RELACJA: Apart Innovation Tour

22 marca 2019 / 10:00

W dniach 11-14 marca w czterech miastach Polski - Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Gdyni - odbyły się prezentacje przygotowane przez Apart Audio Polska, które były częścią ogólnoświatowej trasy Apart Innovation Tour 2019. W ciągu 4 dni w spotkaniach uczestniczyło blisko 150 osób. W każdym z miast dystrybutor przygotował dla swoich gości niespodzianki, które uatrakcyjniły przebieg dnia.

O początkach i rozwoju firmy na przestrzeni ostatnich 28 lat opowiedział Raf Willems, dyrektor sprzedaży i marketingu Apart Audio. Zwrócił też uwagę na to, jak firma kształtowała swoją ofertę, co było dla niej priorytetem przy projektowaniu urządzeń i kogo uczyniła adresatem swoich rozwiązań.

 

[img:1]

[img:2]

fot. Magdalena Czarnecka

 

Dzisiaj Apart Audio ma przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach, czego dowodem jest rozmach trasy Apart Innovation Tour 2019, która odbywa się w ponad 40 krajach, od Kanady po Australię. A 28 lat temu firma zaczynała od dostaw na rynek belgijski, włoski i holenderski. To pokazuje stały i dynamiczny rozwój organizacji. Innowacje produktowe przedstawił Marek Lewanty prezentując serię głośników sufitowych CM Design i CMD BC (głośniki sufitowe z tylną obudową), głośniki serii MASKC, oraz rodzinę KUBO, którą można na 2 sposoby instalować w szynoprzewodach oświetleniowych.

Ciekawą i nietypową w branży instalacyjnej wiedzę przekazał zebranym Jacek Bebak. Zaprezentował on holistyczne podejście Apart Audio do jednego z segmentów rynku instalacyjnego, jakim jest retail. Jako praktyk z długoletnim doświadczeniem w tej branży przedstawił procesy decyzyjne rządzące tym fragmentem rynku, opowiedział czym kierować się przy oferowaniu rozwiązań w zależności od rozmiaru i rodzaju sklepu, jakich argumentów używać składając ofertę decydentom i jak know-how Apart Audio oraz oferta firmy wspiera w tym procesie instalatorów i integratorów.

 

[img:3]

fot. Magdalena Czarnecka

 

Trzecia część - chyba najbardziej wyczekiwana - to prezentacja premier produktowych, które miały miejsce na ISE 2019 w Amsterdamie. Uwaga wszystkich skupiła się na wysokiej klasy głośnikach wiszących P60DT - uzupełnieniem oferty SPH16 / SPH20, przedwzmacniaczu PREZONE1 i bardzo prostej w obsłudze matrycy 6x2 - PREZONE2, urządzeniach DANTE (nadajnik i odbiornik), nowej wersji odtwarzacza PMR4000RMKIII (współpracującego ze Spotify oraz tunerem DAB+) oraz uniwersalnym grillem SQGR, który każdy okrągły głośnik sufitowy z serii CMD / CMG-BC zamienia w mgnieniu oka w kwadratowy. Wszystkie nowości omówił wyczerpująco Michał Góra, a w trakcie przerwy był czas na indywidualne pytania i pokazy nowych urządzeń.

W czwartej, niemniej ważnej części, Jacek Bebak omówił interesującą i niedocenianą rolę muzyki tła oraz sztuki jej doboru w zależności od funkcji pomieszczenia, w którym jest odtwarzana. Było to świetne uzupełnienie poprzedniej części prezentacji o retailu. Po Jacku głos zabrał Maciek Górny i w niezwykle zajmujący sposób opowiedział o oprogramowaniu EASE Address i EASE Focus 3, wspomagających projektowanie instalacji audio. Podkreślił, jak pomocnym i cennym orężem może być umiejętność posługiwania się tymi aplikacjami podczas przygotowywania projektów i ofert dla klientów.

 

[img:4]

[img:5]

fot. Magdalena Czarnecka

 

W ramach „zajęć dodatkowych” uczestnicy krakowskiego spotkania wzięli udział w przejazdach samochodami terenowymi, w Warszawie zwiedzili Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej (wraz z dynamicznymi i aktywnymi pokazami zabytkowych pojazdów wojskowych). W Poznaniu goście mogli sprawdzić swoje zdolności pilotażu w symulatorze samolotu BOEING 737 (niektórzy zaczęli myśleć o zmianie zawodu), w Gdyni z kolei zwiedzaliśmy Muzeum Marynarki Wojennej, a chętni próbowali zestrzelić z pokładu niszczyciela atakujący ich samolot, na szczęście (lub niestety - w zależności od temperamentu) w wirtualnej rzeczywistości.

Liczba uczestników Apart Innovation Tour mówi sama za siebie i pokazuje, jakim zainteresowaniem cieszą się szkolenia dla branży AV. Jeżeli nie mogliście być na prezentacjach, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami Apart Audio Polska, którzy z chęcią opowiedzą o nowościach oraz o Apart Innovation Tour. I zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji spotkań z Apartem - o szczegółach na pewno poinformujemy.

 

[img:6]

fot. Przemysław Burda

 

Producent

Apart Audio Apart Audio www.apart-audio.pl

Dystrybutor

Pozostałe aktualności

Ciekawe instalacje: Systemy nagłośnienia na Mistrzostwach U-20

Ciekawe instalacje: Systemy nagłośnienia na Mistrzostwach U-20

Komercyjne systemy nagłośnienia oparte na rozwiązaniach firmy TOMMEX dla stadionów, bazujące na zespołach głośnikowych amerykańskiego producenta Community,...

Głośniki instalacyjne i konferencyjne Biamp "Od nitki do kłębka"

Głośniki instalacyjne i konferencyjne Biamp "Od nitki do kłębka"

W ostatnich artykułach z cyklu "Od nitki do kłębka", związanych z marką Biamp, omówiliśmy najnowsze głośniki instalacyjne Parlé oraz wzmacniacze Tesira. Dziś...

 Dante Compact Processors - Kompaktowe procesory od Tascama

Dante Compact Processors - Kompaktowe procesory od Tascama

Firma Tascam nie przestaje zaskakiwać. Po pozytywnym wprowadzeniu na rynek nowych interfejsów audio, rejestratorów i mikserów matrycowych przyszła pora na...

Super elastyczne wzmacniacze Biamp dla instalatorów.

Super elastyczne wzmacniacze Biamp dla instalatorów.

W poprzednim artykule omawialiśmy nowe głośniki instalacyjne Biamp Parlé z grupy Beamtracking, z funkcją śledzenia głosu uczestników spotkania / konferencji....

Przyłącza stołowe od Caymon

Przyłącza stołowe od Caymon

Firma Caymon to jeden z liderów w zakresie produkcji profesjonalnych statywów, skrzyni rack i akcesoriów scenicznych. W ostatnim czasie światu zaprezentowana...

DAMPF nową marką w dystrybucji Phono Media

DAMPF nową marką w dystrybucji Phono Media

Do oferty firmy Phono Media dołączyła nowa, holenderska marka DAMPF, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości rozwiązań nagłośnieniowych.  Flagowym...

zobacz więcej
mikrofon
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz