Wyjątkowe okazje na 20-lecie Arturia

Wyjątkowe okazje na 20-lecie Arturia

7 sierpnia 2020, 08:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Dwie dekady pasji do muzyki, technologii i oprogramowania. Dwie dekady pełnych badań i rozwoju. Dwie dekady chęci poszerzania horyzontów w poszukiwaniu inspiracji.

Od samego początku Arturia postrzegała muzykę jako wszechświat pełen twórczych możliwości, w którym technologia odgrywa istotną rolę w jej eksploracji. Założyciele Frédéric Brun i Gilles Pommereuil - obaj inżynierowie, podzielali tę wizję, że to technologia może otworzyć świat tworzenia muzyki dla każdego. Z okazji jubileuszu, pojawiają się wyjątkowe okazje i produkty.

 

[img:1]
 

Sound Explorers Collection

Pierwszym produktem celebrującym 20-te urodziny jest Sound Explorers Collection, czyli obszerna antologia oprogramowania Arturii, pięknie zaprezentowana w limitowanym zestawie kolekcjonerskim. Legendarne instrumenty, przełomowe syntezatory, ponadczasowe efekty i profesjonalnie przygotowane presety, a wszystko to na wyjątkowym dysku twardym SSD 250 GB.

 

[img:3]

 

A Voyage Into Sound, czyli 50% zniżki na poszczególne tytuły oprogramowania

Możliwość przygotowania kreatywnego ekwipunku za połowę ceny wszystkich tytułów oprogramowania Arturia. Obejmuje to wszystkie instrumenty z V Collection, Analog Lab i Pigments, a także inspirujące wtyczki z FX Collection.

 

[img:2]

 

Więcej informacji oraz historię marki, znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie dostępnej tutaj.

 

Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample Syntezatory

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Kemper pomaga nauczyć się nowej apki
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz