Styczeń miesiącem nagród dla Sennheisera

7 lutego 2014 / 08:00

[img:1]

Firma Sennheiser doskonale rozpoczęła rok 2014. W styczniu została obsypana międzynarodowymi nagrodami za osiągnięcia techniczne i designerskie. Na samym początku stycznia zostały rozdane nagrody iF Product Design Awards.

Ten konkurs jest organizowany corocznie od 1953 roku przez fundację International Forum Design i honoruje firmy za stworzenie innowacyjnych, użytecznych i pięknych produktów. W tym roku aż trzy produkty Sennheisera zdobyły to cenne wyróżnienie. Rozdanie nagród odbędzie się 28 lutego w Monachium, ale zwycięzcy już zostali ogłoszeni. Międzynarodowe jury złożone z 49 ekspertów nagrodziło:

 

  • Miejskie słuchawki nauszne Momentum
  • Audiofilskie słuchawki dokanałowe IE 800
  • Audiofilski wzmacniacz słuchawkowy/przetwornik analogowo-cyfrowy HDVD 800

 

Łączenie bezkompromisowej jakości dźwięku z czystym wzornictwem jest kluczowym aspektem naszych produktów. Dlatego jesteśmy zaszczyceni, że jury International Forum Design rozpoznało te cechy w trzech z naszych najnowszych produktów.

Maurice Quarré - dyrekcja oddziału elektroniki konsumenckiej Sennheisera

 

[lupa:1]

 

Zaś 24 stycznia niemiecki producent zdobył dwa wyróżnienia po drugiej stronie globu. Przy okazji targów muzycznych NAMM corocznie przyznawane są nagrody Technical Excellence & Creativity (za techniczną doskonałość i kreatywność). Od ustanowienia tej nagrody w 1990 roku firma Sennheiser oraz jej submarka Neumann zdobyły już 20 nagród TEC. W tym roku otrzymała je za:

 

  • Cyfrowy system mikrofonów bezprzewodowych Digital 9000
  • Audiofilski wzmacniacz słuchawkowy/przetwornik analogowo-cyfrowy HDVD 800

 

W firmie Sennheiser drogę wyznacza nam hasło: dążenie do doskonałego dźwięku. I to dążenie odzwierciedlone jest w produktach, które mają znaczny wpływ na dostarczanie najwyższej jakości dźwięku, nieporównywalnej z niczym. System Digital 9000 i wzmacniacz HDVD 800 są przykładami takich produktów.

Greg Peebe - prezes oddziału Sennheiser USA

 

[lupa:2]

 

[img:2]

 

Sennheiser Momentum

Seria słuchawek Momentum jest skierowana do bezkompromisowych ludzi, dla których jakość brzmienia jest równie ważna co wyróżniające się wzornictwo. Design i luksusowe materiały, jak skóra naturalna, Alcantara czy stal nierdzewna, podkreślają jakość tych produktów, a także ich minimalistyczny styl.

Ludzie kochają te słuchawki za ich wygląd i za to, jak się czują w obcowaniu z nimi. Seria składa się z modelu wokółusznego Momentum (trzy kolory, w tym zaprezentowana w styczniu kość słoniowa) oraz nausznego Momentum On-Ear (siedem kolorów od stonowanego brązu do jaskrawej czerwieni).

Dowiedz się więcej: kliknij!

Sennheiser IE 800

Wypełnione innowacjami słuchawki IE 800 sprawiają, że audiofile mogą być tak blisko doskonałego dźwięku, jak to tylko możliwe, nawet gdy są poza domem. Zbudowano je z najwyższej jakości materiałów, takich jak odporna na zarysowania ceramiczna obudowa.

Brzmienie dopracowano dzięki miesiącom badań, podczas których opracowano specjalne otwory z tyłu słuchawek, zapewniające prawidłowe ciśnienie akustyczne. Ergonomia tego modelu została poprawiona przy pomocy dedykowanych adapterów dousznych o owalnym kształcie.

Dowiedz się więcej: kliknij!

[img:3]

[img:4]

 

Sennheiser HDVD 800

Wzmacniacz słuchawkowy  został specjalnie opracowany do współpracy z audiofilskimi słuchawkami marki Sennheiser, takimi jak HD 800 i HD 700. Obudowa i część elementów zostały wykonane z anodyzowanego aluminium, przez co zachowują najwyższą jakość i styl.

Obsługa wzmacniacza jest wyjątkowo prosta, a jego zastosowanie uniwersalne, ponieważ przyjmuje zarówno tradycyjne źródła analogowe, jak i cyfrowe. O właściwą jakość dbają wbudowane przetworniki analogowo-cyfrowe marki Burr Brown. Szklane okno umożliwia wgląd w środek urządzenia, dopełniając przy tym high-endowego wrażenia. Tegoroczne nagrody iF oraz TEC potwierdzają jakość tego produktu.

Dowiedz się więcej: kliknij!

Sennheiser Digital 9000

Cyfrowy system bezprzewodowy Digital 9000 oferuje cyfrowy przesył sygnału audio bez kompresji (powszechnej w systemach tego typu), dzięki czemu łączy w sobie wygodę użycia na scenie z niespotykaną dotychczas jakością i dynamiką.

Sennheiser jest pionierem rozwiązań bezprzewodowych na rynek profesjonalny, a ten system jest najnowszym i najbardziej rozbudowanym rozwiązaniem w portfolio marki. To jedyny dostępny na rynku system bezprzewodowy, który umożliwia przesył dźwięku w pełnym formacie HD w zakresie fal UHF.

Dowiedz się więcej: kliknij!

[img:5]
 

[img:6]

 

Producent

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybutor

Pozostałe aktualności nagłośnieniowe

Klark Teknik pokazał nową kartę rozszerzeń DN32-WSG

Klark Teknik pokazał nową kartę rozszerzeń DN32-WSG

Niebawem w sprzedaży w Polsce pojawi się DN32-WSG - nowa karta rozszerzeń Klark Teknik dla niskolatencyjnego, 32-kanałowego przetwarzania w systemie WAVES...

Polsound zaprasza na prezentację Teatr Nowej Generacji w Płocku

Polsound zaprasza na prezentację Teatr Nowej Generacji w Płocku

Już 2 grudnia możesz być świadkiem tego, jaki może być Teatr Nowej Generacji. Firma Polsound zaprasza na prezentację połączoną z pokazem multimedialnym, w...

Dobrego się nie zmienia... - konsolety Yamaha na Soundedit

Dobrego się nie zmienia... - konsolety Yamaha na Soundedit

"Dobrego się nie zmienia" padło z ust Sławomira Pogorzały z agencji PogoArt podczas tegorocznego Soundedit w Łodzi. W odniesieniu do konsolet firmy Yamaha...

Jakie czekają nas problemy w związku z technologią 5G?

Jakie czekają nas problemy w związku z technologią 5G?

Podczas 11 festiwalu Soundedit w Łodzi, na jednym z warsztatów, można było usłyszeć jakie problemy czekają branżę pro audio w kwestii systemów...

Meyer Sound Compass 4.6 teraz ze standardem MILAN

Meyer Sound Compass 4.6 teraz ze standardem MILAN

Meyer Sound ogłosił wydanie wersji 4.6 pakietu oprogramowania sterującego Compass, który jako pierwszy zawiera nowe zestawy funkcji do pełnej kontroli...

Najazdy kablowe Defender MICRO 2 dostępne w sprzedaży

Najazdy kablowe Defender MICRO 2 dostępne w sprzedaży

Po premierze najazdów kablowych serii MICRO na tegorocznych targach Prolight + Sound we Frankfurcie nad Menem marka Defender podwaja stawkę: produkty nowej...

zobacz więcej
mikrofon
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz