Gdzie znaleźć oszczędności w gastronomii? Wymień wzmacniacze dźwięku w promocji - oszczędzaj przestrzeń i pieniądze

Gdzie znaleźć oszczędności w gastronomii? Wymień wzmacniacze dźwięku w promocji - oszczędzaj przestrzeń i pieniądze

17 czerwca 2024, 10:00
Producent: Dynacord Pro Audio
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Aby oszczędzić prąd w lokalu gastronomicznym, nie musisz wymieniać całych systemów. Zacznij od wymiany wzmacniaczy dźwięku na nowoczesne wzmacniacze niemieckiej marki DYNACORD, które zajmują znacząco mniej przestrzeni i zużywają o wiele mniej energii. Swój stary wzmacniacz możesz wymienić na nowego DYNACORD-a z rabatem do 700 zł dzięki promocji w Audio Plus. Zyskasz znakomity dźwięk i najnowszą technologię, dzięki której wzmacniacz o porównywalnej mocy zajmie o wiele mniej przestrzeni i nie będzie generował ciepła. A najważniejsze, że zużyje znacznie mniej prądu, będzie więc równie ekonomiczny co ekologiczny!

 

[img:1]

 

Modernizację systemu nagłośnieniowego, polegającą na wymianie wzmacniaczy, można wykonać całkowicie bezinwazyjnie i bez przerywania codziennej pracy lokalu. Natomiast jej efekt będzie wyraźnie dostrzegalny dla klientów, dla właścicieli i dla środowiska. Twoi goście zwrócą uwagę na większy komfort akustyczny, a Ty zauważysz oszczędność kosztów energii. System dźwiękowy zyska nowe życie i przyczyni się do ekologii. Ważne jest też to, że nowoczesny wzmacniacz nie wymaga skomplikowanej konfiguracji i obsługi, a zatem Twoi pracownicy będą mogli skupić się na swojej robocie.

Trwa promocja, w której nowy wzmacniacz marki DYNACORD, przeznaczony do lokali gastronomicznych, możesz kupić z rabatem nawet do 700 zł. Wystarczy tylko udowodnić, że jesteś posiadaczem wzmacniacza z kategorii Pro Audio, dowolnej marki. Za każdy „wymieniany” stary wzmacniacz – niezależnie od tego w jakim jest stanie i czy w ogóle działa – otrzymasz rabat na nowy produkt marki DYNACORD w dowolnym sklepie sieci partnerskiej lub bezpośrednio w Audio Plus (dotyczy klientów instytucjonalnych).

 

[img:2]

 

Promocja wzmacniaczy DYNACORD pozwoli Ci:

 
  • Wymienić stare wzmacniacze na nowoczesne urządzenia niemieckiej marki DYNACORD w promocyjnych cenach,
  • Zmodernizować stary system nagłośnieniowy bezinwazyjnie i bez przerywania pracy,
  • Przejść na nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne wzmacniacze,
  • Pracować z urządzeniami, które nie wymagają fachowej wiedzy,
  • Wprowadzić znaczące oszczędności energii w Twojej firmie,
  • Oszczędzić pieniądze!

 

Aby wziąć udział w promocji, zarejestruj się w formularzu internetowym na: audioplus.pl/promocja-dynacord. Przygotuj zdjęcie „wymienianego” wzmacniacza, aby załączyć je do formularza w odpowiednim polu. Jeśli chcesz otrzymać rabat na więcej wzmacniaczy DYNACORD, musisz wypełnić formularz osobno dla każdego wzmacniacza.

 

[img:3]

 

Jak to działa?

 
  • Wypełnij formularz na stronie audioplus.pl/promocja-dynacord, podaj swoje dane i zaznacz zgody na przetwarzanie danych,
  • Załącz zdjęcie swojego starego wzmacniacza,
  • Użyj kodu rabatowego, który otrzymasz mailem na adres podany w formularzu,
  • Kup nowy wzmacniacz z rabatem według tabeli rabatowej, w dowolnym sklepie sieci partnerskiej Audio Plus, lub bezpośrednio u dystrybutora (dotyczy klientów instytucjonalnych).

 

[img:4]

 

Regulamin akcji oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie audioplus.pl/promocja-dynacord. Sklepy sieci partnerskiej Audio Plus można wyszukać na stronie audioplus.pl/sprzedaz

 

więcej: audioplus.pl
Wzmacniacze i miksery instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dynacord Pro Audio Dynacord Pro Audio www.dynacord.com

Dystrybucja w Polsce:

Sennheiser TeamConnect teraz z certyfikatem Microsoft Teams
Więcej wiadomości