ViDiS S.A.

tel.: +48 71 33 880 00
adres:
ul. Logistyczna 4 55-040 Kobierzyce (Bielany Wrocławskie)
mapa dojazdu
51.040192314586754 16.946450556536632

ViDiS SA jest wyspecjalizowanym dystrybutorem urządzeń audiowizualnych. Firma została założona w roku 2004 i od początku istnienia głównym przedmiotem jej działalności jest dystrybucja produktów i rozwiązań AV. Firma sprzedaje poprzez sieć partnerów handlowych.  

Jako dystrybutor z wartością dodaną, dzięki kompleksowej ofercie produktowej, doświadczeniu i odpowiedniemu przygotowaniu merytorycznemu, ViDiS SA zapewnia swoim klientom poszerzony zakres wsparcia dla realizowanych wspólnie projektów. Oprócz wdrożonego systemu projektowego, klienci ViDiS mają możliwość skorzystania z szeregu narzędzi wspierających realizację projektu na każdym jego etapie, począwszy od identyfikacji potrzeb klienta końcowego i pomocy w doborze sprzętu, przez wsparcie marketingowe i merytoryczne, po przygotowanie niezbędnej dokumentacji i pomoc przy wdrożeniu i uruchomieniu systemu.

Dzięki nowoczesnym przestrzeniom magazynowym wynoszącym 4000 m², spółka posiada wysoką zdolność operacyjną umożliwiającą realizację dużych oraz nietypowych zamówień w bardzo krótkim czasie.  W siedzibie firmy prowadzony jest także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla kluczowych marek w ofercie. 

ViDiS SA posiada markę własną Avtek - w ramach której sprzedaje ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, tablice i monitory interaktywne oraz akcesoria prezentacyjne.

Data rozpoczęcia działalności: XII.2004 
Siedziba: Kobierzyce (Bielany Wrocławskie) 
Forma organizacyjno-prawna: Spółka Akcyjna notowana na rynku akcji NewConnect
Rodzaj działalności: dystrybucja z wartością dodaną
Obszar działania: Polska oraz kraje sąsiadujące 
Spółka prowadzi sprzedaż wyłącznie przez sieć Partnerów Handlowych

Spółka dystrybuuje produkty światowych marek m.in: 

 • Audac (profesjonalne produkty audio) 
 • AVer (systemy do wideokonferencji, wizualizery) 
 • B-Tech (wysokiej klasy akcesoria montażowe) 
 • Caymon (szafy RACK, akcesoria instalacyjne)
 • Casio (projektory Laser&LED) 
 • CTOUCH (wysokiej jakości monitory interaktywne) 
 • Epson (projektory 3LCD) 
 • Eveo (systemy rezerwacji sal, kompaktowe odtwarzacze Digital Signage) 
 • Just Lamps (lampy do projektorów wszystkich marek) 
 • KRAMER Electronics (rozwiązania do dystrybucji sygnałów cyfrowych i analogowych)
 • LG (monitory profesjonalne do Digital Signage, wyświetlacze LED) 
 • Lumens (wizualizery i kamery PTZ) 
 • Neets (systemy sterowania) 
 • ProCab (profesjonalne okablowanie audio / video / data )
 • Qomo (tablice i monitory interaktywne, systemy do testów) 
 • SmartMetals (akcesoria do monitorów interaktywnych, ścian wideo oraz instalacji profesjonalnych) 
 • Vision (systemy instalacyjne i akcesoria Techconnect) 
 • ViewSonic (projektory, monitory oraz produkty Digital Signage) 
 • Visionect (systemy rezerwacji sal oparte na wyświetlaczach e-ink) 
 • Vivitek (projektory i systemy bezprzewodowej współpracy)
 • Yamaha UC (systemy audio dla telekonferencji) 

 

 

W ofercie posiadamy produkty następujących marek:

AUDAC, AVer, B-Tech, CASIO, Caymon, CTOUCH, Epson, Eveo, Forbot, Just Lamps, Kramer Electronics, Kramer Guitars, LG, Lumens, NEETS, ProCab, Qomo, SmartMetals, ViewSonic, Vision, Visionect, Vivitek, Yamaha Commercial Audio

Ostatnie nowości: ViDiS S.A.

Energooszczędne wzmacniacze AUDAC CEP z certyfikatem ENERGY STAR®
Energooszczędne wzmacniacze AUDAC CEP z certyfikatem ENERGY STAR® Efektywność energetyczna oznacza po prostu zużywanie mniejszej ilości energii do wykonania tego samego zadania. Całkowicie nowa seria CEP od firmy AUDAC została wyróżniona etykietą Energy Star za inteligentne funkcje czuwania, które zmniejszają zużycie energii, gdy urządzenia nie są używane. w skrócie Nowe wzmacniacze instalacyjne AV Audac CEP408 oferuje cztery kanały, każdy o mocy 80 W.  Drugi z modeli, CEP803 oferuje aż 8 niezależnych kanałów, ale o niższych mocach - do 30 W na kanał. Możliwość pracy zarówno w trybie niskoimpedancyjnym, jak i 70/100 V Wzmacniacze...
Mikrokontrolery i kursy elektroniki Forbot - Nowości w ofercie ViDiS Mikrokontrolery i kursy elektroniki Forbot - Nowości w ofercie ViDiS W ofercie firmy ViDiS są już dostępne mikrokontrolery Forbot. Oprócz siedmiu zestawów odpowiadających na różne potrzeby klientów, producent zapewnia również darmowe kursy, np. Kurs elektroniki czy kurs Arduino I i Arduino II. Takie wsparcie dydaktyczne pozwoli na szybkie rozpoczęcie przygody z elektroniką i majsterkowaniem. Mikrokontrolery spełniają wymagania programu „Laboratoria Przyszłości” w kategorii „wyposażenia podstawowego”. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do zapoznania się z opisami konkretnych zestawów.   5 lat gwarancji na wybrane produkty AUDAC 5 lat gwarancji na wybrane produkty AUDAC AUDAC, jako dostawca wysokiej jakości nagłośnienia instalacyjnego i komponentów AV, wspiera swoich klientów 3 i 5-cio letnią gwarancją. Potwierdza to, że produkują sprzęt ze sprawdzonych komponentów, zapewniający długą żywotność.   Zaufanie do jakości naszych rozwiązań znajduje odzwierciedlenie w naszej polityce gwarancyjnej. Dlatego oferujemy dwa rodzaje gwarancji. Na nasze produkty sprzętowe, takie jak wzmacniacze i odtwarzacze multimedialne, dajemy 3 lata gwarancji. Natomiast na naszą gamę głośników pasywnych udzielamy 5 lat gwarancji. Komunikat AUDAC     Audac VEXO: ciekawe głośniki instalacyjne już w styczniu Audac VEXO: ciekawe głośniki instalacyjne już w styczniu Firma AUDAC zaanonsowała pojawienie się wkrótce nowych głośników serii VEXO. Będzie to 6 dwudrożnych modeli, w tym 3 aktywne i 3 pasywne. Modele pasywne to oparty na 10-calowym głośniku niskotonowym VEXO110, na 12-calowym VEXO 112 i 15-calowym VEXO115 oraz ich aktywne wersje - odpowiednio - VEXO110A, VEXO112A i VEXO115A.Wszystkie modele, oprócz wymienionych głośników niskotonowych, wyposażone są w driver ciśnieniowy z cewką o średnicy 1.7" z obracaną tubą o dyspersji 90 x 70 stopni.     Obudowy wykonana są ze sklejki o grubości 12 mm, wykończonej powłoką... Estetyczne i praktyczne szafy instalacyjne od firmy CAYMON Estetyczne i praktyczne szafy instalacyjne od firmy CAYMON CAYMON zaprezentował 2 dodatkowe warianty szaf rack 19" serii SPR8xx - SPR818 i SPR818GG. Oba modele mają zwiększoną głębokość do 800 mm, w porównaniu do już istniejącego SPR618, którego głębokość wynosi 600 mm. Szerokość 600 mm zapewnia miejsce na instalację akcesoriów i systemów zarządzania kablami, gwarantując jednocześnie optymalną wygodę instalacji i konserwacji sprzętu. Dodatkowo w celu ułatwienia instalacji urządzeń i okablowania boki szafy są zdejmowane. Obie szafy mieszczą do 18 jednostek 1U i mają wymiary 600 x 918 x 800 mm.   Od lewej: Caymon SPR818 i...

vidis - systemy audio video

 

ViDiS Spółka Akcyjna
ul. Logistyczna 4
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce

tel. 71 33 880 00
fax 71 33 880 01
e-mail: [email protected]

Dział Handlowy
tel. 71 33 880 10
Dział handlowy czynny jest:
- od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00 – 17.00
- w piątki w godzinach 8.00 – 16.00

Serwis
tel: 71 33 880 20
e-mail: [email protected]
Serwis czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00

Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz