Solid State Logic wprowadza nową wtyczkę LMC+

Solid State Logic wprowadza nową wtyczkę LMC+

15 lipca 2021, 12:00
Producent: Solid State Logic
Dystrybucja: AUDIOTECH

Firma Solid State Logic ogłosiła „odświeżenie” swojej platformy eCommerce wraz z wprowadzeniem nowej wersji kompresora serii 4000, LMC+, wtyczki zaprojektowanej jako ulepszona wersja kompresora SSL Listen Mic Compressor z szeregiem nowych kreatywnych narzędzi. W ramach premiery SSL oferuje nowy LMC+ w cenie 29,99 USD, który w regularnej cenie kosztuje 119,99 USD.

 

Minęło trochę czasu, ale nowa witryna SSL eCommerce jest dla nas idealną platformą do zaprezentowania nowej ery tworzenia oprogramowania. W nadchodzących miesiącach wprowadzimy nowe, ekscytujące wtyczki oparte na naszym dziedzictwie i nowoczesnych narzędziach przetwarzania. Aby to rozpocząć, oferujemy nową wersję naszej legendarnej wtyczki - kompresora LMC. Będziemy również korzystać z tej platformy, aby dostarczać na bieżąco nowości z naszej oferty oprogramowania, zarówno zarejestrowanym użytkownikom oprogramowania, jak i sprzętu.

Nigel Beaumont - dyrektor zarządzający SSL

 

[img:1]

 

LMC jest teraz dostępny jako wtyczka LMC+ na nowej platformie eCommerce. Pierwotnie zaprojektowany, aby zapobiegać przesterowaniu powrotu z mikrofonu komunikacyjnego w studiu, ze swoimi stałymi krzywymi ataku i zwolnienia LMC okazał się być odpowiedni do bębnów i wielu innych zastosowań. 

 

Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Solid State Logic Solid State Logic www.solidstatelogic.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Solid State Logic rozwiń listę sklepów

Studio

Ara - dwutrybowy mikrofon pojemnościowy od AKG
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz