Circuit Rhythm - Debiut grooveboxa Novation już wkrótce

Circuit Rhythm - Debiut grooveboxa Novation już wkrótce

19 maja 2021, 14:29
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Zamień sample w unikatowe dźwięki, układaj rytmy w każdym stylu i graj z niesamowitą łatwością na Novation Circuit Rhythm! Zaprojektowany jako intuicyjny instrument, który ułatwi proces tworzenia, będzie nie lada wyzwoleniem dla twórców rytmów.

Wykorzystaj każdy ze swoich pomysłów budując dokładne rytmy, w szybki i niezwykle łatwy sposób. Podkręć swoje występy na żywo brzmieniem płyt winylowych i ich retro skratchami.

 

[img:2]

[img:3]

Nagraj sample bezpośrednio na Circuit Rhythm, dopasuj do swojego stylu i resampluj. Odtwarzaj swoje próbki w dowolny sposób: tnąc prosto z gramofonu, wybijając rytm lub   układając hipnotyzujące linie basowe i melodie. Rozwiń swoją kreatywność tworząc niezapomniane groovy, bez żadnych ograniczeń na Circuit Rhythm. Wypełnij formularz na stronie Novation i śledź nowości związane z Circuit Rhythm!

 

[img:1]

 
Pady Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Waldorf M - Syntezator wavetable
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz