Prolight zaprasza na prezentację Claypaky PRIVATE

Prolight zaprasza na prezentację Claypaky PRIVATE

18 września 2023, 10:00
autor: Daniel Zimerman
Producent: Claypaky
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Firma Prolight zaprasza do udziału w dniach otwartych firmy Claypaky - znanej z tworzenia wysokiej klasy, kreatywnych urządzeń oświetleniowych, napędzanych satysfakcją klienta i pasją do innowacji.

 

 

Na miejscu czekać na Was będą najnowsze produkty tego producenta oraz liczne niespodzianki! Tu odbędzie się polska premiera Midi-B FX, a także pojawią się Sharpy X Frame - które odegrały kluczową rolę podczas ostatniej Eurowizji oraz niesamowity Volero Wave. Poznacie też serie urządzeń IP - Arolla Aqua, Volero Batten Aqua oraz Mini-B Aqua - czyli urządzenia, które idealnie sprawdzą się w zewnętrznych zastosowaniach. Zobaczycie także Skylos - urządzenie, które przenosi searchlight'y w nową erę!

 

W Teatrze do Waszej dyspozycji będą nasi pracownicy oraz przedstawiciele firmy Claypaky. Teraz już chyba wiecie, że warto spędzić te dni z nami! Czekamy na Ciebie 25 i 26 września 2023 roku na scenie mniejszej w Teatrze Capitol w Warszawie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w godzinach 10:00-16:00.

Zespół Prolight

 

Jakby tego było mało, wśród uczestników spotkania wylosowane zostaną osoby, które otrzymają nagrodę w postaci DMXcat, sterownika Avolites T1 oraz dwuosobowej wycieczki do siedziby firmy Claypaky we włoskim Bergamo. Aby wziąć udział udziału w losowaniu, wypełnij poniższy formularz, a także dołącz do wydarzenia na Facebooku oraz je udostępnij.

 

Formularz rejestracyjny

 

[img:1]
 
Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Claypaky Claypaky www.claypaky.it

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków

Oświetlenie

Aura XIP od Martina - Zwycięzca na Targach PLASA w Londynie
Więcej wiadomości