Paweł Ostrowski

Paweł Ostrowski

Redaktor naczelny INFODRUM.PL

Perkusista, sideman, muzyk wrocławski, współpracuje i współtworzy wiele projektów muzycznych, odnajdując się w bardzo skrajnych stylistykach - od muzyki jazzowej, poprzez pop, fusion, do cięższego gatunkowo rocka.

Jako perkusyjny edukator, jest twórcą wielu autorskich projektów, współpracuje też od lat z Magazynem Perkusista”. Współtworzył warsztaty muzyczne, takie jak „Groovenalia”, „Pociąg Perkusyjny”, wykładał też na warsztatach „Blues nad Bobrem”. Prywatnie pasjonat starożytnej medycyny chińskiej i wydolnościowych dyscyplin sportowych, od lat odkrywa mechanizmy treningowe wspólne dla obu światów - sportu i perkusji.

Teksty autora :

2021
2019
2018
2017
2015
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz