Hotone Ampero II Stomp: ciekawy multiefekt gitarowy do 2000 zł

Hotone Ampero II Stomp: ciekawy multiefekt gitarowy do 2000 zł

13 czerwca 2024, 12:00
Producent: Hotone Audio
Dystrybucja: Lauda Central Europe

W świecie muzyki nieustannie poszukuje się nowych brzmień i możliwości, a dobry multiefekt potrafi znacząco rozszerzyć paletę dźwiękową każdego gitarzysty. Dla muzyków, którzy aktualnie poszukują "dodatku" do gitary, chcielibyśmy zwrócić uwagę na Hotone Ampero II Stomp - czyli modeler i procesor efektów w jednym, w atrakcyjnej cenie poniżej 2000 zł.  

Hotone Ampero II Stomp oferuje 24-bitowe przetwarzanie dźwięku i dynamiczny zakres sięgający aż 127 dB. Dzięki technologii CDCM HD & F.I.R.E. (Bóg wie co to znaczy i czy jakiś gitarzysta to rozszyfruje), użytkownicy mają do dyspozycji symulacje 87 modeli wzmacniaczy, 68 modeli kolumn oraz ponad 100 legendarnych efektów. Wbudowana biblioteka efektów to prawdziwa skarbnica – ponad 400 efektów, do których dochodzi autorska kolekcja Hotone, zawierająca dodatkowe 60 efektów takich jak drive, dynamic, mod, filter, delay i reverb.

Jednym z kluczowych atutów Hotone Ampero II Stomp jest w pełni edytowalny łańcuch efektów. Gitarzyści mogą dodawać kolejne elementy gdzie tylko chcą, dowolnie zmieniając ich kolejność, co pozwala na nieskończone eksperymenty z brzmieniem.

Obsługa tego urządzenia jest niezwykle wygodna dzięki trzem programowalnym przyciskom, idealnie nadającym się do obsługi za pomocą stopy, oraz dotykowemu ekranowi o przekątnej 4 cale i rozdzielczości 800x480 pikseli. Interfejs, zaprojektowany przez specjalistów od UI, gwarantuje prostotę i intuicyjność obsługi.

Hotone Ampero II Stomp jest w pełni kompatybilny z pedalboardami, ale można go również używać samodzielnie. Obsługuje do 12 modułów jednocześnie, a jego kompaktowe rozmiary oraz wbudowany stereo looper z maksymalnym czasem nagrywania wynoszącym 60 sekund sprawiają, że jest to urządzenie niezwykle wszechstronne.

To sprzęt, który stanowi kolejny krok w ewolucji multiefektów tworzonych przez Hotone. Podobnie jak poprzednie modele, Ampero II Stomp jest skazany na sukces wśród profesjonalnych gitarzystów, niezależnie od stylu i gatunku muzycznego, w jakim tworzą.

Serdecznie zapraszamy do lektury naszej relacji z High End Munich, gdzie mieliśmy okazję osobiście przetestować ten wyjątkowy sprzęt. Do zobaczenia na kolejnych muzycznych szlakach!

 

Dystrybucja w Polsce: Lauda Central Europe

https://lauda-audio.pl/instrumenty/procesory-i-efekty-gitarowe/procesory-multiefekty-gitarowe/ampero-ii-stomp.html

 

do gitary basowej do gitary akustycznej do gitary elektrycznej Multiefekty gitarowe Efekty

Gdzie kupić?

Hotone Audio Hotone Audio www.hotoneaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Hotone Audio rozwiń listę sklepów

Gitara

Update softu okrętów flagowych BOSS
Więcej wiadomości