Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy
mapa dojazdu
52.122728 20.890469
PS teatr - firma w INFOMUSIC.PL PS teatr - firma w INFOMUSIC.PL


Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR jest najstarszą polską firmą, zajmującą się kompleksowymi realizacjami inwestycji w dziedzinie kultury. Firma TEATR została założona przez inż. Jerzego Gumińskiego w 1971 roku i od tego czasu należy do czołowych firm zajmujących się technologią sceniczną.

W ramach naszej działalności zaprojektowaliśmy i przebudowaliśmy wiele scen polskich teatrów, obiektów kultury i sal koncertowych, montując m.in. urządzenia oświetlenia technologicznego sceny, zapadnie sceniczne, sztankiety, mosty oświetleniowe, urządzenia elektroakustyczne, czy urządzenia napędowe sceny.

Doświadczeni projektanci wykonują nawet najbardziej skomplikowane opracowania, stosując najnowsze światowe osiągnięcia w dziedzinie technologii scenicznej. Zespół projektantów, doradców i techników wspiera użytkowników na każdym etapie inwestycji, począwszy od projektu, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania.

Dbając o ciągły rozwój bierzemy udział w najważniejszych krajowych i zagranicznych targach branżowych. Nawiązaliśmy ścisłą współpracę ze światowymi producentami, dzięki czemu w naszej ofercie posiadamy profesjonalne urządzenia najwyższej jakości takich marek jak: ChamSys, City Theatrical, Doughty, DTS, EIKI, ETC, Green Hippo, Hazebase, Martin Professional, Milos, Movecat, NA, Pathway, PLS, Red Lighting, Seachanger, Spotlight, State Automation, Trabes i Zero88. Jesteśmy także przedstawicielami amerykańskiego koncernu Philips Entertainment, w skład którego wchodzą marki Vari*Lite, Strand Lighting, Selecon oraz Showline. Do najnowszych producentów, z którymi nawiązaliśmy współpracę należą CLF Lighting, Portman Lights, Sundrax oraz MagicFX. W swojej ofercie posiadamy także pełną gamę elementów eksploatacyjnych i akcesoriów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania urządzeń scenicznych.

Do grona naszych Klientów należą teatry, filharmonie, domy kultury, stacje telewizyjne oraz największe firmy rentalowe w kraju. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oferując produkty najwyższej klasy dopasowane do potrzeb użytkowników.  

 

W ofercie posiadamy produkty następujących marek:

ACME, ChamSys, CITY THEATRICAL, CLF Lighting, Doughty, DTS, Eiki, Elation, ETC, GDS, Green Hippo, GUIL, Hazebase, HDL, High End Systems, HES, Kuzar, Magic FX, Milos Structural Systems, Minuit Une, Movecat, NA Company, Obsidian Control Systems, Panasonic, Pathway, Philips, PLS, Portman, REL, RGBLink, SEACHANGER, Showline, Spotlight, Strand Lighting, Sundrax, TRABES, Vari-Lite, ZERO 88

Ostatnie nowości: Teatr - Przedsiębiorstwo Specjalistyczne

Panasonic wprowadza na rynek rozwiązanie do śledzenia projekcji
Panasonic wprowadza na rynek rozwiązanie do śledzenia projekcji Panasonic przedstawił niedawno rozwiązanie do mapowania projekcji ze śledzeniem w czasie rzeczywistym, które „poszerza kreatywne możliwości branży rozrywkowej i produkcyjnej łącząc rzeczywistość cyfrową i fizyczną w niespotykany dotąd sposób”. Różne efekty wizualne można uzyskać, wyświetlając obrazy w czasie rzeczywistym i z dużą dokładnością za pomocą  oprogramowania ET-SWR10 dla projektora Panasonic PT-RQ35K. Projektor w połączeniu z emiterem podczerwieni, kamerą, markerem i serwerem treści tworzy system mapowania projekcji z śledzeniem w czasie rzeczywistym, który...
Audico tworzy spektakularne oświetlenie fińskiej sali koncertowej dzięki Elation
Audico tworzy spektakularne oświetlenie fińskiej sali koncertowej dzięki Elation Firma Audico Systems zainstalowała 281 dynamicznych opraw sufitowych typu downlight LED Fuze Pendant od Elation Professional w fińskiej Tampere Hall i jest to jedna z najbardziej spektakularnych instalacji oświetlenia sal koncertowych na świecie. Tampere Hall, położone 180 kilometrów na północ od Helsinek, jest siedzibą opery oraz orkiestry w Tampere i jest największym centrum koncertowo-kongresowym w krajach skandynawskich.   Nowoczesna modernizacja Impuls do modernizacji oświetlenia sali wynikał z przepisów UE, które nie pozwalają na używanie niektórych żarówek...
Instalacje oświetleniowe na dalekiej północy: Sun Effects z Finlandii i Proteus od Elation Instalacje oświetleniowe na dalekiej północy: Sun Effects z Finlandii i Proteus od Elation Sun Effects to jedna z bardziej wyjątkowych firm produkcyjnych i projektowych w branży oświetleniowej, oferująca nieszablonowe projekty wizualne i kompleksowe rozwiązania od koncepcji do wykonania. Tym razem firma poszukiwała oświetlenia, które może sprostać ekstremalnym warunkom atmosferycznym.  Sun Effects szukała opraw oświetleniowych z ruchomą głowicą do zastosowań zewnętrznych, które byłyby w stanie wytrzymać warunki pogodowe w Finlandii. IP65 w tej realizacji był decydującym czynnikiem dla firmy i zdecydowano się na urządzenia wielokrotnie nagradzane z linii... Wyjątkowy koncert Dance Gavin Dance rozświetlony przez Elation Wyjątkowy koncert Dance Gavin Dance rozświetlony przez Elation 8 listopada zespół rockowy Dance Gavin Dance wykonał w całości swój nowy album Tree City Sessions 2 na Tower Bridge w Sacramento w Kalifornii, w otoczeniu oświetlenia Elation, które zapewniło oszałamiające efekty wizualne. Koncert w formie PPV, którego producentem wykonawczym był Danny Wimmer Presents, został zrealizowany przez Justina Wade'a i Sacramento Production & Lighting (SPL) przy użyciu zestawu opraw Elation Professional. Założona w 2005 roku grupa Dance Gavin Dance wywodzi się z Sacramento i można ich uznać za ulubieńców lokalnej społeczności. W lutym zeszłego... Interaktywna historia lotnictwa Qantas oświetlona przez głowice Elation Proteus Maximus Interaktywna historia lotnictwa Qantas oświetlona przez głowice Elation Proteus Maximus Globalne studio projektowe „Buchan Group” zaprojektowało i wyprodukowało niezwykłą i wciągającą formę opowiadania historii lotnictwa w Qantas Founders Museum w Queensland Outback w Australii. Do projektu zostały wykorzystane głowy Elation Professional Proteus Maximus LED za pomocą których, jak mówi autor można „wizualizować narracje”. To 20-minutowe doświadczenie multimedialne o nazwie „Luminescent Longreach” wykorzystuje klasyczne samoloty które stoją w muzeum jako powierzchnie projekcyjne, aby opowiedzieć bogatą historię Qantas i odzwierciedlić ducha lotnictwa,...

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

Kontakt

 

Przedsiębiortswo Specjalistyczne TEATR
Marek Gumiński
ul. Grabowa 8
05-501 Piaseczno

Tel.: +48 22 756 26 36
Tel.: +48 22 750 29 40
Fax: +48 22 757 04 54

E-mail: [email protected]


NIP: 123-032-11-80

Santander Bank Polska S.A.
Al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa
75 1910 1048 2265 3005 1915 0001

 

Dystrybucja:

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz