Julia Michaels wydała wyczekiwany debiut

Julia Michaels wydała wyczekiwany debiut

3 maja 2021, 12:17

Krążek „Not in Chronological Order” jest już dostępny w serwisach cyfrowych.[img:1]

„Not in Chronological Order”, lub po prostu NICO, jak pisze sama wokalistka, to 10 utworów, w których nominowana do Grammy Julia Michaels opisuje różne rozdziały swojego życia: – Czuję olbrzymie szczęście, a jednocześnie, że oddaję bardzo ważną część siebie, wypuszczając ten album. Na wielu piosenkach mówię o miłości z nowej perspektywy, znacznie zdrowszej i bardziej szczęśliwej niż w przeszłości. Cieszę się, że mogę podzielić się z fanami tym nowym obliczem – przyznaje artystka.
Nagrania powstały w 2020 roku przy wsparciu The Monsters & Strangers. Julia ponownie pracowała z JP Saxe, tym razem przy „All Your Exes” i „Little Did I Know”.Julia Michaels zaprezentowała główny singiel z albumu, „All Your Exes”, w programie „The Late Show with Stephen Colbert”. Pojawiła się też w „The Today Show”, by porozmawiać z Carsonem Dalym. Zwieńczeniem premiery będzie występ w „The Ellen DeGeneres Show” z utworem „Little Did I Know” zaplanowany na 6 maja.

Julia Michaels – „Not In Chronological Order” – lista utworów:
1. All Your Exes
2. Love Is Weird
3. Pessimist
4. Little Did I Know
5. Orange Magic
6. Lie Like This
7. Wrapped Around
8. History
9. Undertone
10. That’s The Kind Of Woman

Źródło: materiały prasowe

Pop

Muzyka

Slipknot przyjedzie latem 2022
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz