SENNHEISER HD 215 - słuchawki

SENNHEISER HD 215 - słuchawki

5 stycznia 2007, 00:00
Producent: Sennheiser

DJ / Studio

Jeden z topowych modeli Sennheisera wśród słuchawek dla DJ-skich. HD 215 oferują swojemu użytkownikowi godne pozazdroszczenia brzmienie, które trzyma swój wysoki poziom nawet przy ekstremalnych ustawieniach głośności, co powinno zainteresować osoby grające w "głośnych" miejscach. Oczywiście, i to jest niemal normą wśród produktów z logo Sennheiser, słuchawki bez żadnych przeszkód można stosować w reżyserkach, na scenie czy przy produkcji muzyki.

Dane:

* Typ: dynamiczne, zamknięte
* Nauszniki: obracane
* Impedancja: 32 Ohm
* Pasmo przenoszenia:12 - 22 000 Hz
* Głośność: 112 dB
* Zniekształcenia: <0,2%
* Waga: 280 g
* Długość kabla: 3 m
* Wtyczka: duży i mały jack
* Dołączone stylowe etui
* 2 lata gwarancji
[img:1]

Słuchawki profesjonalne Słuchawki Słuchawki DJ Słuchawki konsumenckie Kompaktowe do muzyki Do telewizji Do gier Do internetu

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz