Użyj smartfona, by wziąć udział w konferencji! "Od nitki do kłębka" - cz.5

15 lipca 2019 / 10:00

Teraz każdy uczestnik przychodzi na konferencję z własnym mikrofonem. Biamp Crowd Mics każdemu właścicielowi smartfona otwiera możliwość bezpośredniego uczestnictwa w wydarzeniach.

Rewolucyjne rozwiązanie firmy Biamp – Crowd Mics – pozwala na prawdziwe zaangażowanie publiczności wydarzenia takiego jak konferencja lub duże spotkanie. Crowd Mics przekształca każdy smartfon oraz tablet w osobisty mikrofon i system interaktywny, zapewniając uczestnikom i moderatorom eventu niezwykłe możliwości. Każdy uczestnik otrzymuje w swoje ręce osobisty, bezprzewodowy mikrofon, eliminując potrzebę przekazywania mikrofonu z ręki do ręki w całym pomieszczeniu i pozwalając uzyskać prawdziwie dynamiczną i interaktywną prezentację lub konferencję.

 

[img:1]

 

Zaprojektowane do użycia podczas prezentacji, wykładów, dyskusji panelowych i innych wydarzeń z udziałem prezenterów i publiczności, rozwiązanie Crowd Mics mieści się w małym urządzeniu – procesorze ATOM. Może on może obsłużyć do 1000 uczestników wydarzenia. ATOM łączy się bezpośrednio z systemem dźwiękowym pomieszczenia za pośrednictwem USB lub symetrycznych wyjść audio, obejmując również opcję przesyłania sygnału video przy użyciu HDMI. Zapewnia on moderatorom pełny dostęp do wszystkich zalogowanych uczestników wydarzenia i możliwość zadawania im pytań czy też podglądu wyników głosowań.

Publiczność łączy się z jednostką ATOM korzystając z bezpłatnej aplikacji dla systemów iOS lub Android, którą uprzednio instalują na swoim urządzeniu. Aplikacja nie tylko pozwala uczestnikowi wykorzystać smartfon jako osobisty mikrofon bezprzewodowy, ale także daje dostęp do narzędzi takich jak głosowanie czy przekazywanie pytań i wiadomości. Oddzielna aplikacja Crowd Mics dla moderatora umożliwia prezenterom lub moderatorom wybranie osoby, która będzie mówić jako następna, tworzenie i publikowanie ankiet, a także wybór komentarzy przesłanych przez publiczność, które mają zostać pokazane w prezentacji audiowizualnej.

 

Funkcje dla publiczności

 
  • Smartfon uczestnika jest jego mikrofonem
  • Powiadomienie prowadzącego o chęci wypowiedzenia się
  • Otrzymanie informacji o kolejce
  • Zadawanie pytania przez wiadomość tekstową
  • Uczestniczenie w głosowaniach/ankietach

 

Funkcje dla prowadzącego

 
  • Wybór z listy zgłoszeń od uczestników
  • Włączenie/wyłączenie mikrofonu wybranego uczestnika w dowolnym momencie
  • Tworzenie ankiet przed rozpoczęciem wydarzenia lub w jego trakcie
  • Publikowanie wyników głosowań w czasie rzeczywistym poprzez system audiowizualny

 

[img:2]

 

Próba angażowania widzów przez bieganie po pomieszczeniu, korzystając z konwencjonalnego mikrofonu bezprzewodowego, jest niewygodne i nieefektywne. Dzisiaj niemal wszyscy mają swój smartfon z doskonałym mikrofonem. Niewykorzystanie tego w procesie zaangażowania publiczności to duże nieporozumienie.

 

Smartfony są najczęściej wykorzystywanym urządzeniem mobilnym na świecie i zawierają funkcje, które czynią z nich doskonałe narzędzie do zwiększania udziału publiczności w wydarzeniu. Odbywa się to przy pomocy urządzenia, które ludzie mają i którym swobodnie się posługują. W koncepcji Crowd Mics zobaczyliśmy coś zupełnie unikatowego, co całkowicie wpisywało się w nasze pragnienie dostarczania wyjątkowych możliwości podczas prezentacji.

Joe Andrulis - wiceprezes ds. rozwoju korporacyjnego w firmie Biamp

 

Oryginalna aplikacja Crowd Mics została zakupiona przez firmę Biamp w 2018 roku od założyciela Crowd Mics, Tima Holladay’a.

 

Byłem bardzo podekscytowany, gdy Biamp wyraził zainteresowanie nabyciem Crowd Mics. Nasz zespół pracował niezwykle ciężko nad opracowaniem tego pomysłu i spotkał się on z dużym uznaniem. Firma Biamp dysponuje wiedzą, zasobami i pasją, aby w pełni wykorzystać potencjał Crowd Mics. Cieszę się, że firma taka jak Biamp widzi potencjał dla Crowd Mics, aby bezproblemowo przekształcić zwykłą prezentację lub inne spotkanie w całkowicie interaktywne wydarzenie.

Tim Holladay - Założyciel Crowd Mics

 

Widzimy ogromną wartość w Crowd Mics. Obecne możliwości aplikacji w zakresie zaangażowania publiczności to tylko początek planowanego planu ulepszeń, który umożliwi niezawodną i przyjemną współpracę we wszystkich naszych docelowych obiektach.

Rashid Skaf - prezydent i dyrektor generalny Biamp

 

Oferta Biamp dla większych przestrzeni łączy elastyczną architekturę sieciową, uproszczone funkcje instalacji i unikatową, zintegrowaną platformę audio i wideo pozwalającą na stworzenie niezrównanego zestawu narzędzi dla projektantów i instalatorów. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń Biamp, również rozwiązanie Crowd Mics może być łatwo nadzorowane z użyciem platformy monitorowania i zarządzania Biamp SageVue 2.0 działającej w oparciu o przeglądarkę internetową.

 

więcej: www.biamp.com

Producent

Dystrybutor

Pozostałe aktualności

Denon, Marantz i Rane od teraz w dystrybucji Phono Media

Denon, Marantz i Rane od teraz w dystrybucji Phono Media

Z początkiem grudnia firma Phono Media została wyłącznym dystrybutorem rozwiązań: Denon Profesional, Marantz Professional i Rane Commercial. Denon...

Panele z mchu od Green Acoustics - Pozbądź się echa i pogłosu

Panele z mchu od Green Acoustics - Pozbądź się echa i pogłosu

Długi czas pogłosu to jeden z najczęstszych problemów akustycznych, z jakimi borykają się akustycy i projektanci wnętrz. Nowoczesna architektura wprowadziła...

Ciekawe instalacje: System L-Acoustics w Teatrze Wielkim

Ciekawe instalacje: System L-Acoustics w Teatrze Wielkim

Raz na kilka lat branżę profesjonalnego audio obiega informacja o szczególnym zamówieniu publicznym. Takim zamówieniem niewątpliwie była dostawa systemu...

Ciekawe instalacje: Systemy Coda w Hali Zbornej KWK "Pniówek"

Ciekawe instalacje: Systemy Coda w Hali Zbornej KWK "Pniówek"

W listopadzie Hala Zborna JSW S.A. KWK „Pniówek” została wyposażona w system nagłośnienia, oparty na urządzeniach niemieckiej marki CODA Audio,...

Ciekawe instalacje: FrenchFlair w Piscine Olympique w Lyonie

Ciekawe instalacje: FrenchFlair w Piscine Olympique w Lyonie

Na 100% nie było lepszego wyboru niż produkty FrenchFlair Audio dla francuskiego projektu w pięknej lokalizacji, jakim jest Basen Olimpijski w Lyonie....

3 DOT Vision - nowa marka w portfolio Lauda Audio

3 DOT Vision - nowa marka w portfolio Lauda Audio

Technologia Led na dobre zadomowiła się w naszym życiu. W chwili obecnej tradycyjne billboardy coraz częściej zastępowane są przez ekrany LED. Technologia...

zobacz więcej
mikrofon
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz