Mateusz Wiewióra

Mateusz Wiewióra

Mateusz Wiewióra swoją przygodę z perkusją rozpoczął w wieku 13 lat. Ukończył wydział jazzu ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie perkusji jazzowej u prof. Kazimierza Jonkisza. Jako perkusista z łatwością odnajduje się w każdym gatunku muzycznym.

Na co dzień współpracuje z zespołami, wykonującymi zarówno jazz jak i funk, pop, rock czy też muzykę elektroniczną. W wolnym czasie zajmuje się działalnością dydaktyczną. Brał udział w wielu warsztatach, m.in. Warsztatach Jazzowych w Puławach, Clarence Penn, Marco Minnemann, Johny Rabb czy Stephen McCraven.

Występował m.in. na Warszawskich Zaduszkach Jazzowych, Festiwalu Jazz Jamboree, Old Jazz Meeting,Cafe Jazz Festiwal, jak również na deskach Filharmonii Częstochowskiej oraz Warszawskiej.

 

Teksty autora :

2022
2021
2020
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz