Rockowe świętowanie Dnia Niepodległości z WROCKFEST!

Rockowe świętowanie Dnia Niepodległości z WROCKFEST!

7 listopada 2023, 18:50

Jak co roku Wrockfest zaprasza na specjalne koncerty legend polskiego rocka z cyklu wROCK for Freedom z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia wystąpią ulubione przez publiczność kilku już pokoleń zespoły T.LOVE oraz IRA , a także dawno nie widziane we Wrocławiu ELEKTRYCZNE GITARY. wRock for Freedom 2023 bilety na koncert z okazji Dnia Niepodległości już w sprzedaży.

[img:1]

10 LISTOPADA - KULT NA SCENIE HALI STULECIA!
Rozpoczynamy naszą świąteczną trasę koncertową od spektakularnego występu legendarnego zespołu KULT. Ten wieczór będzie pełen rockowej energii, niezapomnianych przebojów i mocnych tekstów, które towarzyszyły nam przez lata. KULT na scenie Hali Stulecia - to wydarzenie, którego nie możecie przegapić! Przygotujcie się na muzyczną
ucztę! 

11 LISTOPADA - wROCK FOR FREEDOM - IRA, ELEKTRYCZNE GITARY I T.LOVE NA SCENIE HALI STULECIA!
Kolejny dzień, kolejna dawka doskonałej muzyki! Przygotujcie się na koncert, który zgromadzi na jednej scenie trzy znakomite zespoły - IRA, Elektryczne Gitary i T.Love. To będzie wieczór pełen emocji, rockowych brzmień i niezwykłych tekstów piosenek. Połączcie się z nami w miłości do muzyki i naszej Ojczyzny! Świętujmy razem naszą niepodległość!

12 LISTOPADA - PATRIOTYCZNE PIOSENKI W STARYM KLASZTORZE!
Niedziela, 12 listopada, to dzień, w którym razem będziemy celebrować naszą niepodległość w wyjątkowy sposób. W malowniczym Starym Klasztorze zabrzmią najpiękniejsze patriotyczne pieśni, które od lat łączą naszych rodaków. To będzie wieczór, podczas którego wszyscy możemy wspólnie oddać hołd naszej Ojczyźnie i świętować naszą wolność.
Niezapomniany wieczór w magicznym otoczeniu! 

Wszystkie koncerty odbywają się w wyjątkowych miejscach, które idealnie wpisują się w ducha świętowania Święta Niepodległości. Hala Stulecia to symbol naszej historii i kultury, a Stary Klasztor to miejsce o niepowtarzalnym uroku, które stworzy niezapomnioną atmosferę tego wyjątkowego wieczoru. To trzy dni muzyki, emocji i wspólnego świętowania, które na pewno zostaną w Waszej pamięci na długo.

Bilety na wydarzenia dostępne na stronie: https://wrockfest.pl/bilety-online/

Rock Polskie Alternatywa

Muzyka

Guano Apes rusza w jesienną trasę 2024
Więcej wiadomości