Maria Peszek wyrusza z koncertami promującymi nową płytę

Maria Peszek wyrusza z koncertami promującymi nową płytę

29 stycznia 2013, 11:01

[img:1]

Na lutowo-marcowej trasie koncertowej Marii Peszek znalazły się takie miasta jak Katowice, Kraków, Warszawa czy Gdańsk. Wokalistka będzie promowała swoja ostatnią płytę "Jezus Maria Peszek".

Charyzmatyczna Maria Peszek wraz ze swoim mistrzowskim zespołem kontynuuje trasę koncertową z nowym materiałem. „Jezus Maria Peszek” to płyta niepokorna i takie też są koncerty - żywiołowe i bezkompromisowe. Jesienna trasa promocyjna spotkała się z entuzjastycznym odbiorem. Kilkanaście koncertów zobaczyło ponad 10 tysięcy ludzi. „Wiedzieliśmy, że nowy materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, ale okazało się, że Jezus to koncertowa petarda! To niesamowite uczucie, gdy stoisz na scenie i widzisz takie żywiołowe reakcje, kiedy ludzie śpiewają głośniej niż ty. Taki emocjonalny odbiór publiczności pokazuje, że to co robię ma sens. Jeśli otrzymuję tak olbrzymi odzew z tamtej strony, to wiem, że warto było się narażać, znosić ataki i iść własną drogą”. Żeby w pełni doświadczyć emocji jakie wyzwala płyta, która w Polsce wywołała burzę i o której sama Maria mówi, że jest dla niej najważniejsza, trzeba być na koncercie. Bo Marię Peszek można kochać albo nienawidzieć, ale nie można pozostać obojętnym. To po prostu trzeba zobaczyć.

 Nadchodzące koncerty Marii Peszek:


3.02. - Kinoteatr Rialto, Katowice

24.02. - Klub Studio, Kraków

7.03 - Klub Uniwersytecki Grawitacja, Olsztyn

8.03 - Oskard, Konin

9.03- Och-Teatr, Warszawa

22.03 - KINO Światowid, Elbląg

24.03 - Klub Muzyczny Parlament, Gdańsk.

Premiera albumu Marka Napiórkowskiego & Artura Lesickiego
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz