Phono Media

tel.: +48 22 740 44 83
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 17:00

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa
mapa dojazdu
52.2382831 21.1559652

 


O firmie

 

Firma Phono Media S. C. działa na rynku profesjonalnych systemów nagłośnieniowych. Nasze główne działania ukierunkowane są na dystrybucję oraz wspieranie naszych klientów. Korzystając z doświadczenia oraz umiejętności ludzi tworzących firmę, chętnie służymy radą, a nawet projektujemy gotowe systemy audiowizualne.

W Polsce jesteśmy wyłącznym dystrybutorem hiszpańskiej marki Ecler. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić ją do zastosowań w dowolnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. W naszej ofercie znajdują się wszystkie najważniejsze podzespoły potrzebne do uruchomienia systemu audio.

Znakomitym uzupełnieniem oferty marki ECLER są produkty marki InOut, które świetnie odnajdują się przy odpowiednim zastosowaniu w nowoczesnych muzeach multimedialnych i salach konferencyjnych. W swojej ofercie posiadamy także głośniki kierunkowe angielskiej produkcji - ZonarSound, umożliwiające nadawanie ściśle spersonalizowanej treści np. dla klientów sklepów przechodzących obok konkretnego produktu lub użytkowników interaktywnych info kiosków. Wszystkie trzy marki doskonale się uzupełniają i tworzą spójne portfolio urządzeń dedykowanych do sal konferencyjnych, hoteli, auli wykładowych, ośrodków sportowych, nowoczesnych muzeów czy obiektów rezydencjalnych.

Naszymi głównymi odbiorcami są firmy projektujące i instalujące systemy nagłośnieniowe, sklepy muzyczne, firmy rentalowe. Jako importer, nie prowadzimy sprzedaży detalicznej ale służymy poradą oraz profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Wciąż pracujemy nad powiększaniem naszej sieci partnerów, więc jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt.

 

Katalog produktów

 

 

Wzmacniacze Głośniki Kierunkowe Głośniki sufitowe / ścienne
Kolumny
Miksery Instalacyjne Procesory
     

 
Inne / Akcesoria Zestawy
   

Ostatnie nowości: Phono Media

Kompletny system dla konferencji i streamingu od Phono Media Kompletny system dla konferencji i streamingu od Phono Media Firma Phono Media, dystrybutor szerokiej gamy rozwiązań AV w Polsce, zaproponowała kompletny system dla potrzeb konferencji i streamingu live. Wyposażony w wysokiej jakości akumulatory umożliwiające nawet 8 godzin ciągłej pracy, został stworzony z myślą o konferencjach plenerowych lub realizacjach, w których dostęp do prądu jest utrudniony. W skład zestawu wchodzi kolumna głośnikowa Denon Professional Audio Commander wyposażona w podwójny odbiornik UHF i dostarczana wraz z mikrofonem do ręki oraz mikrofonem nagłownym i nadajnikiem typu bodypack. Na pokładzie znajduje... Ecler WiSpeak - Nagłośnienie stałe bez kabli i bez kłopotów
Ecler WiSpeak - Nagłośnienie stałe bez kabli i bez kłopotów Firma Ecler zaprezentowała pierwszy na rynku, rewolucyjny, profesjonalny, bezprzewodowy system audio do instalacji stałych. Składa się on z jednostki centralnej CORE, do której można podłączyć do 24 głośników bezprzewodowych zainstalowanych na powierzchni maksymalnie 500 metrów kwadratowych.  Do jednostki centralnej można podłączyć trzy źródła sygnału audio, a wbudowany odbiornik Bluetooth pozwala na odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z telefonu, tabletu i komputera znajdującego się w odległości do 25 metrów. Zarządzanie całym systemem odbywa się z poziomu dedykowanej...
Zamiast jednego, kup kilka! Promocja na rozwiązania AV od Blustream Zamiast jednego, kup kilka! Promocja na rozwiązania AV od Blustream Zamiast jednej sztuki, kup kilka rozwiązań marki Blustream w specjalnej cenie. W promocji udział biorą:     HEX70B-KIT  HEX150CS-KIT  HEX70HDU-KIT  HEX31WPTX  HEX11WPTX DA11AU Kable HDMI     Oferta ważna do wyczerpania zapasów. W sprawie szczegółów, skontaktuj się z działem handlowym Phono Media:   Piotr Ostrowski M: +48 533 757 099 E: piotr@phonomedia.pl Stanisław PotępaM: +48 730 509 506E: stanislaw@phonomedia.pl Jakub KorenbergM: +48 733 873 000E: jakub@phonomedia.pl   Zamiast jednego, kup kilka! Promocja na rozwiązania Denon Professional Zamiast jednego, kup kilka! Promocja na rozwiązania Denon Professional Zamiast jednej sztuki, kup kilka rozwiązań marki Denon Professional w specjalnej cenie. W ofercie promocyjnej znajdują się takie rozwiązania jak:   DN300CMKII DN106S DN205IO DNF65S COMMANDER SPORT   Oferta ważna do wyczerpania zapasów. W sprawie szczegółów, skontaktuj się z działem handlowym Phono Media:   Piotr Ostrowski M: +48 533 757 099 E: piotr@phonomedia.pl Stanisław PotępaM: +48 730 509 506E: stanislaw@phonomedia.pl Jakub KorenbergM: +48 733 873 000E: jakub@phonomedia.pl   Ciekawe instalacje: restauracja Blonde & Bikini w Poznaniu Ciekawe instalacje: restauracja Blonde & Bikini w Poznaniu Słynny magazyn Vogue Polska przygotował zestawienie polskich kawiarni i restauracji, które warto odwiedzić. Wśród nich znalazła się również poznańska Blonde & Bikini, do której firma Phono Media, polski dystrybutor marek Ecler i Dampf, dostarczyła system nagłośnieniowy. Lokal jest zlokalizowany przy ul. Krysiewicza 3A w Poznaniu w niedawno wyremontowanej kamienicy „Żelazki” z 1900 roku. W wystroju wnętrza w umiejętny sposób zostały połączone wysokie sufity, drewniany parkiet, zabytkowe sztukaterie i pastelowo różowe stoliki, kanapy, fotele oraz nadający współczesnego...

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 17:00

Kontakt

 

 

Phono Media S.C.

ul. Botaniczna 44
04-543 Warszawa

Tel: +48 22 740 44 83
E-mail: biuro@phonomedia.pl


Zamówienia, serwis, części zamienne 

E-mail: zamowienia@phonomedia.pl

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz