Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy
mapa dojazdu
52.122728 20.890469
PS teatr - firma w INFOMUSIC.PL PS teatr - firma w INFOMUSIC.PL


Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR jest najstarszą polską firmą, zajmującą się kompleksowymi realizacjami inwestycji w dziedzinie kultury. Firma TEATR została założona przez inż. Jerzego Gumińskiego w 1971 roku i od tego czasu należy do czołowych firm zajmujących się technologią sceniczną.

W ramach naszej działalności zaprojektowaliśmy i przebudowaliśmy wiele scen polskich teatrów, obiektów kultury i sal koncertowych, montując m.in. urządzenia oświetlenia technologicznego sceny, zapadnie sceniczne, sztankiety, mosty oświetleniowe, urządzenia elektroakustyczne, czy urządzenia napędowe sceny.

Doświadczeni projektanci wykonują nawet najbardziej skomplikowane opracowania, stosując najnowsze światowe osiągnięcia w dziedzinie technologii scenicznej. Zespół projektantów, doradców i techników wspiera użytkowników na każdym etapie inwestycji, począwszy od projektu, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania.

Dbając o ciągły rozwój bierzemy udział w najważniejszych krajowych i zagranicznych targach branżowych. Nawiązaliśmy ścisłą współpracę ze światowymi producentami, dzięki czemu w naszej ofercie posiadamy profesjonalne urządzenia najwyższej jakości takich marek jak: ChamSys, City Theatrical, Doughty, DTS, EIKI, ETC, Green Hippo, Hazebase, Martin Professional, Milos, Movecat, NA, Pathway, PLS, Red Lighting, Seachanger, Spotlight, State Automation, Trabes i Zero88. Jesteśmy także przedstawicielami amerykańskiego koncernu Philips Entertainment, w skład którego wchodzą marki Vari*Lite, Strand Lighting, Selecon oraz Showline. Do najnowszych producentów, z którymi nawiązaliśmy współpracę należą CLF Lighting, Portman Lights, Sundrax oraz MagicFX. W swojej ofercie posiadamy także pełną gamę elementów eksploatacyjnych i akcesoriów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania urządzeń scenicznych.

Do grona naszych Klientów należą teatry, filharmonie, domy kultury, stacje telewizyjne oraz największe firmy rentalowe w kraju. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oferując produkty najwyższej klasy dopasowane do potrzeb użytkowników.  

 

W ofercie posiadamy produkty następujących marek:

ACME, ChamSys, CITY THEATRICAL, CLF Lighting, Doughty, DTS, Eiki, Elation, ETC, GDS, Green Hippo, GUIL, Hazebase, HDL, Kuzar, Magic FX, Milos Structural Systems, Minuit Une, Movecat, NA Company, Panasonic, Pathway, Philips, PLS, Portman, REL, RGBLink, SEACHANGER, Showline, Spotlight, Strand Lighting, Sundrax, TRABES, Vari-Lite, ZERO 88

Ostatnie nowości: Teatr - Przedsiębiorstwo Specjalistyczne

Nowy start Premier Entertainment Group z Elation Fuze SFX Nowy start Premier Entertainment Group z Elation Fuze SFX Zlokalizowana w Dothan w Alabamie, w południowo-wschodniej części stanu, Premier Entertainment Group nabyła ostatnio 20 urządzeń Elation Fuze SFX Spot FX wraz z innym sprzętem w ramach strategii, w której firma eventowa będzie bardziej koncentrowała się na rynku turystycznym. Aby być dobrze przygotowanym po wygaśnięciu ograniczeń związanych z Covid-19, prezes i właściciel Premier Entertainment Group - Dave Guiler - przygotował wyposażenie oświetlenia zaprojektowane tak, aby szybko zapełnić ciężarówki sprzętem przystosowanym do załadunku podczas tras, który sprawdzi się... Premiery oświetleniowe ETC - relacja z P.S. TEATR "Open Day"
Premiery oświetleniowe ETC - relacja z P.S. TEATR "Open Day" W środę 29 lipca w Warszawie odbyła się premiera najnowszego oświetlenia firmy ETC. W nowej siedzibie P.S. TEATR, która jest szczególnym miejscem na mapie Polski, ze względu na jedyny w swoim rodzaju show room oświetlenia - spotkali się realizatorzy oświetlenia, którzy w zwartej i ciekawej formule mogli poznać nowości ETC - światowego giganta jeśli chodzi o oświetlenie teatralne.   Pomimo ograniczeń związanych z sytuacją epidemiologiczną organizatorzy zadbali o pełne bezpieczeństwo i wygodę uczestników. Cztery panele informacyjne prowadzone przez Mikołaja...
Dzień otwarty ETC w P.S. TEATR już 29 lipca Dzień otwarty ETC w P.S. TEATR już 29 lipca Firma P.S. Teatr zaprasza na dzień otwarty ETC, który odbędzie się już 29 lipca w Sękocinie Nowym k. Warszawy. Podczas spotkania w formie prezentacji/seminarium zaprezentowane zostaną urządzenia ETC, które miały mieć swoją premierę podczas tegorocznych targów Prolight+Sound we Frankfurcie. Oczywiście oprócz premier przedstawione zostaną również urządzenia, które goszczą na scenach już od jakiegoś czasu. Zaprezentowana zostanie seria urządzeń oświetleniowych Source Four, w tym reflektory LED czy Source 4wrd. Poza tym będzie można zapoznać się z: EOS Ti Fos4 24"... Obsidian NX4 rozświetlił koncert z okazji Saint-Jean-Baptiste Day Obsidian NX4 rozświetlił koncert z okazji Saint-Jean-Baptiste Day Kanadyjski projektant oświetlenia, Pierre Roy, odbył intensywne tournee w ciągu 30-letniej kariery, a także zajmował się oświetleniem dla wielu artystów w swoim rodzinnym mieście Quebec. Z okazji tegorocznego Saint-Jean-Baptiste Day zaświecił specjalny koncert na żywo na Facebooku jednego z czołowych artystów rockowych w Quebecu, Martina Deschampsa, używając zestawu firmy Elation sterowanego przez konsolę Obsidian Control Systems NX4, platformę sterowania oświetleniem, na której Roy pracował przez większą część swojej kariery.     Dzień Saint-Jean-Baptiste to jedno... Hazebase Ultimate - wytwornica, która nie potrzebuje czasu do nagrzania Hazebase Ultimate - wytwornica, która nie potrzebuje czasu do nagrzania Hazebase zaprezentowało najnowszą wytwornicę mgły o stopniu ochrony IP64 - ULTIMATE. Charakteryzuje się mocą 3300W i co ważne nie potrzebuje czasu do nagrzania. Urządzenie może pracować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki czemu idealnie nadaje się do ćwiczeń straży pożarnej, ratowników górskich czy do zastosowania w parkach rozrywki.    

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

Kontakt

 

Przedsiębiortswo Specjalistyczne TEATR
Marek Gumiński
ul. Grabowa 8
05-501 Piaseczno

Tel.: +48 22 756 26 36
Tel.: +48 22 750 29 40
Fax: +48 22 757 04 54

E-mail: kontakt@teatr.com.pl


NIP: 123-032-11-80

Santander Bank Polska S.A.
Al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa
75 1910 1048 2265 3005 1915 0001

 

Dystrybucja:

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz