.

 

[img:4]

 

Integracja z DAW i oprogramowaniem Arturia

KeyLab Essential mk3 zawiera niestandardowe skrypty DAW dla Ableton Live, Logic Pro, FL Studio, Cubase i Bitwig Studio, a także znaną kompatybilność z MCU i HUI – co oznacza, że może kontrolować dosłownie każdy DAW. Oferuje również ulepszoną integrację z oprogramowaniem Arturia, takim jak Analog Lab, V Collection i nie tylko.

 

[img:1]

 

Inspirujący i kreatywny kontroler

KeyLab Essential mk3 wykracza daleko poza kontroler. Użytkownicy mogą tworzyć szybkie melodie za pomocą Arpeggiatora, grać akordami za pomocą jednego klawisza, czy zawsze pozostać w skali dzięki trybowi Scale. Dodatkowo użytkownik może dostosować funkcje pedałów za pomocą 3-trybowego wejścia.

 

[img:2]

 

Stworzony z troską o ekologię

Zbudowany w co najmniej 40% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu i zmniejszający ślad węglowy materiałów o 18%, KeyLab Essential mk3 podąża śladami MiniLab 3 jako kontroler zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju.

 

[img:5]

 

Oprogramowanie do produkcji muzyki w zestawie

KeyLab Essential mk3 to także rozbudowany pakiet kreatywnego oprogramowania do nowoczesnej produkcji muzycznej, dający użytkownikom wszystko, czego potrzebują do tworzenia pełnych, masywnie brzmiących utworów. Oto, co w zestawie:

 

  • Analog Lab V – tysiące presetów  syntezatorów i klawiszy
  • Ableton Live Lite – oprogramowanie do nagrywania muzyki i tworzenia pełnych utworów
  • Native Instruments The Gentleman – kameralne pianino
  • Model UVI D – ponadczasowy fortepian
  • Loopcloud – 2-miesięczna subskrypcja z milionami sampli i pętli
  • Melodics – naucz się grać na klawiszach z KeyLab Essential mk3!

 

[img:3]
 
Klawiatury sterujące Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Accentum Wireless - Bezprzewodowe słuchawki od Sennheisera
Więcej wiadomości