Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa
mapa dojazdu
52.1188722 21.0169369


Konsbud Audio:   Dystrybucja sprzętu   I   Projekty i realizacje


KONSBUD-AUDIO Sp. z o.o.jest wiodącą na polskim rynku firmą, zajmującą się importem i dystrybucją sprzętu elektroakustycznego. Jesteśmy obecni na rynku od 1989 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalny sprzęt audio znanych i liczących się w tej branży światowych producentów. Oferta firmy jest bardzo różnorodna. Proponujemy wyposażenie profesjonalnych studiów nagraniowych, ośrodków telewizyjnych, rozgłośni radiowych, jak również sprzęt do nagłaśniania wszelkich pomieszczeń jak sale konferencyjne, obiekty sportowe i centra prasowe, szkoły, obiekty użyteczności publicznej itp.

Systemy nagłośnieniowe firmy d&b audiotechnik, której jesteśmy przedstawicielem, na dobre zagościły już na polskim rynku a ich użycie do nagłośnienia tak prestiżowych imprez jak Festiwal Piosenki w Opolu świadczy o jakości i randze produktów d&b. Mikrofony Audio-Technica zdobywają uznanie coraz to nowych użytkowników, a w niektórych segmentach rynku (jak np. teatry) stały się w minionym czasie wręcz standardem. Multikory cyfrowe AVIOM to kolejny produkt który z powodzeniem zadomowił się w firmach nagłośnieniowych i instalacjach stałych. Nadal rozszerzamy też naszą ofertę: w ostatnim czasie Konsbud-Audio został wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów włoskiej firmy Markbass produkującej profesjonalne wzmacniacze do instrumentów, a od września br. mamy w swojej ofercie także wysokiej klasy miksery firmy Allen & Heath.

Obok dystrybucji oferujemy Państwu także usługi związane z projektowaniem systemów nagłaśniających. W ciągu ostatnich lat rozwinął się w naszych strukturach zespół projektowy, złożony z profesjonalistów dysponujących dużą wiedzą i doświadczeniem, wspieranych przez najnowsze oprogramowanie. Misją zespołu jest fachowa i kompleksowa obsługa klienta w zakresie projektowania i wykonawstwa systemów audiowizualnych.

Aktualnie naszymi głównymi partnerami
handlowymi są:
 

ALLEN & HEATH (Wielka Brytania),

APART AUDIO (Belgia),
AUDIO-TECHNICA (Japonia),
AVID, wcześniej DIGIDESIGN (USA)
AVIOM (USA),
CORDIAL (Niemcy),
D&B AUDIOTECHNIK (Niemcy),
DELEC (Niemcy)
DHD (Niemcy),DV MARK (Włochy),
GENELEC (Finlandia),
GREEN-GO (Szwajcaria)
MARKAUDIO (Włochy),
MARKDRUM (Włochy),
MARKBASS (Włochy),
NAGRA (Szwajcaria),
NEUTRIK (Liechtenstein),
NTI AUDIO (Liechtenstein),
REAN (Liechtenstein),
SALZBRENNER STAGETEC (Niemcy),
TIMAX (Wielka Brytania)


Oferujemy nasze usługi na każdym etapie procesu inwestycyjnego, począwszy od współpracy z architektem i inwestorem na etapie projektowania i konfiguracji systemów, poprzez prace instalacyjne, aż po odbiór końcowy. Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwala nam na realizację projektów o każdym stopniu złożoności, od prostych systemów nagłośnieniowych dla szkół, domów kultury poprzez systemy dla teatrów i sal koncertowych, aż po skomplikowane instalacje dla stacji radiowych i telewizyjnych.
 
 
Stałymi klientami naszej firmy są m.in:
 
 
 • publiczne rozgłośnie radiowe i telewizyjne, 
 • stacje komercyjne, 
 • studia nagrań, 
 • wytwórnie i studia filmowe, 
 • filharmonie, teatry muzyczne i dramatyczne, 
 • orkiestry, kabarety, 
 • uczelnie, muzea, domy kultury 
 • instytucje i urzędy centralne 
 • firmy nagłośnieniowe, 
 • realizatorzy dźwięku, 
 • artyści i zespoły muzyczne (wśród nich wiele gwiazd polskiej estrady).
 
 
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA 
NASZEJ STRONY NA FACEBOOK`U


 

Ostatnie nowości: Konsbud Audio Sp. z o.o.

b.partAV zaprasza na nową stronę internetową b.partAV zaprasza na nową stronę internetową b.partAV otwiera nowy rozdział w relacjach z klientami, partnerami handlowymi, oraz firmą BIAMP Systems, prezentując nową stronę internetową www.bpartav.pl. b.partAV został wydzielony w ramach Konsbud Audio Group i powstał z przekształcenia Apart Audio Polska. Skupia się na dostarczaniu rozwiązań nagłośnieniowych, audiowizualnych i multimedialnych. W ofercie b.partAV znajdują się produkty amerykańskiej firmy BIAMP, dedykowane dla firm i korporacji, hoteli, sklepów, restauracji, szkół i uczelni, służby zdrowia, instytucji administracji państwowej, lotnisk i wielu innych.... Jassmine - wyjątkowy klub jazzowy w Warszawie Jassmine - wyjątkowy klub jazzowy w Warszawie Jak stworzyć unikalny, nowoczesny klub jazzowy w samym sercu stolicy? Kilka dni temu wybraliśmy się do Jassmine - lokalu, który niedawno otworzył swoje drzwi dla Warszawiaków i mieliśmy okazję porozmawiać z dyrektorem artystycznym klubu, Adamem Tarasiukiem. W ścisłym centrum miasta, na ul. Wilczej 73, w miejscu hotelu Rialto pojawił się ekskluzywny Hotel Nobu. Marka Nobu powstała po spotkaniu Roberta De Niro z szefem kuchni Nobu Matsuhisą w jego japońskiej restauracji w Los Angeles. Możecie więc sobie wyobrazić, że ten hotel to nie jest kolejne zwykłe miejsce na mapie... Najlepsze mikrofony do pracy zdalnej od Audio-Technica Najlepsze mikrofony do pracy zdalnej od Audio-Technica Praca zdalna powinna być jak najbardziej bezproblemowa. By w pełni wykorzystać możliwości jakie oferuje home office, warto zainwestować w dobrej jakości mikrofon, który ułatwi codzienną komunikację. Obecnie bardzo częstą formą kontaktu są cyfrowe konferencje. To kluczowe, by konwersacje on-line były skuteczne i efektywne. Niezależnie od tego, czy prowadzicie prezentację on-line czy chcecie lepiej zarządzać zdalnie swoim zespołem, urządzenia audio o wysokiej jakości zapewnią klarowną i bezproblemową komunikację. Oto lista najlepszych mikrofonów do pracy zdalnej!  ... Konsbud zaprasza na webinar "NTi Audio - pomiary zrozumiałości mowy STIPA" Konsbud zaprasza na webinar "NTi Audio - pomiary zrozumiałości mowy STIPA" Firma Konsbud Audio zaprasza na webinar, podczas którego będzie można dowiedzieć się, jak z użyciem urządzeń NTi Audio wykonać pomiary zrozumiałości mowy STIPA. Wydarzenie odbędzie się już jutro, 4 września o godz. 11:30. Udział w webinarium jest bezpłatny.   Weź udział     AvidPlay otrzymuje kompatybilność z Dolby Atmos
AvidPlay otrzymuje kompatybilność z Dolby Atmos Platforma dystrybucji muzyki AvidPlay legendarnego producenta Avid ma na celu pomóc muzykom, producentom i wytwórniom w publikowaniu ich muzyki we wszystkich głównych serwisach strumieniowego przesyłania muzyki, w tym Spotify, Apple Music, Tik Tok i nie tylko. Dodatkowo, producent właśnie ogłosił, że obsługuje teraz wydania w formacie Dolby Atmos, zarówno na Amazon Music i Tidal. Proces publikacji materiałów w Dolby Atmos jest bardzo prosty. Eksportuje się z kompatybilnego programu DAW (np. Pro Tools) przy wybraniu odpowiednich opcji i wrzuca poprzez aplikację Avid Play...

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

Działy Konsbud Audio:

 
 
Tel. +48 22 644 30 38 

 
Obsługa sklepów muzycznych:
Dział sprzedaży: wewn. 123, 125, 128

Region południowy  
Arek: kom. 607 175 011

Region zachodni
Bartek: wewn. 123
kom. 607 856 914

Warszawa i region płn.-wsch.
Wojtek 022 644 30 38 wewn. 128
kom. 607 175 944

Sprzęt DJ i gitarowy  
Artur: wewn. 127
kom: 691 175 020

Firmy instalacyjne:
mikrofony instalacyjne,
systemy BIAMP i iDR
Michał - tel. 022 644 30 38 wewn. 120
kom. 607 056 782
 
Zespół ds. projektów:
wewn. 107 lub 108 

Faktury: wewn. 115
Marketing i reklama: wewn. 112
Import i logistyka: wewn. 114, 124
Księgowość: wewn. 104
Sekretariat: wewn. 102 

Magazyn:
Krzysztof kom. 663 205 270
Tomek kom. 785 509 030

Serwis: wewn. 106


Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz