Poczuj się jak na koncercie ATB

Poczuj się jak na koncercie ATB

27 października 2021, 18:21

ATB, gwiazdor muzyki dance, ruszył z serią nowych EP-ek. Pierwszy z zestawów nosi tytuł „The DJ EP Vol. 01” i zawiera nowe przeboje artysty. Cała seria wydawnictw ma na celu przywołać koncertową energię ATB.

[img:1]

„The DJ EP Vol. 01” to pełne emocji, nowoczesne taneczne utwory, w których ATB łączy swoje charakterystyczne melodie i mocne basy. W zestawie znalazły się niedawne single „Your Love (9pm)” i „Like That”. Singiel „Your Love (9pm)”, efekt współpracy ATB z niemieckim DJ-em Topikiem oraz szwedzkim wokalistą A7S, zdobył ponad 370 milionów streamów, docierając na 1. miejsce niemieckiej listy radiowej oraz na 4. pozycję globalnego zestawienia Shazam. „The DJ EP Vol. 01” zawiera nowy remix piosenki, która wciąż podbija listy przebojów.

 

- Podczas pandemii, kiedy nie odbywały się żadne koncerty, bardzo tęskniłem za kontaktem z publicznością i wykonywaniem muzyki na żywo - opowiada ATB. - Dlatego zdecydowałam się stworzyć serię EP-ek w stylu „ATB - The DJ”. Poza singlami i albumami, mogę dzielić się moją ukochaną taneczną muzyką. Dla tych, którzy nie mogą dotrzeć na moje koncerty, to szansa by poczuć atmosferę występów ATB. „ATB - The DJ EP Vol. 01”, jak wskazuje tytuł, to dopiero początek.

ATB za sprawą „9pm (Till I Come)” na stałe zapisał się w historii muzyki - utwór był m.in. pierwszym utworem dance, który trafił na szczyt list przebojów w Wielkiej Brytanii. Do jego największych przebojów należą ponadto takie klasyki jak „Don’t Stop”, „Ecstasy”, „Let U Go”, „What About Us”, „Move On” czy „When It Ends It Starts Again”. Artysta od niemal dwóch dekad pojawia się w prestiżowym zestawieniu DJ Mag „Top 100”, ma na koncie 10 albumów studyjnych oraz szereg złotych i platynowych płyt na całym świecie.

Ben Samama, jak naprawdę nazywa się ATB, urodził się w Holandii, ale mieszka i tworzy w LA. Na koncie ma współpracę z takimi artystami jak Maggie Lindemann, blackbear, R3HAB, HRVY, Gallant, Monsta X, Illenium, DVBS czy Brando.

Źródło: materiały prasowe

Electro & dance Pop

Muzyka

Luxtorpeda już w ten czwartek wystąpi w Klubie Stodoła
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz