Systemy liniowe Turbosound na Letniej Scenie Progresji

Systemy liniowe Turbosound na Letniej Scenie Progresji

25 czerwca 2024, 09:00
Producent: Turbosound
Dystrybucja: SoundTrade

18 czerwca, we wtorek odbył się pierwszy z serii koncertów, który został zrealizowany przy wsparciu marki Turbosound. Gwiazdą wieczoru była japońska grupa metalowa Babymetal, promująca swoją najnowszą płytę „The Other One”. Jako support wystąpiła amerykańska piosenkarka Romy Flores, znana jako DeathbyRomy. Impreza przyciągnęła ok 6 tys. fanów ciężkiego grania, płomieni i laserów.

 

[img:1]

 

Dzięki współpracy technologicznej firmy SoundTrade z klubem Progresja system liniowy z rodziny Manchester obecny będzie na kolejnych wydarzeniach w ramach Letniej Sceny Progresji. Jest to świetna okazja do posłuchania najnowszych modułów z flagowej serii brytyjskiego producenta – modelu MV210-HC oraz basów MS121. Rozwiązania te wzbudzają coraz większe zainteresowanie w branży, co przedkłada się na kolejne zrealizowane imprezy o coraz większej renomie.

 

[img:2]

[img:5]

 

W ramach Letniej Sceny Progresji w tym sezonie posłuchać będzie można jeszcze takich gwiazd światowego formatu jak: The Cult, Behemoth, Paul Kalkbrenner, The Smile czy Epica. Już w sierpniu na terenie LSP odbędzie się również finał Męskiego Grania, który z pewnością przyciągnie rzeszę fanów.

Całą listę wydarzeń można sprawdzić tutaj.

 

[img:4]
 

Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Turbosound Turbosound www.turbosound.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Turbosound rozwiń listę sklepów

Pro Audio

BCM 104 i 705 Black Edition - nowości w ofercie Neumanna
Więcej wiadomości