Lepszy dźwięk i mniejsze wydatki w ośrodku kultury? Wymień wzmacniacze systemu dźwiękowego i zacznij oszczędzać!

Lepszy dźwięk i mniejsze wydatki w ośrodku kultury? Wymień wzmacniacze systemu dźwiękowego i zacznij oszczędzać!

25 czerwca 2024, 10:00
Producent: Dynacord Pro Audio
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Aby oszczędzić prąd w instytucji, wymień stare wzmacniacze na nowoczesne urządzenia niemieckiej firmy DYNACORD. Taką modyfikację można przeprowadzić bezinwazyjnie i bez przerywania pracy, a efektem jest doskonały dźwięk oraz oszczędność energii i przestrzeni.

Nowoczesne wzmacniacze wyposażone w DSP – cyfrową platformę sterowania sygnałem w czasie rzeczywistym – zapewniają doskonałe brzmienie i zoptymalizowane zużycie energii, które przekłada się na wyraźnie niższe koszty systemu audio. Taką modernizację systemu można przeprowadzić szybko i bezinwazyjnie. Dla wielu instytucji ważne będzie także sterowanie wzmacniaczem z poziomu aplikacji na komputer lub tablet, co ułatwia pracę i zmniejsza liczbę osób koniecznych do obsługi wydarzenia.

 

[img:1]

 

Prawdopodobnie najważniejsze jest to, że nowoczesne urządzenia niemieckiej marki DYNACORD generują więcej mocy przy mniejszych gabarytach, niemal nie emitują ciepła i zużywają o wiele mniej prądu. W efekcie taka instalacja jest dużo bardziej ekonomiczna i ekologiczna. Zwłaszcza dzięki wykorzystaniu trwającej promocji.

Do końca sierpnia 2024 trwa promocja, w której nowe wzmacniacze marki DYNACORD, przeznaczone do obiektów kultury, możesz kupić taniej nawet do 4000 zł! Wystarczy tylko udowodnić, że jesteś posiadaczem wzmacniacza dowolnej marki z kategorii Pro Audio. Za każdy „wymieniany” stary wzmacniacz – niezależnie od tego w jakim jest stanie i czy w ogóle działa – otrzymasz rabat na nowy wzmacniacz marki DYNACORD w dowolnym sklepie sieci partnerskiej lub bezpośrednio w Audio Plus (dotyczy klientów instytucjonalnych).

 

[img:2]

 

Promocja wzmacniaczy DYNACORD pozwoli Ci:

 
 • Wymienić stare wzmacniacze na nowoczesne urządzenia niemieckiej marki DYNACORD w promocyjnych cenach,
 • Zmodernizować stary system nagłośnieniowy bezinwazyjnie i bez przerywania pracy,
 • Przejść na nowoczesne, ekologiczne i ekonomiczne wzmacniacze,
 • Pracować z urządzeniami, które nie wymagają fachowej wiedzy,
 • Sterować swoim systemem nagłośnieniowym z poziomu dedykowanego oprogramowania,
 • Wprowadzić znaczące oszczędności energii w Twojej firmie,
 • Oszczędzić pieniądze!

 

Aby wziąć udział w promocji, zarejestruj się w formularzu internetowym na: audioplus.pl/promocja-dynacord. Przygotuj zdjęcie „wymienianego” wzmacniacza, aby załączyć je do formularza w odpowiednim polu. Jeśli chcesz otrzymać rabat na więcej wzmacniaczy DYNACORD, musisz wypełnić formularz osobno dla każdego wzmacniacza.

 

[img:3]

 

Jak to działa?

 
 • Wypełnij formularz na stronie audioplus.pl/promocja-dynacord, podaj swoje dane i zaznacz zgody na przetwarzanie danych,
 • Załącz zdjęcie swojego starego wzmacniacza,
 • Użyj kodu rabatowego, który otrzymasz mailem na adres podany w formularzu,
 • Kup nowy wzmacniacz z rabatem według tabeli rabatowej, w dowolnym sklepie sieci partnerskiej Audio Plus, lub bezpośrednio u dystrybutora (dotyczy klientów instytucjonalnych).

 

[img:4]

 

Regulamin akcji oraz zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie audioplus.pl/promocja-dynacord. Sklepy sieci partnerskiej Audio Plus można wyszukać na stronie audioplus.pl/sprzedaz

 

więcej: audioplus.pl
Wzmacniacze i miksery instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dynacord Pro Audio Dynacord Pro Audio www.dynacord.com

Dystrybucja w Polsce:

Sennheiser TeamConnect teraz z certyfikatem Microsoft Teams
Więcej wiadomości