Polsound na Scenie Jutra 2024

Polsound na Scenie Jutra 2024

7 maja 2024, 12:55
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Meyer Sound Shure DiGiCo
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Firma Polsound, dystrybutor między innymi takich marek jak Shure, Meyer Sound czy DiGiCo, już po raz kolejny z rzędu uczestniczyła w wydarzeniu o nazwie Scena Jutra, ale tym razem nie tylko jako wystawca, ale również partner technologiczny wydarzenia. Wraz z firmą Brawlers dostarczyła niezbędny sprzęt nagłośnieniowy na wszystkie trzy sceny tego wydarzenia.

 

 

Oczywiście sprzęt ów stanowiły konsolety cyfrowe firmy DiGiCo, systemy głośnikowe Meyer Sound i mikrofony bezprzewodowe Shure. Konsolety to najnowsze "dzieci" brytyjskiego producenta - DiGiCo Quantum 225 i Quantum 338, zaś na wszystkich trzech scenach prowadzący, prelegenci i goście mogli korzystać z systemów bezprzewodowych Axient - flagowego systemu firmy Shure.

 

[img:1]

[img:3]

 

Z racji wielkości nagłaśnianych pomieszczeń nagłośnienie oparto o mobilne, aktywne zestawy point-source'owe marki Meyer Sound. Na Scenie Dyskusje były to zestawy szerokopasmowe X-40 plus subbasy 900-LFC, natomiast Scena Inspiracje, jako największa sala, została przygotowana pod system immersyjny składający się z zestawów Meyer Sound X-20, UP4-Slim, monitorów odsłuchowych MJF-208, oraz subów 2100-LFC. Z kolei na Scenie Akademia pracował aktywny system głośnikowy Meyer Sound X-40, monitory sceniczne MJF-208 i basy 750-LFC.

 

[img:8]

 

Zestaw głośnikowy ULTRA-X40 przenosi przełomowe rozwiązania technologiczne z flagowych zestawów liniowych do wszechstronnego, kompaktowego zestawu point-source. Jego innowacyjna konfiguracja przetworników koncentrycznych łączy dwa 8-calowe przetworniki stożkowe z obracanym falowodem otaczającym wysokotonowy 3-calowy przetwornik ciśnieniowy, aby zapewnić wyrównane pasmo całym zakresie częstotliwości i kontrolę dyspersji do 400 Hz. ULTRA-X20 z kolei integruje technologię źródła punktowego ULTRA-X40 w mniejszej i lżejszej obudowie, idealnej do zastosowań instalacyjnych i przenośnych, gdzie rozmiar i waga są krytycznymi czynnikami.

 

[img:4]

[img:5]

 

 

Najmniejszy z pracującej na Scenie Jutra trójki systemów Meyer Sound, UP-4slim, zapewnia wysoką jakości i wydajność w smukłej, dyskretnej obudowie, dzięki czemu można go stosować w obiektach, w których liczy się nie tylko efekt audialny, ale również (a często przede wszystkim) efekt wizualny, np. dyskretność wizualna zainstalowanych urządzeń technicznych.

 

[img:6]

[img:7]
 

więcej: polsound.pl
Systemy bezprzewodowe Mikrofony Cyfrowe Miksery Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Meyer Sound Meyer Sound www.meyersound.com

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Dlaczego wybraliśmy mikser Yamaha DM7?
Więcej wiadomości