MOTU przedstawia UltraLite-mk5

MOTU przedstawia UltraLite-mk5

22 czerwca 2021, 11:00
Producent: Motu
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Firma MOTU dołączyła do swojej oferty całkowicie nowy UltraLite-mk5. To przeprojektowany od podstaw, wielokrotnie nagradzany interfejs audio USB firmy MOTU 18 x 22 w o szerokości połowy racka dla systemów macOS, Windows i iOS.

UltraLite-mk5 piątej generacji łączy w sobie cechy swoich popularnych poprzedników z w sumie 40 kanałami I/O, w tym dwoma wejściami mikrofonowymi/liniowymi/wysokoimpedancyjnymi na przednim panelu (gniazda combo XLR/TRS) z przedwzmacniaczami (+74 dB wzmocnienia), 6 x 10 zbalansowanych wejść/wyjść analogowych (jack 1/4"), 8-kanałowy ADAT optyczny (przełączany na stereo TOSLink), stereofoniczne cyfrowe wejście/wyjście S/PDIF (RCA) i wejście/wyjścia MIDI - wszystko w całkowicie przeprojektowanej stalowej obudowie z panelami przednim i tylnym z odlewanego stopu aluminium.

 

[img:1]

 

Nowy wyświetlacz OLED o wysokiej rozdzielczości i wysokim kontraście, w kolorze białym, zapewnia precyzyjne wskazania poziomów sygnałów dla wszystkich wejść i wyjść analogowych, a także cyfrowe wskaźniki aktywności we/wy i informacje o statusie.

Zaktualizowana technologia ESS DAC "napędza" wszystkie wyjścia analogowe, w tym słuchawkowe, dzięki nowemu przetwornikowi DAC ES9026PRO zapewniającemu imponujący zakres dynamiki 125 dB na wyjściach liniowych. Wejścia analogowe jakościowo znacznie przewyższają wcześniejsze modele, ze zmierzonym zakresem dynamiki 120 dB i -114 dB THD + N (0.0002%). Wejścia mikrofonowe zapewniają równoważny poziom szumów wejściowych -129 dB (EIN).

 

[img:2]

Dołączone oprogramowanie CueMix 5 zostało całkowicie przeprojektowane jako natywna aplikacja dla macOS, Windows 10 i iOS. Dzięki nowemu GUI, CueMix 5 upraszcza sprzętowe (bezpośrednie) monitorowanie, umożliwiając włączenie monitorowania dla każdego wejścia za pomocą jednego kliknięcia, bezpośrednio na ekranie głównym. Oddzielne zakładki miksów pozwalają szybko tworzyć niezależne miksy monitorowe dla każdej pary wyjść analogowych, wraz z 4-pasmowym korektorem parametrycznym, bramkowaniem, kompresją i pogłosem.

UltraLite-mk5 łączy się z komputerem przez Hi-Speed ​​​​USB-C (zgodny z klasą audio, kompatybilny z USB 2.0, 3.0 i iOS) i pracuje z częstotliwością próbkowania do 192 kHz.

 

[img:3]

 
więcej: motu.com
Interfejsy audio

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Motu rozwiń listę sklepów

Studio

Allen & Heath rozszerza portfolio urządzeń instalacyjnych
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz