Loscil & Lawrence English w Pardon, To Tu

Loscil & Lawrence English w Pardon, To Tu

15 lutego 2024, 00:55

Niemal równo rok od jego ostatniego wyprzedanego koncertu w Pardon, To Tu będziemy mieli kolejny raz przywilej gościć na naszej scenie jednego z najbarwniejszych przedstawicieli ambientu - kanadyjczyka Scotta Morgana aka LOSCIL. Tym razem jednak zawita do nas wraz z australijskim producentem, artystą multimedialnym, kuratorem i założycielem wytwórni Room40 - Lawrencem Englishem aby razem zaprezentować ich wspólny, wydany w wytwórni Kranky album "Colours Of Air". 

Data: Wtorek, 20.02.2024

Wejście na koncert: 19:00
Rozpoczęcie koncertu: 20:30

Bilety: 89 zł (przedsprzedaż) / 99 zł (w dniu koncertu)
Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
Miejsca Siedzące:
Liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).
 
Bilety:
Nasza strona internetowa: https://pardontotu.pl/programme
Stacjonarnie u nas przy barze (bilety kolekcjonerskie)
W aplikacji GOING oraz w salonach Empik
Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) 'na bramce', o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane
 
Skład:
Loscil – elektronika
Lawrence English - elektronika
 
Loscil:
LOSCIL to projekt muzyki elektronicznej kanadyjskiego kompozytora i artysty multimedialnego Scotta Morgana. Przez ponad 20 lat Morgan zbudował solidny katalog prac pod pseudonimem LOSCIL, luźno obejmujący gatunki muzyki ambient, klasycznej i elektroakustycznej. Od 2001 roku zdecydowana większość albumów LOSCIL, w tym LP z 2021 roku, Clara, została wydana przez cenione amerykańskie wydawnictwo Kranky. Oprócz kluczowych wydawnictw dla wytwórni Kranky, takich jak "Plume", "Endless Falls", "Sea Island" i "Monument Builders", Morgan wyprodukował także liczne projekty specjalne, remiksy i współpracował z innymi wytwórniami, takimi jak Ghostly International i Glacial Movements oraz artystami, w tym Ryuichi Sakamoto, Murcof/Vanessa Wagner, bvdub, Sarah Neufeld, Daniel Bejar, Rachel Grimes i Lawrence English. of jazz.
 
Lawrence English:
urodził się w Brisbane, w Australii. Jego zainteresowanie dźwiękiem i muzyką eksperymentalną zaczęło się wcześnie, co skłoniło go do podjęcia studiów muzycznych. Jest on założycielem wytwórni muzycznej Room40, której misją jest wspieranie artystów eksperymentalnych, ambientowych, drone i z innych obszarów dźwiękowych. Room40 stało się jednym z kluczowych wydawnictw w promocji tego rodzaju muzyki. Ważnym elementem jego muzyki są relacje między przestrzenią a dźwiękiem. Z tego powodu zainteresował się nagraniami terenowymi oraz zgłębia politykę percepcji. Produkował albumy Bena Frosta czy Tujiko Noriko, wydał również wiele nagrań solowych, współpracował z takimi postaciami jak Grouper, David Toop, Scanner czy DJ Olive.
 
Posłuchaj:
 
 
więcej: pardontotu.pl
Alternatywa

Muzyka

45-lecie Dżem (relacja z koncertu)
Więcej wiadomości