ROXX - Oświetlenie sceniczne dla kreatywnych

ROXX - Oświetlenie sceniczne dla kreatywnych

9 czerwca 2023, 09:00
Producent: ROXX
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

ROXX to niemiecka marka, która wyróżnia się wszechstronną funkcjonalnością i dopasowaniem do najbardziej wyrafinowanych projektów, dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów montażowych. Wszystkie urządzenia od ROXX nadają się do instalacji zewnętrznych. 

Producent proponuje rozwiązania zarówno dla branży rozrywkowej, jak i instalacji architektonicznych. Wiele urządzeń posiada zasilanie bateryjne i sterowanie bluetooth z aplikacji producenta. 

 

 

ROXX CLUSTER

Jedną z nowości zaprezentowanych podczas tegorocznych targów jest nowe urządzenie z serii CLUSTER, w której do tej pory mieliśmy urządzenia B2 i B4, i które wyglądem przypominają zwykłe blendery, jednak ich modularności i funkcjonalność powodują, że znajdują dużo szersze zastosowanie jako oświetlenie estradowe, telewizyjne i scenograficzne.

 

[img:1]

 

CLUSTER S2 to wyjątkowe urządzenie - hybryda strobo wash, w którym centralny pasek LED odwzorowuje działanie stroboskopowej lampy ksenonowej, natomiast dwie dodatkowe strefy LED RGB o wysokim CRI dodają funkcjonalności mocnego naświetlacza wash. Do tego urządzenie posiada 4 dodatkowe linie strobo, które przy sterowaniu w trybie wielu pixeli daje wyjątkowo spektakularne efekty. 

 

[img:2]

 

ROXX E.Show MAXX

Kolejną nowością jest reflektor E.Show MAXX, który idealnie nadaje się wszędzie tam, gdzie niemiecka precyzja gra największą rolę. CRI na poziomie 97-98, uzyskane dzięki sześciokolorowemu systemowi mieszania barw (Red, Green, Blue, Amber, Lime, Congo), źródło światła o mocy 800W, dające 10.000 luxów przy czternastostopniowej soczewce, na dystansie 5 metrów. Tak, jak pozostałe urządzenia E.Show MAXX jest wodoodporny.

 

[img:7]

[img:8]

[img:9]

 

ROXX B.FLEX

Warto przyjrzeć się także serii B.FLEX - rodzinie urządzeń o zasilaniu bateryjnym, podwójnym źródle światła (główne źródło światła + ramka HALO) i możliwością zamontowania do niej dodatkowych akcesoriów w kształcie tuby o różnych długościach lub „grzybka", który doskonale sprawdzi się jako podświetlenie eventowych stolików. Efekt podświetlenia HALO na dodatkowych akcesoriach odkłada się w postaci bardzo estetycznego gradientu. Urządzenie jest perfekcyjne na potrzeby pokazów mody, program telewizyjnych, targów, wystaw i wszędzie tam gdzie nawet estetycznie wykonane okablowanie rzucałoby się za bardzo w oczy.

 

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

 

Mimo swojego młodego wieku marka ROXX daje poczucie gwarancji jakości, niemieckiej precyzji oraz innowacyjności. 

 

więcej: roxxlight.com
Stroboskopy Efekty / Lasery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków
Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości