SPM-235, czyli douszne monitory sceniczne od Stagg

SPM-235, czyli douszne monitory sceniczne od Stagg

3 czerwca 2024, 10:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Stagg
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Świętująca w tym roku swoje 25-lecie firma Stagg to producent mający w swojej ofercie szeroką gamę produktów - od instrumentów muzycznych poczynając, poprzez sprzęt nagłośnieniowy na oświetleniowym kończąc. Wśród tej bogatej oferty na uwagę zasługują, coraz powszechniej stosowane przez występujących "na żywo" muzyków douszne monitory sceniczne z serii SPM.

W serii tej każdy znajdzie coś dla siebie - są zarówno słuchawki dla bardziej wymagających artystów, jak i dla tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z odsłuchem personalnym. Dla tych ostatnich dedykowane są monitory SPM-235 BK i SPM-235 TR. Słuchawki wyposażone są w dwa przetworniki i pokrywają pasmo od 20 Hz do 20 kHz przy impedancji 30 omów.

Bardziej wymagających artystów może skusić oferta czteroprzetwornikowych monitorów SPM-435, ważących 20 g, dobrze izolujących audialnie użytkownika od otoczenia. 435-tki również pracują w pełnym paśmie akustycznym (20 Hz-20 kHz), natomiast monitory z serii SPM PRO, mające "na pokładzie" dwa przetworniki armaturowe i jeden dynamiczny, oferują rozszerzone pasmo pracy - od 15 Hz do 35 kHz, przy impedancji 13,5 oma. Wszystkie trzy modele mają czułość równą 108 dB/mW i dysponują kablem 1,2 m, oprócz modelu SPM-PRO, który ma kabel dłuższy o 15 cm.

Do wszystkich modeli z serii SPM standardowo dodawane jest etui z pianki EVA, 3 pary wkładek z pianki z pamięcią kształtu i 3 pary gumowych wkładek dousznych.

 

Słuchawki monitorowe Słuchawki profesjonalne Słuchawki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Stagg rozwiń listę sklepów

Systemy liniowe Turbosound na Letniej Scenie Progresji
Więcej wiadomości