Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa
mapa dojazdu
52.1188722 21.0169369


Konsbud Audio:   Dystrybucja sprzętu   I   Projekty i realizacje


KONSBUD-AUDIO Sp. z o.o.jest wiodącą na polskim rynku firmą, zajmującą się importem i dystrybucją sprzętu elektroakustycznego. Jesteśmy obecni na rynku od 1989 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalny sprzęt audio znanych i liczących się w tej branży światowych producentów. Oferta firmy jest bardzo różnorodna. Proponujemy wyposażenie profesjonalnych studiów nagraniowych, ośrodków telewizyjnych, rozgłośni radiowych, jak również sprzęt do nagłaśniania wszelkich pomieszczeń jak sale konferencyjne, obiekty sportowe i centra prasowe, szkoły, obiekty użyteczności publicznej itp.

Systemy nagłośnieniowe firmy d&b audiotechnik, której jesteśmy przedstawicielem, na dobre zagościły już na polskim rynku a ich użycie do nagłośnienia tak prestiżowych imprez jak Festiwal Piosenki w Opolu świadczy o jakości i randze produktów d&b. Mikrofony Audio-Technica zdobywają uznanie coraz to nowych użytkowników, a w niektórych segmentach rynku (jak np. teatry) stały się w minionym czasie wręcz standardem. Multikory cyfrowe AVIOM to kolejny produkt który z powodzeniem zadomowił się w firmach nagłośnieniowych i instalacjach stałych. Nadal rozszerzamy też naszą ofertę: w ostatnim czasie Konsbud-Audio został wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów włoskiej firmy Markbass produkującej profesjonalne wzmacniacze do instrumentów, a od września br. mamy w swojej ofercie także wysokiej klasy miksery firmy Allen & Heath.

Obok dystrybucji oferujemy Państwu także usługi związane z projektowaniem systemów nagłaśniających. W ciągu ostatnich lat rozwinął się w naszych strukturach zespół projektowy, złożony z profesjonalistów dysponujących dużą wiedzą i doświadczeniem, wspieranych przez najnowsze oprogramowanie. Misją zespołu jest fachowa i kompleksowa obsługa klienta w zakresie projektowania i wykonawstwa systemów audiowizualnych.

Aktualnie naszymi głównymi partnerami
handlowymi są:
 

ALLEN & HEATH (Wielka Brytania),

APART AUDIO (Belgia),
AUDIO-TECHNICA (Japonia),
AVID, wcześniej DIGIDESIGN (USA)
AVIOM (USA),
CORDIAL (Niemcy),
D&B AUDIOTECHNIK (Niemcy),
DELEC (Niemcy)
DHD (Niemcy),DV MARK (Włochy),
GENELEC (Finlandia),
GREEN-GO (Szwajcaria)
MARKAUDIO (Włochy),
MARKDRUM (Włochy),
MARKBASS (Włochy),
NAGRA (Szwajcaria),
NEUTRIK (Liechtenstein),
NTI AUDIO (Liechtenstein),
REAN (Liechtenstein),
SALZBRENNER STAGETEC (Niemcy),
TIMAX (Wielka Brytania)


Oferujemy nasze usługi na każdym etapie procesu inwestycyjnego, począwszy od współpracy z architektem i inwestorem na etapie projektowania i konfiguracji systemów, poprzez prace instalacyjne, aż po odbiór końcowy. Zgromadzona wiedza i doświadczenie pozwala nam na realizację projektów o każdym stopniu złożoności, od prostych systemów nagłośnieniowych dla szkół, domów kultury poprzez systemy dla teatrów i sal koncertowych, aż po skomplikowane instalacje dla stacji radiowych i telewizyjnych.
 
 
Stałymi klientami naszej firmy są m.in:
 
 
 • publiczne rozgłośnie radiowe i telewizyjne, 
 • stacje komercyjne, 
 • studia nagrań, 
 • wytwórnie i studia filmowe, 
 • filharmonie, teatry muzyczne i dramatyczne, 
 • orkiestry, kabarety, 
 • uczelnie, muzea, domy kultury 
 • instytucje i urzędy centralne 
 • firmy nagłośnieniowe, 
 • realizatorzy dźwięku, 
 • artyści i zespoły muzyczne (wśród nich wiele gwiazd polskiej estrady).
 
 
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA 
NASZEJ STRONY NA FACEBOOK`U


 

Ostatnie nowości: Konsbud Audio Sp. z o.o.

Debiut nowego procesora KLANG: konductor
Debiut nowego procesora KLANG: konductor Firma KLANG wprowadziła KLANG:konductor, nowy immersyjny procesor miksowania dousznego, który zapewnia 16 miksów i przetwarza 128 sygnałów wejściowych z częstotliwością do 96 kHz, z latencją poniżej 0,25 milisekundy. Po połączeniu sił z DiGiCo w 2018 r. coraz więcej realizatorów monitorowych wdrożyło procesor IEM KLANG do swoich projektów - mówi współzałożyciel KLANG, dr Pascal Dietrich. Na początku tylko najbardziej krytyczne kanały artystów były przesyłane przez procesor, ale pragnienie większej liczby kanałów wejściowych, a tym samym nowych możliwości, wciąż...
Neets A/S dołącza do Biamp Neets A/S dołącza do Biamp Neets to firma z ugruntowaną pozycją na rynku i niezależny producent systemów sterowania AV. We wszechstronnej ofercie znajdują się urządzenia sterujące, interfejsy i oprogramowanie sterujące, wyróżniające się łatwą, intuicyjną obsługą i eleganckim, minimalistycznym wyglądem. Produkty i doświadczenie Neets wzbogacają ofertę Biamp w zakresie urządzeń sterujących, dzięki czemu oferta Biamp staje się jedną z wiodących i najbardziej rozbudowanych na profesjonalnym rynku AV. Firma Neets poszerzyła ostatnio swoje portfolio o kilka innowacyjnych produktów przeznaczonych dla... DAS Audio - Profesjonalne nagłośnienie na małe koncerty i konferencje DAS Audio - Profesjonalne nagłośnienie na małe koncerty i konferencje DAS Audio to hiszpański producent systemów nagłośnienia o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku audio. W ofercie DAS Audio znajduje się kilkanaście serii i kilkaset produktów. Dzisiaj przyjrzymy się dwóm seriom zestawów punktowych, przeznaczonych do nagłaśniania mniejszych wydarzeń, gdzie nie jest niezbędny system liniowy, a zależy nam na najlepszej możliwej jakości.   Seria ALTEA Seria ALTEA to seria mobilnych zestawów nagłośnieniowych zaprojektowanych z myślą o muzykach, DJ-ach i wykonawcach, która łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne, świetny... Dave Eringa wybrał monitory Genelec Dave Eringa wybrał monitory Genelec Brytyjski realizator dźwięku i producent, Dave Eringa, po ponad 20 latach pracy na poprzednich zestawach odsłuchowych, zainwestował ostatnio w parę trzydrożnych, koaksjalnych monitorów Genelec SAM 8351B z serii The Ones. W rezultacie, Eringa, który pracuje z takimi klientami, jak The Manic Street Preachers, Kylie Minogue i Ocean Colour Scene, ma poczucie, że „jego miksy są teraz lepsze”.   Pracowałem nad albumem z Rogerem Daltrey w Metropolis Studios, miksy robił Michael Brauer i to wtedy usłyszałem nowe monitory Genelec. Kiedy miksy były gotowe i odtworzyłem je na... Allen & Heath rozszerza portfolio urządzeń instalacyjnych Allen & Heath rozszerza portfolio urządzeń instalacyjnych Firma Allen & Heath rozszerzyła swoją ofertę instalacyjną, wprowadzając do niej interfejsy Dante, panele sterowania z ekranem dotykowym oraz moduł eliminujący echo.   Moduł rozszerzający AEC (eliminator echa) Moduł AEC zapewnia 12 kanałów AEC z adaptacyjnym filtrem FIR 150 ms, z nieliniowym przetwarzaniem w celu redukcji echa szczątkowego i szumów tła. Zaprojektowany do współpracy z procesorem matrycowym audio AHM-64, zapewnia automatyczną kontrolę wzmocnienia dla sygnału far-end i może obsługiwać konfiguracje składające się z wielu mikrofonów i dedykowanego wyjścia...

Godziny otwarcia

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

Działy Konsbud Audio:

 
 
Tel. +48 22 644 30 38 

 
Obsługa sklepów muzycznych:
Dział sprzedaży: wewn. 123, 125, 128

Region południowy  
Arek: kom. 607 175 011

Region zachodni
Bartek: wewn. 123
kom. 607 856 914

Warszawa i region płn.-wsch.
Wojtek 022 644 30 38 wewn. 128
kom. 607 175 944

Sprzęt DJ i gitarowy  
Artur: wewn. 127
kom: 691 175 020

Firmy instalacyjne:
mikrofony instalacyjne,
systemy BIAMP i iDR
Michał - tel. 022 644 30 38 wewn. 120
kom. 607 056 782
 
Zespół ds. projektów:
wewn. 107 lub 108 

Faktury: wewn. 115
Marketing i reklama: wewn. 112
Import i logistyka: wewn. 114, 124
Księgowość: wewn. 104
Sekretariat: wewn. 102 

Magazyn:
Krzysztof kom. 663 205 270
Tomek kom. 785 509 030

Serwis: wewn. 106


Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz