Roland RG-3

Roland RG-3

20 kwietnia 2007, 12:59
Producent: Roland
Nowość
Najnowszy fortepian cyfrowy Rolanda dzięki zastosowaniu technologii "Ivory Feel" jest instrumentem który oprócz realistycznej dynamiki klawiatury oferuję także niesamowite, bogate brzmienie najlepszych instrumentów akustycznych. Idealnie nadaję się do domu, hotelu, restauracji itd. RG-3 prezentuję sie wyśmienicie w każdym miejscu dzięki eleganckiemu designowi oraz małym wymiarom.

Bogactwo brzmienia!
RG-3 jest wyposażony w najlepsze próbki brzmieniowe z przypisanymi multi-samplami dla każdego pojedynczego klawisza. Klawiatura jest czuła na każdy, nawet najmniejszy dotyk.

Możliwość odtwarzania utworów i akompaniamentu
RG-3 ma możliwość odtwarzania piosenek co idealnie nadaję sie na wszelkie przyjęcia oraz wystawy. Oprócz standardowych plików MIDI fortepian ten jest wyposażony także w port USB dzięki któremu możesz odtwarzać muzykę zapisaną w postaci plików .wav.

Technologia PHA II "Ivory Feel"
Ta niesamowita technologia pozwala poczuć pod twoimi palcami prawdziwe klawisze z kości słoniowej! Dodatkowo w pełni dynamiczna klawiatura poprzez mechanizm młotkowy połączona jest z prawdziwymi, wykonanymi z hebanu młoteczkami, by gra była jeszcze bardziej realistyczna.

Możliwość podłączenia monitora
Dzięki wyjściu USB możesz podłączyć monitor. Opcja wyświetlania slajdów to idealne rozwiązanie by przedstawić klientom menu, ofertę, specjalne atrakcję - wszystko to co chcesz by twoja oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna. Wszystko to z możliwością sterowania pilotem!!

Niesamowity system głośników
RG-3 oferuje realistyczne bogate brzmienie fortepianu koncertowego z 4-głośnikowym systemem. Obudowa wykonana z prawdziwego drewna oraz idealnie dopasowany system nagłośnieniowy sprawią, że trudno Ci będzie uwierzyć w to, że nie jest to instrument akustyczny.

Specyfikacje
- 88 klawiszy wykonanych w technologii PHA II
- 100 próbek czułości dotyku + rezonans młotków: lekki, średni, mocny, bez
- dowolny podział klawiatury
- brzmienia GM2,GS,XG lite
- polifonia 128
- brzmienia: 20 (5 grup, 4 rodzaje) + 600 brzmień SMF
- transpozycja: -6 do +5
- transpozycja muzyki z playbacku: -24 do +24 , audio: -6 do +5
- efekty: Reverb (10 poziomów) , rezonans z pedałem (9 poziomów), rezonans strun( 9 poziomów), damper(9 poziomów), equalizer
- efekty wokalu: echo(9 poziomów)
- recorder : 199 piosenek jedno trackowych, 30000 nut maksymalnie
- demo: 50 piosenek
- wzmacniacz: 2x40W
- głośniki: 20 cm x 2,5 cm x 2
- wyświetlacz: dwu liniowy LCD
- pedały: damper (możliwość zamiany na pół-pedał) , soft(możliwość zamiany na pół-pedał lub przypisanie funkcji), sostenuto (przypisanie funkcji)
- wejścia: zasilnie, pedał, wejście/wyjście jack(L/Mono, R)/ jack(L/Mono,
R), Video wyjście- jack, wyjście na monitor, USB, MIDI (IN, OUT), mikrofon jack, słuchawki jack(Stereo) x 2, stacja FDD (USB), pamięć zewnętrzna (USB)[img:1][img:2]
Pianina Fortepiany cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Arturia AstroLab - awangardowa klawiatura sceniczna
Więcej wiadomości