SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy
mapa dojazdu
52.0903678 21.0333979


O Firmie: sound trade

 

Historia firmy SoundTrade rozpoczyna się w maju 2001 roku, wprowadzeniem na polski rynek renomowanej, brytyjskiej marki wzmacniaczy basowych Ashdown Engineering. Oferta firmy została wkrótce poszerzona o talerze perkusyjne tureckiej marki Istanbul Agop, amerykańskie gitary basowe Spector, japońskie gitary elektryczne i basowe Fernandes, brazylijskie talerze perkusyjne Orion oraz brytyjskie struny do gitar elektrycznych, akustycznych i basowych marki Rotosound.

Produkty te szybko zajęły bardzo mocną pozycję na polskim rynku. W kolejnych latach dzięki nawiązaniu współpracy z włoską grupą kapitałową Proel Group w ofercie SoundTrade pojawiły się produkty nagłośnieniowe i akcesoria sceniczne marki proel i Die Hard/DH. W ciągu paru lat stały się one powszechnym i nieodzownym elementem oferty polskich sklepów muzycznych, firm instalacyjnych i nagłośnieniowych.Docenili je także muzycy i nagłośnieniowcy za niezawodność, trwałość oraz walory brzmieniowe.

Rozpoczęcie w roku 2010 sprzedaży scenicznych i koncertowych systemów nagłośnieniowych legendarnej brytyjskiej marki Turbosound pozwoliło dystrybutorowi z Piaseczna na ugruntowanie pozycji jednego z liderów sprzedaży profesjonalnego nagłośnienia w naszym kraju. W 2011 roku dynamiczny rozwój firmy został zauważony przez czołowego producenta branży - firmę Music Group, czego naturalną konsekwencją była decyzja powierzenia firmie SoundTrade dystrybucji marek: Behringer i Bugera.

Dzięki temu innowacyjne rozwiązania technologiczne i nowe linie produktów wprowadzane przez Music Group takie, jak produkty instalacyjne Eurocom czy rewolucyjna konsoleta cyfrowa X32 pojawiają się na naszym rynku równocześnie z ich światową premierą. 

 

Jak możemy przeczytać na stronie dystrybutora:

"Nie ustaniemy w staraniach, aby oferować Państwu sprzęt wysokiej jakości w przystępnych cenach. Ta dewiza towarzyszyła nam od powstania naszej firmy, towarzyszyć nam będzie również w przyszłości."        
 
 

Ostatnie nowości: SoundTrade

SoundTrade nowym dystrybutorem Beyerdynamic w Polsce SoundTrade nowym dystrybutorem Beyerdynamic w Polsce Z początkiem 2020 roku SoundTrade z Piaseczna przejął dystrybucję niemieckiej marki beyerdynamic, producenta wysokiej jakości słuchawek, mikrofonów i systemów konferencyjnych. Historia marki beyerdynamic rozpoczęła się w Berlinie w 1924 r., kiedy inżynier elektryk Eugen Beyer założył firmę, by budować głośniki do kin. Do dziś jego spadkobiercy przywiązani są do tradycji, wizji i jego pionierskich wartości. Postęp technologiczny, ciągłe innowacje oraz najwyższa jakość produkcji zapewniły marce wiodącą pozycję w branży audio na świecie.   Produkty beyerdynamic są... SoundTrade zaprasza na warsztaty "MIDAS w teorii i praktyce" SoundTrade zaprasza na warsztaty "MIDAS w teorii i praktyce" 14 stycznia 2020 roku firma SoundTrade, dystrybutor marki MIDAS, zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu „MIDAS w teorii i praktyce”. Wydarzenie skierowane jest do osób, które już pracowały z konsoletami Midas i chcą usystematyzować oraz ugruntować swoją wiedzę poprzez praktyczne ćwiczenia. Wydarzenie jest podzielone na dwie części – podstawową i zaawansowaną. Odbędzie się w niewielkich grupach, zapewniających uczestnikom bezpośredni dostęp do konsolety. W przerwie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z produktami dB Technologies oraz z zapowiedzią... Dwie mini-nowości od TC Electronic
Dwie mini-nowości od TC Electronic TC Electronic prezentuje miniaturowe wersje dwóch flagowych efektów modulacyjnych: Hall of Fame oraz Flashback. Te dwa maleństwa oferują szeroką paletę brzmień swoich większych braci, przy zachowaniu niewielkich wymiarów, tak pożądanych przez współczesnych muzyków.      TC Electronic Hall of Fame 2 Mini Reverb został wyposażony w algorytmy room, cathedral, shimmer oraz brzmienia przeszczepione z modelu System 6000. Flashback 2 Mini Delay z kolei posiada wbudowaną funkcję tap tempo oraz algorytmy tape, analog, digital, crystal oraz polifoniczny octaver, zaczerpnięty z...
TEST: dBT RW16MS, RW16BS & DEM 30 Test TEST: dBT RW16MS, RW16BS & DEM 30 Przyjazne budżetowo systemy bezprzewodowe firmy dB Technologies miały swoją premierę już dobre kilka miesięcy temu. Oglądając je podczas targów miałem mieszane uczucia, a moje myśli kręciły się wokół pytania - czy to kolejne proste “zabawki bez kabla”, czy też coś, co mnie pozytywnie zaskoczy… W końcu pod moje drzwi dotarły trzy modele. RW16MS z mikrofonem doręcznym, RW16BS z mikrofonem nagłownym oraz zestaw douszny DEM 30. Większość testów realizuje się relatywnie szybko. Sprawdzamy “osiągi” danego produktu, zgodność ze specyfikacją i opisujemy nowe funkcjonalności.... SoundTrade zaprasza na szkolenie "MIDAS - w teorii i praktyce" SoundTrade zaprasza na szkolenie "MIDAS - w teorii i praktyce" SoundTrade zaprasza na cykl wydarzeń „MIDAS - w teorii i praktyce”, podczas których specjaliści firmy będą prowadzić szkolenia, zarówno z dotychczasowych, jak i premierowych produktów marki MIDAS. W oczekiwaniu na polską premierę flagowej konsolety Heritage-D zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach z obsługi od dawna obecnej na rodzimym rynku serii PRO. Aby zgłosić chęć uczestnictwa, należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj.     Warsztaty są skierowane do osób, które już pracowały z konsoletami Midas i chcą usystematyzować oraz ugruntować swoją wiedzę...

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz