MiniBrute V - Dziki, analogowy softsynth od Arturii

MiniBrute V - Dziki, analogowy softsynth od Arturii

22 maja 2024, 10:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Arturia MiniBrute V odzwierciedla rewolucyjnego ducha swojego poprzednika i wzmacnia go w domenie cyfrowej dzięki rozszerzonej polifonii, wbudowanemu rackowi efektowemu i zachowanym klasycznym funkcjom, takim jak filtr Steiner-Parker – zapewniając niezrównane ciepło i ziarno współczesnym twórcom muzycznym.

 

 

Surowa moc analogowa

MiniBrute V oferuje ten sam bezkompromisowy analogowy sound, jednak teraz zdolny do tworzenia złożonych brzmień akordów i warstwowych tekstur, które wykraczają poza jego monosynthowe DNA.

 
[img:1]
 

Wbudowany rack FX

Przekręć i przekształć analogową energię MiniBrute V za pomocą uniwersalnego racka FX – wyposażonego w 4 sloty efektowe i 17 typów efektów, aby jeszcze bardziej kształtować i rozbudowywać brzmienie.

 

[img:2]

 

Presety światowej klasy

Biblioteka fabryczna MiniBrute V została zaprojektowana przez cenionych syntezatorowców i profesjonalnych sound designerów, pozostając wiernym oryginałowi, jednocześnie przesuwając granice tego, co jest możliwe.

 
[img:3]
 

Intuicyjny interfejs

Poczuj bezpośredniość i głębię syntezy analogowej dzięki usprawnionej ścieżce sygnału MiniBrute V, dzięki czemu gra i programowanie jest niezwykle łatwe.

 

Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Arturia FX Collection 5 - Ulepszaj, przekształcaj, twórz!
Więcej wiadomości