Phono Media

tel.: +48 22 740 44 83
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 17:00

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa
mapa dojazdu
52.2382831 21.1559652

 


O firmie

 

Firma Phono Media S. C. działa na rynku profesjonalnych systemów nagłośnieniowych. Nasze główne działania ukierunkowane są na dystrybucję oraz wspieranie naszych klientów. Korzystając z doświadczenia oraz umiejętności ludzi tworzących firmę, chętnie służymy radą, a nawet projektujemy gotowe systemy audiowizualne.

W Polsce jesteśmy wyłącznym dystrybutorem hiszpańskiej marki Ecler. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić ją do zastosowań w dowolnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. W naszej ofercie znajdują się wszystkie najważniejsze podzespoły potrzebne do uruchomienia systemu audio.

Znakomitym uzupełnieniem oferty marki ECLER są produkty marki InOut, które świetnie odnajdują się przy odpowiednim zastosowaniu w nowoczesnych muzeach multimedialnych i salach konferencyjnych. W swojej ofercie posiadamy także głośniki kierunkowe angielskiej produkcji - ZonarSound, umożliwiające nadawanie ściśle spersonalizowanej treści np. dla klientów sklepów przechodzących obok konkretnego produktu lub użytkowników interaktywnych info kiosków. Wszystkie trzy marki doskonale się uzupełniają i tworzą spójne portfolio urządzeń dedykowanych do sal konferencyjnych, hoteli, auli wykładowych, ośrodków sportowych, nowoczesnych muzeów czy obiektów rezydencjalnych.

Naszymi głównymi odbiorcami są firmy projektujące i instalujące systemy nagłośnieniowe, sklepy muzyczne, firmy rentalowe. Jako importer, nie prowadzimy sprzedaży detalicznej ale służymy poradą oraz profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Wciąż pracujemy nad powiększaniem naszej sieci partnerów, więc jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt.

 

Katalog produktów

 

 

Wzmacniacze Głośniki Kierunkowe Głośniki sufitowe / ścienne
Kolumny
Miksery Instalacyjne Procesory
     

 
Inne / Akcesoria Zestawy
   

Ostatnie nowości: Phono Media

Ecler VEO-SWM44 - Prezentacja bez ograniczeń
Ecler VEO-SWM44 - Prezentacja bez ograniczeń VEO-SWM44 to najnowszy przełącznik prezentacyjny od Ecler wyposażony w dwa złącza HDMI 2.0 oraz port USB-C z pełną obsługą sygnału 4K/60Hz 4:4:4 HDR10 i Dolby Vision. Ponadto urządzenie ma również na pokładzie technologię bezprzewodowej transmisji VEO-Cast.     Dzięki niej, wykorzystując urządzenia pracujące pod kontrolą systemów MacOS, iOS, Android i Windows 8.1 można w łatwy sposób wyświetlać treści, filmy, zdjęcia czy prezentacje z własnych telefonów, tabletów i komputerów w myśl standardu branżowego BYOB (Bring Your Own Device).     VEO-SWM44 jest wyposażony...
touchONE-desk-55 & touchONE-4 - System rezerwacji biurek od CUE touchONE-desk-55 & touchONE-4 - System rezerwacji biurek od CUE Marka CUE to producent zaawansowanych rozwiązań do rezerwacji przestrzeni biurowej. W jej ofercie znajdziemy m.in. kompleksowe systemy rezerwacji biurek, w tym trzy rozwiązania do rezerwacji miejsca pracy o różnym stopniu zaawansowania skrojone według potrzeb różnych instalacji i przestrzeni. Najprostszy sposób rezerwacji biurka to kod QR oraz aplikacja touchONE-app. Nieco bardziej zaawansowane to panel touchONE-desk-55 z przyciskami umożliwiającymi dokonanie natychmiastowego zajęcia lub zwolnienia biurka i lampką informującą o zajętości oraz wymienną etykietą. Flagowe... CUE touchONE - Prosty system rezerwacji przestrzeni biurowej CUE touchONE - Prosty system rezerwacji przestrzeni biurowej CUE touchONE to bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze system rezerwacji przestrzeni biurowej. Bazuje on na pracujących w sieci panelach dotykowych w rozmiarach od 4.3" z możliwością instalacji zarówno na ścianie, jak i na biurku, przez modele 7" aż po największe warianty 10" i 12.1". Każdy z paneli, dzięki szerokiej gamie uchwytów i akcesoriów montażowych może być zainstalowany zarówno na ścianach nośnych, ścianach działowych wykonanych z płyty gipsowo-kartonowych, ścianach modułowych, konstrukcjach aluminiowych, szklanych, a nawet na drzwiach czy szybach.    ... Niesamowity showroom wyposażony w nagłośnienie Ecler Niesamowity showroom wyposażony w nagłośnienie Ecler Firma STATIM Integrator obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności. Celebrując ten okrągły jubileusz, integrator otworzył showroom, w którym prezentowane są najnowsze rozwiązania do wyświetlania obrazu, w tym przede wszystkim ekrany LED własnej marki xledpro zarówno do zastosowań sklepowych, biurowych i biznesowych.     To nie tylko naszpikowana technologią, ale także szalenie interesująca pod względem wyglądu przestrzeń, przypominająca za sprawą wystroju statek kosmiczny. Oczywiście zachęcamy przede wszystkim do osobistych odwiedzin tego niezwykłego miejsca.... Ecler Video VEO-CH200 - Kable HDMI dla nowoczesnych instalacji Ecler Video VEO-CH200 - Kable HDMI dla nowoczesnych instalacji Firma Ecler Video zajmuje się nie tylko produkcją urządzeń do transmisji, obróbki i dystrybucji sygnałów wideo, ale także akcesoriów koniecznych do ich połączenia. W rodzinie produktów VEO-CH200 znajdziemy cztery kable HDMI 2.0 o długościach 1, 2, 5, 10 metrów zapewniające prędkość transmisji do 18Gb/s. Każdy z kabli pozwala na przesłanie sygnału 4K 4096 x 1260p @ 60Hz, z głębią kolorów 48 bitów/piksel z maksymalnym taktowaniem HDMI 600Hz. Ponadto obsługują również sterowanie CEC oraz możliwość transmisji kanału zwrotnego ARC.     Jesteś zainteresowany zakupem?...

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 17:00

Kontakt

 

 

Phono Media S.C.

ul. Botaniczna 44
04-543 Warszawa

Tel: +48 22 740 44 83
E-mail: biuro@phonomedia.pl


Zamówienia, serwis, części zamienne 

E-mail: zamowienia@phonomedia.pl

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz