Music Express: Miksery Behringera w promocyjnych cenach

16 sierpnia 2016 / 12:52

Jeżeli ktoś z Was poszukuje przyzwoitego miksera, który w dodatku nie zasieje spustoszenia w portfelu, z pewnością powinniście zapoznać się z najnowszą ofertą Sklepu Music Express. W ich aktualnej ofercie znalazło się bowiem kilka bardzo ciekawych mikserów firmy Behringer w jeszcze bardziej ciekawych cenach.

BEHRINGER X32 PRODUCER MIKSER CYFROWY

[img:1]

Cyfrowa konsoleta z obsługą 40 kanałów wejściowych, 25 szyn, przystosowana do montażu w panelu rack, dedykowana do zastosowań na żywo i w instalacjach.

Dane techniczne:

 • 16 programowalnych wzmacniaczy mikrofonowych
 • 17 w pełni automatycznych tłumików
 • 8 wyjść XLR i 6 linii In/Out
 • 32-kanałowy interfejs USB
 • zdalna kontrola poprzez Ethernet (PC, Mac)

 
Cena: 5.999 zł      zobacz w sklepie

 
 

BEHRINGER X32 MIKSER CYFROWY 32 KANAŁOWY

[img:2]

Behringer X32 to 32 wejścia mikrofonowe o audiofilskiej jakości w pełni programowaalne zapewniające pełną kontrolę, czystość i dynamikę sygnałów wejściowych. Specjalnie zaprojektowana sekcja kanalu "channel strip" to 17 podświetlanych przycisków i 13 obrotowych kontrolek LED - dostępne na wyciągnięcie ręki dla uwypuklenia każdego z niuansów sygnału oraz pełnej kontroli dla kompresora, 4-pasmowego equalizera parametrycznego i dodatkowych cyfrowych urządzeń dostępnych dla każdego kanału. X32 to idealne narzędzie dla wszystkich firm nagłosnieniowych i nie tylko.

Cena: 8.499 zł   zobacz w sklepie

 
 

BEHRINGER X32 COMPACT MIKSER CYFROWY

[img:3]

Jest to potomek w pierwszej linii flagowego X32 w nieco mniejszej obudowie. Świetnie sprawdzi się w instalacach w miejscach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Wsparty wiedzą firm MIDAS i Klark Teknik, X32 Compact naszpikowany jest najnowszej klasy technologią. Najnowszej generacji programowalne preampy zapewniają niesamowity współczynnik tłumienia i bardzo niskie zniekształcenia harmoniczne.

MIDAS i Klark Teknik są także odpowiedzialni za przejrzyste, czytelne i dokładne GUI. Oni także opracowali zero-latencyjne cyfrowe tory sygnałowe, dając tym samym X32 zdolność do obsługi do 168 źródeł na 168 miejsc, w tym dwóch portów AES50.

Cena: 6.599 zł    zobacz w sklepie

 

 

BEHRINGER XR 18 MIKSER CYFROWY 18 KAN WiFi

[img:4]

BEHRINGER X AIR XR18 - 18-wejściowy, cyfrowy mikser dedykowany do aplikacji koncertowych i studyjnych, przygotowany jest do sterowania tabletami w systemach iOS/Android. Współczesne realia zmuszają producentów sprzętu nagłośnieniowego i mikserów do tworzenia urządeń, które będą sterowane przez przenośne telefony, tablety czy inne gadżety używane w życiu codziennym. Behringer XR18 to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wszystko w swoim tablecie czy telefonie - nawet mikser.

Cena: 2.999 zł    zobacz w sklepie

 

 

BEHRINGER XR 16 MIKSER CYFROWY 16 KAN WiFi

[img:5]

BEHRINGER X AIR XR16 - 16-wejściowy, cyfrowy mikser dedykowany do aplikacji koncertowych i studyjnych, przygotowany do sterowania tabletami w systemach iOS/Android.

Dane techniczne:

 • 8 przedwzmacniaczy mikrofonowych firmy Midas
 • router WiFi
 • algorytm automatycznego miksowania Dana Dugana
 • 100-pasmowy analizator widma

 

Cena: 1.799 zł     zobacz w sklepie

 

 

BEHRINGER XR 12 MIKSER CYFROWY 12 KAN WiFi

[img:6]

BEHRINGER  XR12 to bardzo mocny mikser z 12 wejściami osadzony w bardzo solidnej obudowie przystosowanej do obsługi za pomocą iPada lub tabletów na Androidzie.

Jest stworzony do pracy z aplikacjami studyjnymi bądź wykorzystywanymi przy pracy na żywo. A wszystko to dzięki 4 preampom zaprojektowanym przez firmę Midas oraz zintegrowanemu modułowi WiFi.

Dane techniczne:

 • 12 wejść kontrolowanych przed iPada bądź tablet
 • wbudowany moduł WiFi
 • 4 preampy zaprojektowane przez firmę Midas
 • 100-pasmowy analizator widma
 • 40-bitowy DSP
 • interaktywna kontrola głośności

 

Cena: 1.029 zł   zobacz w sklepie

 

 

BEHRINGER X32 CASE NA
MIKSER CYFROWY ORYGINALNY

[img:7]

Wysokiej jakości case przeznaczony dla Behringer X32.

Dane techniczne:

 • 7 mm  sklejka brzozowa
 • wymiary 97,1-71,1 cm
 • waga 16 kg

 

Cena: 799 zł   zobacz w sklepie

 
 
 

BEHRINGER X32 COMPACT CASE ORYGINALNY

[img:8]

Wysokiej jakości case przeznaczony dla Behringer X32 COMPACT

Dane techniczne:

 • 7 mm sklejka brzozowa
 • waga 14 kg

 

Cena: 649 zł   zobacz w sklepie

Producent

Behringer Behringer www.behringer.com

Dystrybutor

Pozostałe aktualności nagłośnieniowe

Space Map Live, czyli doznania przestrzenne od Meyer Sound

Space Map Live, czyli doznania przestrzenne od Meyer Sound

Sonic lounge to specjalnie zaprojektowane pomieszczenie, w którym uczestnicy tegorocznych targów Prolight+Sound mogli doznać wrażeń dźwiękowych, które...

Konsbud Audio zaprasza na warsztaty Allen & Heath SQ

Konsbud Audio zaprasza na warsztaty Allen & Heath SQ

Konsbud Audio, polski dystrybutor urządzeń Allen&Heath, zaprasza na warsztaty z mikserów cyfrowych Allen & Heath z serii SQ. Warsztaty odbędą się w dniach...

TransY - Nowy, dwukanałowy kompresor/limiter od ART

TransY - Nowy, dwukanałowy kompresor/limiter od ART

ART to amerykańska firma założona w 1984 roku. Tworzą ją głównie muzycy, inżynierowie i pasjonaci. To właśnie pasja i zaangażowanie inżynierów ART pozwoliły...

Catapult Mini System - Katapulta dźwięku od Radial Engineering

Catapult Mini System - Katapulta dźwięku od Radial Engineering

Kabel ethernet, sieciowy, internetowy, skrętka. Kto powiedział, że musi służyć do przekazywania wyłącznie sygnałów cyfrowych? Tak się składa, że jego budowa...

NERO - nowość od marki Audient

NERO - nowość od marki Audient

Uznana, brytyjska marka Audient wprowadza na rynek zaawansowany kontroler odsłuchów z mnóstwem bardzo przydatnych funkcji. NERO posiada możliwość...

Rafał Zbytniewski z Audiolight wybrał systemy d&b Audiotechnik

Rafał Zbytniewski z Audiolight wybrał systemy d&b Audiotechnik

Niedawno firma Audiolight zdecydowała się na zakup systemu V d&b audiotechnik. Jest to dobry moment, by przyjrzeć się historii firmy i jej rozwojowi,...

zobacz więcej
mikrofon
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz