Clear-Com - znaczące uaktualnienie platformy Arcadia

Clear-Com - znaczące uaktualnienie platformy Arcadia

10 czerwca 2024, 08:00
autor: Marek Korbecki
Producent: Clear-Com

Jeśli ktoś zajmuje się systemami interkomowymi, choćby i na pół etatu, to nie ma siły, by nie znał marki Clear-Com. Ten amerykański producent zasłużenie cieszy się mianem jednego z niekwestionowanych liderów na rynku tego rodzaju rozwiązań. Jednym z jego produktów jest Arcadia, czyli platforma komunikacyjna, bazująca na urządzeniach C-C. Właśnie doczekała się znaczącego uaktualnienia, które wprowadza szereg usprawnień i nowych funkcji.

Przede wszystkim skupiono się na zapewnieniu jeszcze większej płynności i stabilności działania. Jedną z najważniejszych nowinek jest funkcja I.V. Direct Interfacing. Dzięki jej implementacji systemy Arcadia, w których wykorzystywane są urządzenia z serii LQ, Eclipse, E-IPA i inne, mogą komunikować się za pośrednictwem sieci lokalnej, rozległej, a nawet Internetu. Oznacza to możliwość przystosowania infrastruktury komunikacyjnej do potrzeb danej lokalizacji czy produkcji.

 

[img:1]

 

Z kolei ulepszenia na polu obsługi urządzeń Powerline HelixNet HXII-DPL oznaczają istotne poszerzenie możliwości współpracy z beltpackami HelixNet, a tym samym większą elastyczność infrastruktury komunikacyjnej i stopień jej zintegrowania. Nowe uaktualnienie pozwala podpiąć do systemu dwukrotnie więcej HelixNet-ów, niż dotychczas, co czyni Arcadię idealnym fundamentem dla rozbudowanych i wymagających konfiguracji komunikacyjnych.

 

[img:2]

 

Ponadto zwiększenie liczby obsługiwanych beltpacków i transceiverów IP w cyfrowym systemie bezprzewodowym FreeSpeak II oznacza, że ​​Arcadia pozwoli z łatwością obsługiwać większe zespoły użytkowników i spełnić najbardziej złożone wymagania.

 

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani udostępnieniem najnowszej aktualizacji Arcadii. Naszym celem zawsze było zapewnienie użytkownikom jak najbardziej zaawansowanych i niezawodnych rozwiązań komunikacyjnych. Arcadia stanowi znaczący krok naprzód zarówno pod względem niezawodności komunikacji, jak i przepustowości.

Bob Boster - Prezes Clear-Com

 

[img:3]

 

Najnowsza wersja Arcadii jest już dostępna od 6 czerwca 2024 r. Więcej informacji na temat zakupu i szczegółowe specyfikacje techniczne uzyskać można na stronie internetowej lub u dystrybutora Clear-Com, czyli w firmie Commercial Audio.

 

Systemy interkomowe Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Clear-Com Clear-Com www.clearcom.com

Dystrybucja w Polsce:

adres:
Jeziorki 86a 02-863 Warszawa
Mniejsze wydatki w ośrodku kultury? Wymień wzmacniacze!
Więcej wiadomości