Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09.00- 17.00

adres:
ul. Stanisławowska 30 54-611 Wrocław
mapa dojazdu
51.1341138 17.0632412
 

O Firmie:
 
 
Monacor Polska Sp. z o. o. działa w strukturach międzynarodowego koncernu Monacor International GmbH, mającego swoją siedzibę w Bremie, w Niemczech, jako jeden z 25 europejskich przedstawicielstw koncernu. Początki działalności Monacor Polska sięgają roku 1994, w którym uruchomiona została centrala we Wrocławiu. Lata późniejsze to otwarcie oddziałów regionalnych w Krakowie, Gdańsku i Warszawie oraz systematyczny rozwój firmy. Za pośrednictwem wyspecjalizowanej sieci handlowej Monacor Polska obsługuje teren całej Polski.

Nasza oferta jest adresowana do firm zajmujących się sprzedażą, instalacją i usługami związanymi z szeroko rozumianą branżą muzyczną, a także nagłośnieniami samochodowymi oraz systemami zabezpieczeń mienia. Oferujemy blisko 5 tysięcy produktów i wciąż pojawiają się nowe.

Z naszą szeroką gamą produktów można zapoznać się korzystając z katalogów w formie książkowej,  bądź też przeglądając naszą nową witrynę internetową. Aby zamówić katalog proszę wejść na poniższy link lub skontaktować się z naszym działem handlowym.


Wszystkie produkty przechodzą testy jakości u producenta i w naszej centrali w Bremie. Jakość jest zgodna z normami Unii Europejskiej i potwierdzona certyfikatami CE. W ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego udzielamy 36-m gwarancji na sprzęt i dbamy o jak najszybsze usunięcie ewentualnych usterek. 

W ramach naszej działalności proponujemy Państwu przyjazną obsługę Klienta, możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy doradców odnośnie doboru sprzętu, specyfikacji technicznych towaru, sugestii konfiguracji systemów nagłośnieniowych oraz zabezpieczających. Nasi Doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 17.00. Oferujemy także swoim Klientom szkolenia z obsługi i montażu sprzętu. 

  

Katalog produktów 

Nagłośnienie radiowęzłowe


Scena, dyskoteka, DJ

Oświetlenie

 

Security

Car-audio

Głośniki

Kable i złącza

Narzędzia, DIY, pomiary,
zasilanie

 

 


 

 

Zamówienia można składać drogą elektroniczną (e-mail lub on-line, dla zarejestrowanych Klientów), telefonicznie, faksem lub osobiście. Od chwili otrzymania przez Monacor Polska z centrali w Bremie zamówionego towaru, do momentu przekazania go w ręce Klienta, nie mija więcej niż 24 godziny. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy DHL, jednej z najbardziej wiarygodnych i rzetelnych spedytorów w Polsce.

 
 
Motto Firmy brzmi:
 
Wasze Marzenia - Nasza Moc
 
Jedną z podstawowych zasad Monacor International jest dbałość o regularna i rzetelna komunikacje zarówno z dostawcami, jak i Klientami. Jesteśmy elastyczni i bierzemy udział w tworzeniu nowych trendów wzorniczych. Jedną z najistotniejszych przyczyn, dzięki którym firma Monacor International osiągnęła sukces na europejskim rynku to, oprócz 35-letniego doświadczenia w branży elektronicznej, podporządkowanie niepodważalnej zasadzie:

Życzenie klienta jest naszą inspiracją,

realizowanej dzięki wysokim kwalifikacjom i kreatywności zatrudnionego zespołu młodych duchowo osób. Obecnie, za pośrednictwem wyspecjalizowanej sieci handlowej, Monacor - Polska obsługuje teren całej Polski, co ułatwia Klientom dostęp do oferowanych produktów. Wraz ze wzrostem znaczenia na rynku, firma rozszerzyła swój asortyment, poprawiła jakość usług, rozwinęła doradztwo techniczne i projektowanie systemów elektroakustycznych o dowolnym stopniu złożoności.
 

 

W ofercie posiadamy produkty następujących marek:

2N, BXB Electronics, Carpower, Fountek, IMG STAGELINE, JTS, Monacor

Ostatnie nowości: Monacor Polska Sp. z o.o.

IMC-300T/EN - Głośnik instalacyjny 360 od IMG Stageline IMC-300T/EN - Głośnik instalacyjny 360 od IMG Stageline W sytuacjach, gdzie wymagane jest klarowność brzmienia i sprzęt, który minimalnie zwraca na siebie uwagę stosowane są głośniki i kolumny instalacyjne. W ostatnim czasie członek grupy Monacor, firma IMG Stageline zaprezentowała głośniki instalacyjne, które pozwalają na pokrycie dźwiękiem bardzo dużych pomieszczeń. Głośnik zawieszany IMC-300T/EN generuje dźwięk dookólnie, 360° i pozwala na pokrycie dużego obszaru - jest to nawet 200 m2, gdy montaż wykonano na wysokości 4m. Dwudrożna konstrukcja gwarantuje doskonałą jakość i czytelność dźwięku, nawet w najbardziej... Aktywne monitory sceniczne IMG Stageline FLAT-M200 Aktywne monitory sceniczne IMG Stageline FLAT-M200 Firma IMG Stageline to znany producent przystępnego cenowo, aczkolwiek wysokiej jakości sprzętu pro audio. Całość, wraz z markami jak Monacor, JTS czy BXB mieści się w rękach grupy Monacor, producenta z ponad 50-letnim doświadczeniem w dziedzinie techniki scenicznej i instalacyjnej. W ostatnim czasie światło dzienne ujrzały monitory sceniczne FLAT-M200. FLAT-M200 to kompaktowe, aktywne odsłuchy sceniczne wyposażone w cztery, 4" przetworniki pełnopasmowe FaitalPRO, oparte na technologii neodymowej. Za dostarczaną moc odpowiada wzmacniacz cyfrowy wykonany w klasie D o... ISE'19: Nowości instalacyjne od Monacor
ISE'19: Nowości instalacyjne od Monacor Wśród wielu nowości prezentowanych przez firmę Monacor na ISE 2019 znalazły się m.in. wzmacniacze, głośniki, a także odświeżony wygląd wielu urządzeń. Zapraszamy na relację video, którą mieliśmy okazję zrobić wspólnie z Michałem Macocha - szefem Monacor Polska.  Jak się dowiadujemy jedną z ważniejszych zmian w polityce firmy Monacor jest to, że od teraz zwraca szczególną uwagę na  kompleksową obsługę ich Klientów. Firma zajmuje się każdym etapem procesu dostarczenia zestawu do klienta - od projektu, ofertowania i doboru sprzętu, a także finalnie instalacji (wraz z...
Monacor UK dystrybutorem profesjonalnych stołów Humpter DJ Monacor UK dystrybutorem profesjonalnych stołów Humpter DJ Monacor UK, brytyjski oddział niemieckiej firmy Moncaor International został jedynym dystrybutorem profesjonalnych stołów Humpter DJ na terenach UK i Irlandii. Oznacza to, że Monacor UK od teraz będzie miał możliwość sprzedaży produktów Humpter, jak i zapewniać wsparcie techniczne bezpośrednio ze swojego centrum sprzedaży. Do zestawu uruchomiona została dedykowana wersja strony internetowej Humpter UK wraz z kanałami social media dedykowanymi marce.     Z przyjemnością witamy firmę Monacor UK Ltd. jako partnera marki Humpter w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Firma... FLAT-M100 - Kompaktowy i efektywny odsłuch od IMG Stageline
FLAT-M100 - Kompaktowy i efektywny odsłuch od IMG Stageline Najnowsza propozycja firmy IMG Stageline może być ciekawym rozwiązaniem dla muzyków występujących na mniejszych scenach do 9 m², np. występy w barach i mniejszych klubach.  Dwa czterocalowe głośniki zamieszczone w FLAT-M100 zapewniają mocne, pełne i czytelne brzmienie w paśmie średnio-wysokotonowym. Dzięki kompaktowej konstrukcji jest on przy tym bardzo mobilny, waży zaledwie 2,4 kg, a dodając do listy zalet cenę 947 zł nowy monitor jest ciekawą propozycją, która mamy nadzieję trafi do redakcji na testy.   Główne cechy:   Wyposażony w 2 x 10cm (2 x 4",...

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  09.00- 17.00

Działy Monacor:

 

tel.: +48 71 320 93 00 do 59 
fax: +48 71 320 93 10 
e-mail: 


Daniela Żurad
 
Prezes Zarządu / 
Company President 
tel: +48 71 320 93 20 

Michał Macocha 
Wiceprezes Zarządu / 
Company Vice-President 
tel: +48 71 320 93 22 
 

 

Robert Kuźniacki 
Doradca Techniczno-Handlowy 
Technical Support Manager 
tel: +48 71 320 93 03 

Jolanta Bielaziun 
Specjalista ds. logistyki 
tel: +48 71 320 93 21 

Piotr Mosiężny 
Doradca Techniczno-Handlowy 
Technical Support Manager 
tel: +48 71 320 93 01 

Jakub Boroński 
Manager Produktu / Product Manager 
Specjalista ds. Marketingu / 
Marketing Manager 
tel: +48 71 320 93 02 

Tomasz Kukiełka 
Doradca Techniczno-Handlowy ds. Klientów 
Kluczowych / Key Account Manager 
tel: +48 71 320 93 04 

Joanna Inglot 
Specjalista ds. controllingu/ 
Controlling Specialist 
Monacor Osteuropa Group 
tel: +48 71 320 93 51 

SERWIS:

Wojciech Burdziński 
Serwisant 
Service Manager 
tel: +48 71 320 93 41 
email: wojciech.burdzinski@monacor.pl

 

Oddziały w Polsce:


Oddział Warszawa

Krzysztof Bok 
ul.Jaspisowa 23 
05-077 Warszawa-Wesoła 
mobile: +48 692 476 343 
tel: +48 22 428 18 88 


Oddział Gdańsk:

Aleksander Barczak 
ul. Anny Jagiellonki 38/2 
80-034 Gdańsk 
mobile: +48 604 452 668 
tel: +48 58 320 14 67 


Oddzial Kraków:

Grzegorz Kardasz 
ul. Lea 114 pok. 122 
30-133 Kraków 
mobile: +48 607 587 734
tel: +48 12 638 63 42 

 

Video

REACJA VIDEO Z MESSE 2012REACJA VIDEO Z MESSE 2011

Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz