James Arthur zagra w Polsce

James Arthur zagra w Polsce

21 września 2023, 16:34

Brytyjski artysta James Arthur zagra w Warszawie w ramach europejskiej trasy! Muzyk wystąpi 20.02.2024 w Klubie Stodoła.

[img:1]

Po niedawnym powrocie z nowymi utworami "Blindside" i "A Year Ago", James Arthur ogłosił swój piąty, nowy album studyjny Bitter Sweet Love, który ukaże się 26 stycznia 2024 roku nakładem Columbia Records. James ogłasza również swój powrót na scenę z ogromną trasą koncertową w Wielkiej Brytanii i Europie, która trafi do Wielkiej Brytanii w marcu przyszłego roku na 8 ogromnych koncertów arenowych.

W ciągu kilku dni od zakończenia trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych, James rozpoczął sesje z różnymi producentami, aby zobaczyć, kto pasuje do jego wizji. Jego ostatni przystanek miał miejsce w Los Angeles ze Stevem Solomonem, z którym współtworzył swój megahit z 2016 roku "Say You Won't Let Go".

Po powrocie do Wielkiej Brytanii James próbował pisać z kolejnymi producentami, ale żaden z nich nie zbliżył się do jego więzi ze Stevem, który przyleciał, aby dokończyć album w Miloco Studios w południowym Londynie zeszłego lata i stworzyć dojrzałe dzieło, pełne głębi i emanujące nienaganną jakością pisania piosenek, która zdefiniowała dotychczasową szanowaną karierę Jamesa.

 

Urodzony w Middlesbrough, niedawno certyfikowany przez Brit Billion artysta zdobył 4 top 10 albumów, z Back From The Edge z 2016 roku, który osiągnął miejsce numer 1, a w swojej karierze współpracował z takimi artystami jak: Anne-Marie, Sigala, Rudimental, Marshmello i wieloma innymi.

James jest jednym z największych artystów streamingowych na świecie, z ponad 38 milionami słuchaczy miesięcznie w samym Spotify. Utwór "Say You Won't Let Go" stał się jego przełomowym hitem w Stanach Zjednoczonych. W 2016 roku utwór był najczęściej odtwarzanym utworem w Wielkiej Brytanii i doczekał się 4 miliardów odtworzeń, a oficjalny teledysk do piosenki osiągnął 1,5 miliarda wyświetleń na YouTube. Na początku tego roku utwór stał się jego pierwszym diamentowym singlem RIAA z 10 milionami certyfikowanych jednostek - czyniąc Jamesa jednym z zaledwie 100 odbiorców certyfikatu RIAA Diamond Single w historii programu. 

"Im więcej albumów nagrywasz i im większy sukces odnosisz, tym większa presja spoczywa na tobie. Ale ja naprawdę poczułem się znowu jak dzieciak, po prostu tworząc muzykę, którą kochałem, nie martwiąc się o to, że próbuję zadowolić wszystkich".

JAMES ARTHUR

20.02.2024 – WARSZAWA – Klub Stodoła

BILETY W SPRZEDAŻY OD 22 WRZEŚNIA NA LIVENATION.PL

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpoczęła się w środę, 20 września o godz. 10:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpoczęła się w czwartek, 21 września o godz. 10:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 22 września na LiveNation.pl o godz. 10:00

Źródło: materiały prasowe 

Pop

Muzyka

Lady Pank dwukrotnie w Teatrze Roma w ramach trasy MTV Unplugged
Więcej wiadomości