Powersoft uaktualnia swoje oprogramowanie - ArmoniaPlus 2.7.0

Powersoft uaktualnia swoje oprogramowanie - ArmoniaPlus 2.7.0

13 maja 2024, 09:00
autor: Marek Korbecki
Producent: Powersoft
Dystrybucja: SoundTrade

Z nowoczesnymi wzmacniaczami cyfrowymi jest tak, bez odpowiedniej aplikacji sterującej ani rusz. Są to na tyle wyrafinowane urządzenia, że sterownie nimi wykracza hen daleko poza kręcenie gałkami. W przypadku firmy Powersoft oprogramowanie takie zwie się ArmoniaPlus i doczekało się nowej wersji, tym razem z numerkiem 2.7.0.

 

[img:1]

 

Najważniejszą modyfikacją jest implementacja obsługi bramy chmurowej Verso Gateway – to również rozwiązanie własne Powersofta – dzięki której będzie można do platformy MyUniverso przyłączyć wzmacniacze z serii T i X, a także Mezzo, Duecanali oraz Quattrocanali. Ułatwia ona scentralizowane monitorowanie i zdalną instalację aktualizacji oprogramowania układowego (firmware) dla całego portfolio wzmacniaczy Powersoft, a także firmowej platformy Dynamic Music Distribution (DMD). Funkcjonalność tego rozwiązania w zakresie rejestrowania i przechowywania danych została zaprojektowana w taki sposób, aby zagwarantować lokalną ciągłość lub i działanie usług nawet w przypadku przerw w dostępie do Internetu.

 

[img:2]

 

Co do platformy Dynamic Music Distribution, najnowsza wersja ArmoniaPlus wprowadza obsługę całej serii wzmacniaczy instalacyjnych Unica. DMD daje integratorom systemów możliwość efektywnego skalowania wejść i stref, z wykorzystaniem funkcji dynamicznego routingu wbudowanych w platformę wzmacniaczy. Sama platforma DMD zaprojektowana jest natomiast tak, aby pozwolić na dynamiczne sterowanie przesyłem muzyki i sygnałów pomiędzy różnymi strefami i wieloma wzmacniaczami, niezależnie od lokalizacji źródła i bez potrzeby stosowania scentralizowanego procesora DSP.

 

[img:3]

 

Ale to jeszcze nie koniec nowości. ArmoniaPlus 2.7.0 wprowadza też funkcje obsługi komutacji strumieni AES67 Raw SDP i Dolby Atmos Connect we wzmacniaczach Duecanali DSP+, Quattrocanali DSP+ i Mezzo A+. Znacząco ułatwi to ich integrację z systemami audio opartymi na AES67 i zapewni kompatybilność z konfiguracjami Dolby Atmos.

 

[img:4]

 

Oczywiście w nowej wersji oprogramowania zawarto szereg poprawek w zakresie stabilności pracy w sieci i wydajności. Ponadto zawarto w niej aktualizacje oprogramowania układowego dla serii Unica, Mezzo, T i X, X4 L, Quattrocanali i Duecanali DSP, Quattrocanali, Dsp4, IPAL, MDrive, WallMount Touch, PC ViewsHost i Verso.

Software można pobrać ze strony internetowej firmy (pod tym adresem).

 

Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Studio

Klasyk Eventide na pokładzie DAW
Więcej wiadomości