Firma I AM MUSIC postawiła na systemy głośnikowe CODA Audio

Firma I AM MUSIC postawiła na systemy głośnikowe CODA Audio

12 czerwca 2024, 09:00
Producent: Coda Audio
Dystrybucja: TOMMEX

Firma I AM MUSIC, specjalizująca się w obsłudze technicznej wydarzeń, postawiła na zaawansowany system nagłośnieniowy od CODA Audio. Ta inwestycja to kluczowy element rozwoju jej usług, pozwalający na realizację eventów o różnym charakterze z niezmiennie wysoką jakością dźwięku.

W skład systemu wchodzi 16 sztuk AiRAY, które doskonale radzą sobie z generowaniem potężnego, a zarazem czystego dźwięku na dużych przestrzeniach. Dodatkowo 12 subwooferów SCP-F oraz 12 modułów ViRAY, umożliwiają precyzyjne dostosowanie akustyki do wymagań specyficznych eventów. Uzupełnieniem są dwie szafy zarządzające LINUS T-RACK oraz LINUS M-RACK, umożliwiające kontrolę nad systemem. Cztery głośniki HOPS8T oraz wzmacniacz LINUS12C, zapewniają doskonałe rozszerzenie systemu, tworząc kompleksowe rozwiązanie dla różnorodnych wydarzeń, od koncertów po konferencje.

Debiut systemu miał miejsce podczas Juwenaliów Politechniki Lubelskiej 10-11 maja, gdzie sprawdził się znakomicie, obsługując występy takich artystów jak Polska Wersja, Kwiat Jabłoni, Łydka Grubasa, Szpaku, White 2115, Paluch, Otsochodzi, Lady Pank, Pro8L3M. W imprezie uczestniczyło około 20 tysięcy osób.

 

Firma I AM Music została założona przeze mnie w 2009 roku. Początkowo zajmowaliśmy się organizacją koncertów, jednak z biegiem czasu wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze technicznej wszelkiego rodzaju wydarzeń. Od początku skupiliśmy się na zapewnieniu kompleksowej usługi, dlatego dziś posiadamy rozbudowane działy multimediów, oświetlenia, dźwięku oraz konstrukcji. Działamy na terenie całej polski. W swoim portfolio posiadamy zarówno duże koncerty z kilkudziesięciotysięczną publicznością, jak i mniejsze wydarzenia takie jak konferencje i eventy korporacyjne. To co nas cechuje to stała sprawdzona załoga i należyte zaangażowanie w każde nawet najmniejsze wydarzenie.

Marcina Makarskiego - Właściciel I AM MUSIC

 

[img:5]

 

Mamy nadzieję, że system CODA Audio przyniesie firmie I AM MUSIC wiele satysfakcji oraz pozwoli zapewnić niezapomniane wrażenia dźwiękowe wszystkim uczestnikom obsługiwanych wydarzeń.

 

[img:6]
 

więcej: codaaudio.com
Wzmacniacze, końcówki mocy Systemy liniowe Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Coda Audio Coda Audio www.codaaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

Pro Audio

BCM 104 i 705 Black Edition - nowości w ofercie Neumanna
Więcej wiadomości