Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio

Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio

15 października 2021, 11:00
Producent: Kali Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Hemp Studio, którego założycielami są Maciej Bilka (Bilon HG) i Arkadiusz Szwed (Szwed SWD), to legendarne miejsce, które zna większość fanów polskiego hip hopu. Tutaj powstają najlepsze kawałki słynnych artystów, takich jak Hemp Gru, Pezet, Kaczy Proceder, Płomień 81, Onar, Kabe, Jetlagz/JWP, Nizioł i wielu innych. Producentem wielu utworów jest Szwed SWD.

To powiedział na temat aktywnego subwoofera Kali Audio WS-12:

 

Od dłuższego czasu pracuję na systemie odsłuchowym Kali Audio. Szczególną uwagę chcę zwrócić na subwoofer WS-12. Jest to pierwszy w pełni profesjonalny sub z którym mam okazję pracować. Duże wrażenie zrobiła na mnie możliwość dokładnej konfiguracji pod moje potrzeby i potrzeby pomieszczenia odsłuchowego. Jest po prostu "mocarny". Mam pełną kontrole nad najniższymi częstotliwościami, co w obecnych czasach jest bardzo ważne. W moim odczuciu sub bass jest klarowny i dynamiczny, przez co bardzo czytelny i zrozumiały.

Dobrym i pomocnym rozwiązaniem jest możliwość podłączenia footswitch’a, który steruje aktywacją subwoofera. Tak na prawdę odpalam go przez 20% miksu, żeby sprawdzić czy w "dole" się wszystko zgadza. Drugą okazją do odpalania subwoofera jest odsłuch masterów czy samych miksów z artystami, z którymi pracuje. Taki poziom basu robi po prostu wrażenie”.

Arkadiusz Szwed

 
[img:2]

Aktywny subwoofer Kali Audio WS-12 o mocy 1000 watów, SPL maks. 123dB i paśmie od 23Hz nie jest zwykłym subwooferem. Dlaczego? WS-12 jest studyjnym subwooferem, ale posiada boczne uchwyty do łatwego przenoszenia. Wielu z nas tworzy muzykę, ale jednocześnie gra na żywo. Po co kupować dwa subwoofery gdy można mieć jeden.

To jednak nie wszystko. Tylny panel sprawia umożliwia intuicyjne zastosowanie subwoofera w każdej niezbędnej sytuacji. Przełączniki DIP wbudowanego procesora DSP pozwalają na ekspresową konfigurację WS-12 do pracy z dowolnymi monitorami studyjnymi (nie tylko Kali Audio) lub mobilnymi zestawami głośnikowymi typu JBL EON i innych producentów.

 

[img:1]

 

Do dyspozycji mamy presety do Kali Audio LP-6, LP-8 i IN-8, jak również ustawienia crossovera (40Hz, 60Hz, 80Hz, 100Hz, 120Hz, 140Hz, LFE, External). Możemy ustawić gain (+/-0dB, -6dB, -12dB, +6dB) oraz polaryzację (0, 180 st.). Natomiast „footswitch” pozwala, w dowolnym momencie, bez ruszania się z miejsca, włączać lub wyłączać WS-12 w celu odsłuchania miksu z lub bez subwoofera.

Polecamy odsłuchać płytę „Larum”, którą nagrali Bilon HG, Paprodziad i Szwed SWD na systemie Kali Audio.

 
[img:3]

[img:4]

Fot. Tomasz Kawiński

Subwoofery aktywne aktywne Monitory studyjne

Gdzie kupić?

Kali Audio Kali Audio www.kaliaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Studio

Arturia V Collection teraz ze wsparciem dla Apple M1
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz