Krzysztof Cugowski prezentuje nowy utwór!

Krzysztof Cugowski prezentuje nowy utwór!

29 maja 2024, 12:49

Krzysztof Cugowski, uznany artysta solowy, niegdyś wokalista Budki Suflera zaprezentował nowy utwór zatytułowany „Co za nami, co przed nami".
[img:1]

Za kołyszący feeling i unoszący się nad całością duch amerykańskiego bluesa odpowiada kompozytor piosenki, Michał Grymuza. Refleksyjny tekst napisał niezrównany Andrzej Mogielnicki, jeden z najważniejszych autorów tekstów ostatnich dekad. „Co za nami..." to refleksja nad czasem, jego upływem i nieuchronnością; nad grą, która się prozaicznie życiem zwie. Czy dla Artysty obecnego na scenie już szóstą dekadę to okazja do podsumowań? Czas jest nieubłagany... I choć czasem żałuję, że nie da się go cofnąć, staram się patrzeć do przodu. W końcu jesteśmy tu tak krótko, a ja czuję, że jeszcze sporo przede mną. Patrzę na życie trzeźwo i z dystansem, czas nareszcie przestać karmić się iluzjami, tak, jak w tekście - mówi Krzysztof Cugowski.


Piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Aleksandry Góreckiej. „Co za nami, co przed nami" jest pierwszym singlem zapowiadającym nowy album Krzysztofa Cugowskiego, „Wiek to tylko liczba", którego premiera zaplanowana jest na 6 września. Piosenka jest dostępna na wszystkich platformach streamingowych.

Rock Polskie

Muzyka

PANTERA w lutym wystąpi w Krakowie!
Więcej wiadomości