ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian

ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian

20 maja 2024, 09:31
autor: Mateusz Wiewióra
Producent: Zildjian

Segment perkusji elektronicznych bardzo prężnie się rozwija o czym świadczy najnowszy produkt firmy Zildjian. Marka przedstawiła swój pierwszy zestaw elektroniczny. Zildjian postanowił stworzyć swoją game zestawów elektronicznych, od bardziej kompaktowego ALCHEM-E Bronze EX, po flagowy ALCHEM-E Gold EX.

Każdy zestaw prezentuje rewolucyjne talerze Zildjian E-FAMILY i pełen funkcji moduł perkusyjny Zildjian E-VAULT. Wypełniając lukę pomiędzy akustyką i elektroniką, talerze oferują autentyczne wrażenia z gry na talerzu akustycznym z niespotykaną wcześniej dokładnością i czułością dzięki specjalnemu systemowi wyzwalania Zildjian. . Najbardziej dynamiczne, realistyczne elektroniczne rozwiązanie HiHat w branży co ma je czynić tzw. game changerem. Wszystkie talerze mają 3-strefową powierzchnię do grania oraz możliwość tłumienia talerza ręką.

Nowy moduł perkusyjny Zildjian E-VAULT zapewnia poziom autentyczności dźwięku, który całkowicie zanurzy Cię w grze. Wykorzystując sprawdzone techniki próbkowania, biblioteka dźwięków Zildjian E-VAULT oferuje obszerną kolekcję starannie dobranych, wysokiej jakości dźwięków perkusji, talerzy i instrumentów perkusyjnych. A co najważniejsze, będziesz miał dostęp do szerokiej gamy legendarnych talerzy Zildjian (przeszłych, obecnych i przyszłych) z regularnymi aktualizacjami bibliotek dźwięków, aby stworzyć i zaktualizować wymarzoną konfigurację oraz wybrać swój osobisty dźwięk.

Zildjian ALCHEM-E Bronze EX jest idealnym rozwiązaniem kiedy potrzebujemy wszechstronności i kreatywnej perkusji elektronicznych. Ta imponująca konfiguracja obejmuje płytkie korpusy z prawdziwego drewna w świetnym matowym czarnym wykończeniu. Każdy bęben ma trzy w pełni konfigurowalne strefy naciągu, rimshota i obręczy, co pozwala na naprawdę realistyczne wrażenia z gry. Bronze EX doskonale nadaje się do domowych studiów lub mniejszych scen i nie rezygnujemy przy tym z autentycznej grywalności, jakiej można oczekiwać od marki takiej jak Zildjian.

Cena za zestaw zaczyna się od nieco ponad 20000 zł, a za bardziej zaawansowany zestaw będziemy musieli zapłacić około 33000 zł.

Zestawy Elektroniczne

Gdzie kupić?

Zildjian Zildjian zildjian.com

Dystrybucja w Polsce:

ADA MUSIC

adres:
ul. Kopernika 25a 43-502 Czechowice-Dziedzice

Sklepy muzyczne > Zildjian rozwiń listę sklepów

Perkusja

ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian
Więcej wiadomości