Arturia MatrixBrute Noir - Mroczna sztuka syntezy

Arturia MatrixBrute Noir - Mroczna sztuka syntezy

18 czerwca 2021, 08:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Arturia MatrixBrute Noir to niezwykle wszechstronny syntezator analogowy, który zawiera trzy oscylatory Brute, dwa filtry wyjściowe, pięć efektów analogowych i ogromną matrycę modulacji. Wykorzystaj elastyczność analogowego systemu modularnego i dodaj wygodę sterowania cyfrowego dla kompletnej maszyny do projektowania dźwięku. MatrixBrute Noir to elegancko wyglądająca mroczna edycja popularnego MatrixBrute.

 

[img:1]

 

Dźwięk analogowy, mózg cyfrowy

MatrixBrute Noir zawiera najlepsze aspekty obu światów. Tworzenie i kształtowanie czystego dźwięku analogowego z kompleksowym mapowaniem cyfrowym i przechowywaniem ustawień wstępnych za kulisami. Poczuj się jak w domu, siedząc przy panelu sterowania MatrixBrute. Syntezator zawiera również dwa doskonałe filtry: Steiner-Parker Arturii oraz filtr drabinkowy oparty na legendarnym projekcie Boba Mooga.

 

Moc matrycy

Możliwości rozszerzają się niemal nieskończenie, gdy zaczynasz integrować macierz modulacji. Pozwalając wirtualnie łączyć setki punktów, odkryjesz dźwięki, o których nigdy nie myślałeś, że są możliwe do stworzenia. Matryca ma wiele różnych funkcji, a także umożliwia zapisywanie i przywoływanie presetów oraz działa jako zaawansowany sekwencer krokowy.

 

[img:2]

 

Magia makro

Tyle pokręteł do podkręcenia, tyle dźwięków do ukształtowania. Przy tak nieograniczonej gamie możliwości szybko zdasz sobie sprawę z wad posiadania tylko jednej pary rąk. Na szczęście MatrixBrute Noir posiada 4 makra, które pozwalają na umieszczenie kilku parametrów w jednym pokrętle, dając Ci pełną kontrolę nad swoim występem.

 

[img:5]

 

Klucz do wydajności

49 pełnowymiarowych klawiszy oferuje dynamikę i dotyk dla ekspresyjnej gry. Sekcja prawdziwych efektów analogowych dodaje blasku do dźwięku, zachowując wszystko w domenie analogowej, aby uzyskać dodatkową moc. Poszerz brzmienie za pomocą stereofonicznego delaya i chorusa, aby dodać przestrzeń i repetycję, klasyczny flanger w stylu vintage i odrobinę pogłosu dla wykończenia całości.

 

[img:4]

 

Projekt gotowy na scenę

Dzięki natychmiastowemu przywołaniu zaprogramowanych ustawień, prawdziwa inwencja w żywym otoczeniu czeka na wyciągnięcie ręki. Wybierz z rozszerzonej palety brzmień presetów, z których 256 można zapisać w MatrixBrute w dowolnym momencie i rozpocznij jazdę! W połączeniu z imponującym arpeggiatorem i sekwencerem możesz ewoluować swoje melodie i tekstury z niespotykaną dotąd mocą i głęboką oryginalnością.

 

[img:3]

 

Trochę danych:

 
 • Elegancka mroczna edycja MatrixBrute
 • Czysty analogowy dźwięk
 • 49 pełnowymiarowych klawiszy z czułością na velocity i aftertouch
 • Intuicyjne kształtowanie dźwięku: UltraSaw, Metalizer i Sub VCO mogą wzmocnić Twoje brzmienie
 • Generator szumów z białym, różowym, niebieskim i czerwonym szumem
 • 3 unikalne generatory obwiedni
 • Gra dobrze z innymi: MatrixBrute posiada 5-wejściowy mikser audio z routingiem filtrów i niesamowitą łącznością, w tym 12 wejść i wyjść CV/Gate
 • Wspinaj się po drabinie: wielotrybowe filtry Steiner-Parker i Ladder, które mogą być używane solo, razem, szeregowo lub równolegle
 • Brute Factor: dodaj trochę kontrolowanego szaleństwa do swojego dźwięku
 • Arpeggiator i 64-krokowy sekwencer
 • Sekcja efektów analogowych, w tym delay, flanger, chorus i reverb

 

Syntezatory

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Studio

Milwaukee Bucks wygrywają przy nagłośnieniu Harmana
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz