FBT X-LITE 112A - uniwersalne narzędzie nagłośnieniowe

FBT X-LITE 112A - uniwersalne narzędzie nagłośnieniowe

29 maja 2024, 09:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: FBT
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Aktywne zestawy głośnikowe niesamowicie ułatwiają pracę różnego rodzaju wykonawcom (nie tylko muzykom), ale też i instytucjom (nie tylko kultury) - bardzo często oferują w jednym urządzeniu wszystko to, co potrzebne. Przedstawicielem tego typu urządzeń jest uniwersalny zestaw nagłośnieniowy włoskiego producenta, firmy FBT, X-LITE 112A.

 

[img:1]

 

Zestawy FBT X-LITE 112A, z wbudowanym 3-kanałowym mikserem, charakteryzują się lekką, a jednocześnie wytrzymałą konstrukcją z polipropylenu formowanego metodą wtrysku. Dostępne w czarnym wykończeniu zapewniają elegancję wyglądu w instalacjach stałych, wtapiając się w każdy wystrój. Asymetryczny kształt obudowy FBT X-LITE 112A umożliwia również jego zastosowanie jako zasilany monitor podłogowy.

 

[img:2]

 

FBT X-LITE 112A to konstrukcja dwudrożna zawierająca 12-calowy głośnik niskotonowy i 1-calowy wysokotonowy przetwornik ciśnieniowy połączony z tubą o stałej kierunkowości 90° x 60°. Dzięki zakresowi częstotliwości od 50 Hz do 20 kHz FBT X-LITE 112A zapewnia dźwięk o wysokiej jakości zarówno w zastosowaniach związanych z mową, jak i muzyką, przy maksymalnym SPL wynoszącym 129 dB. Zestaw głośnikowy jest wyposażony w dwa wzmacniacze - o mocy 1200 W zasilający głośnik 12-calowy i 300 W dla drivera.

 

[img:3]

X-Lite 112A dysponuje trzykanałowym mikserem z dwoma wejściami mikrofonowo-linowymi, wejściem stereo i dedykowanym kanałem dla bluetooth 5.0. Na panelu sterowania znajdują się dwa gniazda XLR, wejście stereo 2 x jack 1/4", wyjście XLR z możliwością wyboru kanału 1 lub mix link, filtr HP, dwa selektory wyboru trybu kanału wejściowego (linia/mikrofon), selektor presetów DSP i włącznik bluetootha 5.0 z diodą informującą o sparowaniu. 4 punkty montażowe M10 w obudowie wraz z opcjonalnymi uchwytami umożliwiają montaż głośnika FBT X-LITE 112A na ścianach lub sufitach, natomiast standardowe gniazdo 1,38” w dolnej ściance umożliwia zainstalowanie na statywie głośnikowym.

 

więcej: www.fbt.it
Pełnopasmowe aktywne Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > FBT rozwiń listę sklepów

Pro Audio

25 lat minęło… Jubileusz rodziny Evolution Wireless Snnheisera
Więcej wiadomości