Letni Kurs & Konkurs Gitary - Krzyżowa 2007

Letni Kurs & Konkurs Gitary - Krzyżowa 2007

18 czerwca 2007, 10:00
Lekcje indywidualne, zajęcia grupowe, orkiestra gitarowa, wykłady, koncerty i pierwszy w Krzyżowej - KONKURS! Do wygrania znakomita gitara Kantare I 500 C o wartości ok. 3000 zł i wiele innych nagród !

Gwiazdą tegorocznej edycji będzie jedna z najwybitniejszych osobowości świata gitary naszych czasów - Jorge Morel. W ostatnich latach niestety rzadko gości w kraju nad Wisłą i najmłodszym generacjom polskich gitarzystów i miłośników gitary znany jest coraz słabiej, jednak ci szczęściarze, którzy mieli okazję słuchać Jego gry, na zawsze pozostaną pod wpływem jej czarodziejskiej mocy...więcej na stronie www.summerguitar.art.pl  [img:1]

Zaproszeni goście

Gitara Klasyczna:
Jorge Morel (Argentyna/USA)
Sasa Dejanović (Chorwacja)
Duo Caputo - Pompilio (Włochy)
Gabriel Bianco (Francja)
Alina Gruszka (Polska)
Ryszard Bałauszko (Polska)
Marek Walawender (Polska)
Marcin Dylla (Polska)
Jarema Klich (Polska)
Krzysztof Pełech (Polska)

Gitara Flamenco:
Kuba Niedoborek (Polska)

Taniec Flamenco:
Agata Teodorczyk (Polska)

Gitara Akustyczna:
Dylan Fowler (Wielka Brytania)

Gipsy Swing:
Joscho Stephan (Niemcy)

Tai Chi:
Omar Cyrulnik (Argentyna)

Orkiestra Gitarowa:
Ewa Cyran & Dietmar Ungerank (Niemcy)

oraz Zoran Madzirov - bottlephone (Chorwacja/USA)


Letni Kurs Gitary w Krzyżowej odbędzie się w tym roku już po raz siódmy. Wzorem lat poprzednich, obok najwybitniejszych wirtuozów i dydaktyków gitary klasycznej (gitara klasyczna jest głównym profilem festiwalu), krzyżowskie salony odwiedzą gwiazdy innych artystycznych światów, nie tylko gitarowych, i nie tylko muzycznych. Będzie więc klasyka, jazz, flamenco, muzyka latynoamerykańska, orkiestra gitarowa a także zajęcia z Tai Chi Chuan.
Nowością w ramach tegorocznego kursu będzie KONKURS dla gitarzystów klasycznych. Jedną z głównych nagród jest gitara Kantare I 500 C.

"Krzyżowa" to świetna lokalizacja, znakomite warunki zakwaterowania i wyżywienia, bogaty program edukacyjny i
artystyczny...

zgłoszenia na kurs, konkurs i warsztaty tańca flamenco oraz wiecej informacji o warsztatach i Krzyżowej można znaleźć na stronach

www.summerguitar.art.pl 
www.krzyzowa.org.pl

North Sea Jazz Festival w Rotterdamie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz