adres:
ul. Kolejowa 100 05-092 Łomianki
mapa dojazdu
52.336922 20.879638

siedziba firmy AudioPlus

 

 

AUDIO PLUS - Dystrybutor, Dostawca, Integrator

Od 1998 roku 

Audio Plus jest jednym z najstarszych w Polsce, renomowanym dostawcą profesjonalnego sprzętu audio. Korzystamy z najwyższej klasy urządzeń znanych światowych producentów. Dostarczamy rozwiązania zarówno dla branży instalacyjnej, jak i koncertowej oraz MI. Współpracujemy z siecią sklepów muzycznych, firmami rentalowymi, integratorami, architektami i artystami. Uczestniczymy w najważniejszych przedsięwzięciach branży pro-audio w Polsce.

Pracownicy Audio Plus są zespołem zaangażowanych ludzi pełnych pasji do technologii i dźwięku.Spółka Audio Plus, założona w 1998 roku, wywodzi się z istniejącej od 1987 roku firmy Sokool. Ten znany na polskim rynku producent profesjonalnych systemów przyłączeniowych jest dziś częścią Audio Plus, dzieląc siedzibę w pięknym nowym budynku przy ulicy Kolejowej 100 w Łomiankach. Od niemal 30 lat jesteśmy dystrybutorem kabli niemieckiej firmy Klotz i złączy amerykańskiej firmy Switchcraft. Pod koniec lat ’90 - już jako Audio Plus - rozpoczęliśmy ogólnopolską dystrybucję urządzeń Electro-Voice. Od tego czasu Audio Plus stale się rozwija, włączając do portfolio takie marki jak RTS, AudioCom, Phonak, Biamp, Mipro, Yamaha, Wisycom.

Od 2014 roku firma prowadzi także dystrybucję urządzeń L-Acoustics - producenta najlepszych systemów koncertowych świata. Firma produkuje wysokiej klasy rozwiązania przyłączeniowe pod marką Sokool, takie jak bębny kablowe.

Audio Plus może się pochwalić licznymi usprawnieniami i patentami, a także certyfikatem dostawcy NATO. 


PROJEKTY I INSTALACJE

Stosujemy kompleksowe rozwiązania, od dokumentacji i projektu po dostarczenie i montaż systemów dźwiękowych dla instytucji kulturalnych, obiektów użyteczności publicznej, budynków sportowych i stacji telewizyjnych. Cieszymy się zaufaniem architektów, integratorów i osób decyzyjnych w instytucjach, jako firma specjalizująca się w dźwięku. Niestraszne nam wyzwania nietypowych instalacji i wymagających dźwiękowo pomieszczeń.
 

IMPORT I SPRZEDAŻ

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polski rynek renomowanych marek, między innymi Electro-Voice i L-Acoustics, które cieszą się ogromnym uznaniem prosumentów i profesjonalnych muzyków. Współpracujemy z siecią troskliwie dobranych sklepów muzycznych i innych pośredników handlowych. Aby kupić dystrybuowany przez nas produkt, wyszukaj najbliższego partnera:
 
 
 
 

W ofercie posiadamy produkty następujących marek:

Bosch, Dynacord Pro Audio, Dynacord Public Address, Electro-Voice, Klotz, L-acoustics, Mipro, Phonak, Pliant Technologies, RadioCom, RTS, Sokool, Sono Studiotechnik, Switchcraft, Teqsas, TTA, Wisycom, Yamaha Commercial Audio

Ostatnie nowości: Audio Plus Sp. z o.o.

Nowości Dynacord - Nowa wersja SONICUE i SONICUE Control na iOS Nowości Dynacord - Nowa wersja SONICUE i SONICUE Control na iOS Dynacord wprowadził nowe dodatki do ekosystemu oprogramowania SONICUE. Stworzono aplikację SONICUE Control na urządzenia z systemem iOS, a w opublikowanej nowej wersji SONICUE, V1.2.2, dodano rozwiązania znacząco ulepszające jego funkcjonalność. Oprogramowanie systemu SONICUE opiera się na zasadniczej filozofii projektowej Dynacord, dotyczącej prostoty, przejrzystości i jasności. Jego unikalny, interaktywny design zapewnia przejrzysty i kompleksowy przegląd systemu, dzięki czemu konfiguracja, strojenie i obsługa systemów dźwiękowych są szybsze, przy minimalnym wysiłku. ... SB10i - niewiarygodnie kompaktowy subwoofer instalacyjny od L-Acoustics
SB10i - niewiarygodnie kompaktowy subwoofer instalacyjny od L-Acoustics Najnowszy subwoofer SB10i od L-Acoustics jest idealny do niezliczonych zastosowań instalacyjnych - od luksusowych przestrzeni komercyjnych po wysokiej klasy mieszkania. Zapewnia moc basu, która naprawdę przeczy jego rozmiarom. Francuski lider systemów nałośnieniowych L-Acoustics ogłasza wprowadzenie na rynek najnowszego dodatku do linii niskotonowych zestawów głośnikowych. Subwoofer SB10i jest niewiele większy od dwóch ustawionych obok siebie pudełek po butach, a mimo to zapewnia tę samą charakterystykę dźwiękową, co znacznie większe subwoofery tej marki.    ...
Praca w Audio Plus - Sprawdź oferty i dołącz do zespołu! Praca w Audio Plus - Sprawdź oferty i dołącz do zespołu! W związku z szerokimi planami i ciągłym rozwojem firma Audio Plus, dystrybutor takich marek, jak m.in. Electro-Voice, Dynacord, L'Acoustics czy RTS, poszukuje pracowników na stanowisko Asystenta działu sprzedaży, Specjalisty ds. sprzedaży systemów AV oraz Managera sprzedaży systemów AV. Jeżeli masz zapał do działania, szukasz ciekawej i satysfakcjonującej pracy w branży audiowizualnej, a nade wszystko chcesz się rozwijać i łączyć pasję z karierą zawodową - zespół Audio Plus jest miejscem dla Ciebie.   Aktualne oferty pracy:   Asystentka/Asystent działu... Teatr Zuidplein otwiera się z matrycą interkomową RTS ODIN Teatr Zuidplein otwiera się z matrycą interkomową RTS ODIN Cyfrowa matryca interkomowa RTS ODIN jest węzłem komunikacyjnym dla nowo wybudowanego teatru Zuidplein w Rotterdamie. Instalacja była częścią szerszego projektu audio, wideo, digital signage i interkomowego, który wykonała firma Amptec. Teatr składa się z trzech oddzielnych scen – głównej sali, małej sali i wielofunkcyjnej sceny, która może zapewnić elastyczną przestrzeń do występów dla różnych produkcji. Theater Zuidplein wymagał elastycznego systemu interkomowego, który zapewniłby zasięg w całym obiekcie, umożliwiając użytkownikom pozostanie w kontakcie z produkcją,... Ciekawe instalacje: Kultura w uzdrowisku. Nowa sala widowiskowa w Solcu-Zdroju Ciekawe instalacje: Kultura w uzdrowisku. Nowa sala widowiskowa w Solcu-Zdroju Sala widowiskowa Gminnego Centrum Kultury w Solcu-Zdroju powstała w wyniku adaptacji nieużywanej sali gimnastycznej. Jest zwieńczeniem pracy władz samorządowych, by goście mieli dostęp nie tylko do uzdrowiska, lecz także do atrakcji kulturalnych. Technologie w nowo otwartej sali kompleksowo wyposażyła spółka Audio Plus. Solec-Zdrój to niewielka miejscowość uzdrowiskowa, położona w województwie świętokrzyskim na skraju Wyżyny Małopolskiej i Kotliny Sandomierskiej. Nazwa miejscowości pochodzi od słonych źródeł, które licznie występują na tym terenie, a status uzdrowiska...

Dział Projektowy Audio Plus

 

[email protected]

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz