Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa
mapa dojazdu
52.1188722 21.0169369


Konsbud Audio:   Dystrybucja sprzętu   I   Projekty i realizacje


KONSBUD-AUDIO Sp. z o.o.jest wiodącą na polskim rynku firmą, zajmującą się importem i dystrybucją sprzętu elektroakustycznego. Jesteśmy obecni na rynku od 1989 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalny sprzęt audio znanych i liczących się w tej branży światowych producentów. Oferta firmy jest bardzo różnorodna. Proponujemy wyposażenie profesjonalnych studiów nagraniowych, ośrodków telewizyjnych, rozgłośni radiowych, jak również sprzęt do nagłaśniania wszelkich pomieszczeń jak sale konferencyjne, obiekty sportowe i centra prasowe, szkoły, obiekty użyteczności publicznej itp.

Systemy nagłośnieniowe firmy d&b audiotechnik, której jesteśmy przedstawicielem, na dobre zagościły już na polskim rynku a ich użycie do nagłośnienia tak prestiżowych imprez jak Festiwal Piosenki w Opolu świadczy o jakości i randze produktów d&b. Mikrofony Audio-Technica zdobywają uznanie coraz to nowych użytkowników, a w niektórych segmentach rynku (jak np. teatry) stały się w minionym czasie wręcz standardem. Multikory cyfrowe AVIOM to kolejny produkt który z powodzeniem zadomowił się w firmach nagłośnieniowych i instalacjach stałych. Nadal rozszerzamy też naszą ofertę: w ostatnim czasie Konsbud-Audio został wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów włoskiej firmy Markbass produkującej profesjonalne wzmacniacze do instrumentów, a od września br. mamy w swojej ofercie także wysokiej klasy miksery firmy Allen & Heath.

Obok dystrybucji oferujemy Państwu także usługi związane z projektowaniem systemów nagłaśniających. W ciągu ostatnich lat rozwinął się w naszych strukturach zespół projektowy, złożony z profesjonalistów dysponujących dużą wiedzą i doświadczeniem, wspieranych przez najnowsze oprogramowanie. Misją zespołu jest fachowa i kompleksowa obsługa klienta w zakresie projektowania i wykonawstwa systemów audiowizualnych.

Aktualnie naszymi głównymi partnerami
handlowymi są:
 

ALLEN & HEATH (Wielka Brytania),

APART AUDIO (Belgia),
AUDIO-TECHNICA (Japonia),
AVID, wcześniej DIGIDESIGN (USA)
AVIOM (USA),
CORDIAL (Niemcy),
D&B AUDIOTECHNIK (Niemcy),
DELEC (Niemcy)
DHD (Niemcy),DV MARK (Włochy),
GENELEC (Finlandia),
GREEN-GO (Szwajcaria)
MARKAUDIO (Włochy),
MARKDRUM (Włochy),
MARKBASS (Włochy),
NAGRA (Szwajcaria),
NEUTRIK (Liechtenstein),
NTI AUDIO (Liechtenstein),
REAN (Liechtenstein),
SALZBRENNER STAGETEC (Niemcy),
TIMAX (Wielka Brytania)


Oferujemy nasze usługi na każdym etapie procesu inwestycyjnego, począwszy od współpracy z architektem i inwestorem na etapie projektowania i konfiguracji systemów, poprzez prace instalacyjne, aż po odbiór końcowy. Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwala nam na realizację projektów o każdym stopniu złożoności, od prostych systemów nagłośnieniowych dla szkół, domów kultury poprzez systemy dla teatrów i sal koncertowych, aż po skomplikowane instalacje dla stacji radiowych i telewizyjnych.
 
 
Stałymi klientami naszej firmy są m.in:
 
 
 • publiczne rozgłośnie radiowe i telewizyjne, 
 • stacje komercyjne, 
 • studia nagrań, 
 • wytwórnie i studia filmowe, 
 • filharmonie, teatry muzyczne i dramatyczne, 
 • orkiestry, kabarety, 
 • uczelnie, muzea, domy kultury 
 • instytucje i urzędy centralne 
 • firmy nagłośnieniowe, 
 • realizatorzy dźwięku, 
 • artyści i zespoły muzyczne (wśród nich wiele gwiazd polskiej estrady).
 
 
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA 
NASZEJ STRONY NA FACEBOOK`U


 

Ostatnie nowości: Konsbud Audio Sp. z o.o.

6040R - pierwszy przedstawiciel nowej serii Geneleca, Signature Series
6040R - pierwszy przedstawiciel nowej serii Geneleca, Signature Series Wraz z wprowadzeniem dwudrożnego aktywnego zestawu 6040R Smart Active, stworzonego we współpracy ze znanym fińskim projektantem przemysłowym Harri Koskinenem, Genelec anonsuje nową serię zestawów głośnikowych Signature, której 6040R jest pierwszym przedstawicielem. Współpraca Koskinena z Genelec rozpoczęła się 20 lat temu wraz z wprowadzeniem modelu 6040A, pierwszego głośnika Genelec z charakterystycznymi krzywiznami obudowy (Minimum Diffraction Enclosure - MDE) – projektu obudowy stworzonego przez Koskinena, który teraz stanowi rdzeń większości obecnych modeli urządzeń...
AT2040, czyli hiperkardioidalny dynamiczny mikrofon do podcastów od Audio-Technica AT2040, czyli hiperkardioidalny dynamiczny mikrofon do podcastów od Audio-Technica Audio-Technica zaprezentowała nowy, hiperkardioidalny, dynamiczny mikrofon podcastowy AT2040. Zainspirowany wydajnością uznanego wielkomembranowego mikrofonu dynamicznego Broadcast Audio-Technica BP40, AT2040 zapewnia profesjonalną jakość dźwięku z wyjątkową reprodukcją wokalu specjalnie dla podcasterów i innych twórców treści, w przystępnej cenie. Wyposażony w stylową, ale wytrzymałą, całkowicie metalową konstrukcję, AT2040 cechuje się stałą jakością dźwięku z bliskiej odległości, zapewniając doskonałą izolację wokalną.     Wyjątkowa konstrukcja tego... ATH-M50xMO - Limitowana edycja słuchawek od Audio-Technica ATH-M50xMO - Limitowana edycja słuchawek od Audio-Technica Limitowana edycja przewodowych słuchawek Lantern Glow jest już dostępna! Przyciągający wzrok, żywy, metaliczny pomarańczowy kolor został wybrany przez fanów Audio Technika w ankiecie.     ATH-M50xMO oferują tę samą wyjątkową jakość dźwięku, co pozostałe, cenione przez krytyków, modele M50x, a także niezrównany komfort i trwałość, co czyni je najlepszym wyborem do codziennego użytku. Sprawdź, jak przebiegał proces produkcji słuchawek ATH-M50xMO, aby zapewnić znaną niezrównaną jakość dźwięku.   1. Kontrola jakości Wszystkie próbki limitowanych słuchawek Lantern... Allen & Heath dLive V1.9 - Nowy firmware dostępny do pobrania Allen & Heath dLive V1.9 - Nowy firmware dostępny do pobrania Allen & Heath opublikował dLive V1.9, największą aktualizację firmware dla systemów serii dLive, bazując na uwagach użytkowników z całego świata – realizatorów live, realizatorów nagrań, streamingów i użytkowników systemów instalacyjnych.   Z ponad 45 nowymi funkcjonalnościami i ulepszeniami, dLive V1.9 to największa dotychczasowa aktualizacja firmware dla dLive. Nasi klienci używają dLive w wielu aplikacjach. Wraz z najnowszą aktualizacją, każdy użytkownik – niezależnie od tego, do czego używa systemu - odczuje poprawę pracy. Nowe narzędzia i jeszcze szybszy... Ciekawe instalacje: Studio nagrań w ZSPM nr 1 w Warszawie Ciekawe instalacje: Studio nagrań w ZSPM nr 1 w Warszawie ZPSM Nr 1 w Warszawie tworzą cztery szkoły muzyczne (pierwszego i drugiego stopnia). W 2020 roku, w odnowionym, pięknym neogotyckim pałacu przy ul. Rakowieckiej, w którym niegdyś mieścił się sierociniec, powstała nowa siedziba wspomnianych czterech szkół. Obiekt zaprojektowała renomowana pracownia architektoniczna Konior Studio, która ma w swoim portfolio takie realizacje, jak Centrum Nauki i Edukacji Muzycznej Symfonia, Europejska Akademia Muzyki i Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. W budynku znajduje się sala koncertowa dla której projekt akustyczny...

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

Działy Konsbud Audio:

 
 
Tel. +48 22 644 30 38 

 
Obsługa sklepów muzycznych:
Dział sprzedaży: wewn. 123, 125, 128

Region południowy  
Arek: kom. 607 175 011

Region zachodni
Bartek: wewn. 123
kom. 607 856 914

Warszawa i region płn.-wsch.
Wojtek 022 644 30 38 wewn. 128
kom. 607 175 944

Sprzęt DJ i gitarowy  
Artur: wewn. 127
kom: 691 175 020

Firmy instalacyjne:
mikrofony instalacyjne,
systemy BIAMP i iDR
Michał - tel. 022 644 30 38 wewn. 120
kom. 607 056 782
 
Zespół ds. projektów:
wewn. 107 lub 108 

Faktury: wewn. 115
Marketing i reklama: wewn. 112
Import i logistyka: wewn. 114, 124
Księgowość: wewn. 104
Sekretariat: wewn. 102 

Magazyn:
Krzysztof kom. 663 205 270
Tomek kom. 785 509 030

Serwis: wewn. 106


Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz