Tarja i jej singiel „Frosty The Snowman”!

Tarja i jej singiel „Frosty The Snowman”!

3 listopada 2023, 10:14

Tarja rozpoczyna w tym roku zimowy sezon i oczekiwanie na święta wcześniej niż zwykle, prezentując swój singiel „Frosty The Snowman”. Utwór zapowiada album „Dark Christmas”, który ukaże się 10 listopada.

[img:1]

Płyta jest kontynuacją wydawnictwa „From Spirits and Ghosts (Score for a Dark Christmas)” z 2017 roku. Klasycznie wyszkolonemu głosowi Tarji towarzyszy orkiestra oraz chór dziecięcy. I choć na płycie znalazły się świąteczne utwory, to nie brakuje tu też mroczniejszych dźwięków, a wszystko razem tworzy najbardziej niesamowitą ścieżkę dźwiękową.

Na płytę składają się czarujące i urzekające wykonania znanych utworów, takich jak „Last Christmas” Wham!, „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey, „Wonderful Christmastime” Paula McCartneya, klasyki takie jak „Jingle Bells”, „Frosty The Snowman” i „Rudolph The Red-Nosed Reindeer”, a także zupełnie nowa piosenka Tarji. „Dark Christmas” to idealny album dla tych, którzy chcą poczuć świąteczną atmosferę, odkrywając bardziej tajemniczą stronę tego czasu.

„Zanurzenie się w ten nowy świat było fascynujące. Wiem, że docenicie świąteczne piosenki w naszych upiornych aranżacjach, bo te utwory naprawdę brzmią tak, jak nigdy wcześniej. Miałam ogromną przyjemność po raz kolejny współpracować z Jimem Dooleyem i Timem Palmerem. Mam nadzieję, że spodoba Wam się nasze podejście Świąt - nasz "mroczny duch Świąt”.

Dziś Tarja dzieli się z fanami singlem i teledyskiem „Frosty The Snowman”. Tarja przekształciła radosny utwór „Frosty the Snowman” w urzekająco piękną zimową balladę. Piosenka łączy świąteczną radość z gotycką elegancją, zabierając słuchaczy w podróż przez zimową noc, pełną magii i tajemnic…

„Dark Christmas” ukaże się na płycie CD na dwóch czarnych winylach oraz na dwóch biało-zielonych winylach. 

Lista utworów:

1. The First Noel

2. Frosty The Snowman

3. O Holy Night

4. Dark Christmas

5. Jingle Bell Rock

6. White Christmas

7. All I Want For Christmas Is You

8. Wonderful Christmastime

9. Last Christmas

10. Jingle Bells

11. Rudolph The Red-Nosed Reindeer

12. Angels We Have Heard On High

 Źródło: materiały prasowe

 

Metal Rock

Muzyka

Guano Apes rusza w jesienną trasę 2024
Więcej wiadomości